Same here. Ben vanaf 9 uur aan een stuk door ana het werk, maar Bijoux is vanalles van de kast aan het flikkeren terwijl ik dan met clienten aan de foon zit en niks kan doen en Kareltje gaat door met mij torpederen.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 14:27 schreef Ingetje79 het volgende:
Litso![]()
Ik zit al vanaf vanochtend half 10 braaf te leren en het gaat echt lekker.
Maar nu krijgt Baloe het ineens op z'n poeze-heupjes en wordt strontvervelend. Dingen omgooien, mauwen, op m'n boeken gaan zitten, planten mishandelen, Baileys mishandelen.
En dan steeds zo uitdagen dat ik eerst van m'n stoel af moet om hem ergens af te gooien. En tegen de tijd dat ik weer op de stoel zit, molesteert hij alweer wat anders....zucht![]()
![]()
Als het in een heel vroeg stadium gedaan wordt gaat dat idd zo dat ze zoals bij iedere vrouwelijke castratie de baarmoeder verwijderen met eventueel bevruchte eicellen en al.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 19:21 schreef Litso het volgende:
Ik ben nu bij mn vader, maar wel even thuis geweest. Tyler is al terug, maar ik vermoed dat Djinn nog lekker op stap is
Ik bel idd meteen de DA zodra ze terug is, maar ze doen dus wel aan kattenabortus?
Komt mooi uit, kunnen ze die baarmoeder meteen ook houden
Maar, maar.... Dat deed ik heul niet! Punt is dat er teveel spullen zijn waar hij zelf wat mee moet, die kan ik dan toch niet weggooien? Maar ondertussen is het wel een dikke bende, en ben ik de enige die wat doet met die spullen.. Ravage heeft het druk enzo, en in het weekend geen zin om daarmee bezig te zijn.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 20:57 schreef Ingetje79 het volgende:
Al 1 poes terug!![]()
Hopen dat die andere ook heul snel thuiskomt...
Morrie!![]()
Meneer Ingetje houdt er nooit zo van als ik zijn kamer opruim!
Ik schijn teveel weg te gooien
quote:Op dinsdag 25 maart 2008 19:21 schreef Litso het volgende:
Ik ben nu bij mn vader, maar wel even thuis geweest. Tyler is al terug, maar ik vermoed dat Djinn nog lekker op stap is
Ik bel idd meteen de DA zodra ze terug is, maar ze doen dus wel aan kattenabortus?
Komt mooi uit, kunnen ze die baarmoeder meteen ook houden
Oeh, daar ben ik ook heel goed inquote:Op dinsdag 25 maart 2008 22:09 schreef Nonneke het volgende:
echt zo laf he, als ze je in de laatste minuut voor sluiting overbieden op ebay
tenzij je net 2 Dora dvd's hebt aangeschaftquote:Op dinsdag 25 maart 2008 22:39 schreef Litso het volgende:
[..]
Oeh, daar ben ik ook heel goed in
Maar ik gok dat ik jou nog nooit ergens op heb overboden
- Amivediquote:Op woensdag 26 maart 2008 12:50 schreef Litso het volgende:
Dankje, en inderdaad... ik begin me echt zorgen te maken.
Ja maar dus alleen dode dieren worden gelijk gecheckt, levende dieren nietquote:Op woensdag 26 maart 2008 13:35 schreef oh-oh het volgende:
Gefeliciteerd met je nieuwe baan Litso.
Balen dat Djinn nog weg is.
Maar voordeel van de chip is wel dat ze zelfs als ze dood gevonden worden weten van wie dieren zijn, dus zolang ze niks vinden is het ook wel weer goed nieuws toch?
Hier liep net midden in het centrum een herderachtige hond los, zonder halsband, helemaal alleen, zonder baasje, over de weg. Hij schijnt er al van gisteren te lopen en laat zich door niemand pakken, maar het is wel levensgevaarlijk, Ik ga zo maar ff t asiel bellen, dierenambulance die bel ik niet, die komen alleen als je de hond eerst ff zelf voor ze vangt, me hoela, dat doe ik niet hoor...
Hier heeft de dierenarts dat gedaan, die verzamelde een week lang die papieren en dan registreerde ze dat in 1x.quote:Op woensdag 26 maart 2008 14:02 schreef Qwea het volgende:
ooh Mike en ik hebben toen 2 hondjes bij ons van de straat geplukt, die herder en dat harige beest... Die gngen ze wel gelijk scannen.
Ze hadden wel een chip, maar de eigenaar had deze nooit geregistreerd
Honden zonder stamboom tegenwoordig niet. Met wel dacht ik.quote:Op woensdag 26 maart 2008 14:05 schreef Nonneke het volgende:
[..]
Hier heeft de dierenarts dat gedaan, die verzamelde een week lang die papieren en dan registreerde ze dat in 1x.
Stuk veiliger natuurlijk ook, zelf zou je zoiets idd kunnen vergeten
En misschien is het bij honden wel standaard ? die worden meestal door de fokker gechipped toch voor ze uit het nest gaan ? Bij katten is dat volgens mij nog niet verplicht ? (kan zijn dat ik het fout heb hoor, wij hebben toen alles gewoon in 1x laten chippen dan hadden we dat maar gehad)
Mss komt ie uit België en heeft ie een tattoo?quote:Op woensdag 26 maart 2008 14:33 schreef Qwea het volgende:
[..]
Honden zonder stamboom tegenwoordig niet. Met wel dacht ik.
Alhoewel mn zus een golden van 8 heeft, met stamboom is deze ook niet gechipt
Zou je echt niet achter de bergingdeur van de buren/naastgelegen flatgebouw kijken om zeker te wteen dat ze niet ergens ingesloten is?quote:Op woensdag 26 maart 2008 13:27 schreef Litso het volgende:
Dierenambulance heeft d'r in elk geval nog niet van de weg geschraapt. Asiel was niet te bereiken, die bel ik later nog even. Nu helaas weer naar mn werk, ik hou weinig tijd over om te zoeken, maar iig elke dag 3x een half uur (samen met Tyler, die actief meesnuffelt)
Het komt vast wel weer goed
Nope, Patoe komt gewoon uit NL en heeft geen tatoo.quote:Op woensdag 26 maart 2008 14:38 schreef oh-oh het volgende:![]()
[..]
Mss komt ie uit België en heeft ie een tattoo?
In zn lies of in zn oor.
Frits is 8, Karel bijna en Chico is 10 en die zijn alledrie gechipt.
Frits en Karel zijn in NL gefokt en Chico in de UK.
België is daar pas sinds kort mee begonnen.
Maar als het echt een hond met stamboom is moet er iets zijn dat de hond en de stamboom onlosmakelijk aan elkaar koppelt, anders is de stamboom toch bijna in alle gevallen wel vals...
Oeps echt geen idee wat diequote:Op woensdag 26 maart 2008 15:00 schreef Qwea het volgende:
[..]
Nope, Patoe komt gewoon uit NL en heeft geen tatoo.
En ook geen chip hoor voor zover ik weet.
Dat heb ik dus gedaan na 1,5 uur het asiel proberen te bellen en zij gingen zelf het asiel bellen en zorgen dat ie gevangen werd. Dus ik hoop dat ze hem hebben, ik heb hem met naar huis gaan niet meer gezien.quote:Op woensdag 26 maart 2008 19:04 schreef Greys het volgende:
He jakkie, is de poes nog niet terecht Lits?
Idd wat Nok zegt, toch maar even achter die deur kijken als dat kan, van dat andere gebouw...
Oh-oh, in zo'n geval juist de politie bellen! Niet de dierenambulance of het asiel, dat schiet niet op. De politie bellen en niet het erop gooien dat je het zielig voor de hond vindt, maar dat hij een gevaar voor het verkeer en misschien kinderen oplevert. Moet je eens kijken hoe snel ze er zijnLoopt ie er nog denk je?
Beterschap voor Meneer Ingetje!
Lastig te vinden he, de indexquote:Op woensdag 26 maart 2008 19:30 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
![]()
Van welk forum ben jij eigenlijk mod, fruts?
Ik deed een CTRL+F en je naam kwam niet naar voren maar ik heb er subfora uitgesloopt bedenk ik me nu. Dubbel sorry want dit was een suffe vraag en je weet meteen dat jouw forum niet in mijn index staat. Goeie indruk maak ik wel zoquote:Op woensdag 26 maart 2008 19:32 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Lastig te vinden he, de index![]()
![]()
De Elementen: Onstuimige Aarde
The elements of Earth
Nee hoor.. ieder zijn ding natuurlijkquote:Op woensdag 26 maart 2008 19:35 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ik deed een CTRL+F en je naam kwam niet naar voren maar ik heb er subfora uitgesloopt ben ik me nu. Dubbel sorry want dit was een suffe vraag en je weet meteen dat jouw forum niet in mijn index staat. Goeie indruk maak ik wel zo
Zeg ik had hoop jahquote:Op woensdag 26 maart 2008 19:39 schreef Greys het volgende:
Dat zegt niet altijd wat hoor![]()
Bink is bijna 12 maar nog net zo stout soms als 11,5 jaar geleden
quote:Op woensdag 26 maart 2008 19:40 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik ga er in ieder geval eens een kijkje nemen want ik moet bekennen dat ik DE nog nooit van binnen heb gezien.
Heel voorzichtig roep ik: Twintig graden.. (eind volgende week)... als ik de weerkenners in DE zo kan volgenquote:Op woensdag 26 maart 2008 19:44 schreef Greys het volgende:
Don't you just looooooooove us, Lizzy?![]()
En naar het schijnt komt volgende week die zon en hogere temperaturen!
Och , die sneeuw had ook wel ietsquote:Op woensdag 26 maart 2008 19:51 schreef Greys het volgende:
Dat lijkt me echt zálig Fruts, wat hogere temperaturen!
Ohhh..quote:Op woensdag 26 maart 2008 19:41 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Zeg ik had hoop jahLekker stel zijn jullie hieroh
ik zeg dat je die temps wel kan vergeten.quote:Op woensdag 26 maart 2008 19:49 schreef Frutsel het volgende:
[..]![]()
![]()
[..]
Heel voorzichtig roep ik: Twintig graden.. (eind volgende week)... als ik de weerkenners in DE zo kan volgen
Dag of 14 geleden riep ik ook dat we sneeuw met pasen zouden krijgen...quote:Op woensdag 26 maart 2008 20:00 schreef Qwea het volgende:
[..]
ik zeg dat je die temps wel kan vergeten.
Dat is echt noooooooooooit nu al te voorspellen.
Meer dan 10 x denk ik.quote:
quote:Op woensdag 26 maart 2008 20:03 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Dag of 14 geleden riep ik ook dat we sneeuw met pasen zouden krijgen...
Maar goed, valt idd niet te voorspellen... de modellen worden het nog niet eens met elkaar... maar voorzichtig hebben we goede hoop toch![]()
Hoe is het met de dames?
* senesta word wreed uit haar gelukzalige meimering getrokken door qweaquote:Op woensdag 26 maart 2008 20:00 schreef Qwea het volgende:
[..]
ik zeg dat je die temps wel kan vergeten.
Dat is echt noooooooooooit nu al te voorspellen.
quote:Op woensdag 26 maart 2008 20:08 schreef senesta het volgende:
[..]
* senesta word wreed uit haar gelukzalige meimering getrokken door qwea
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |