Idd. Ongelooflijk hoe het er vroeger aan toe ging.....quote:Op dinsdag 25 maart 2008 23:59 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
.......Balthasar Gerards, de moordenaar van Willem van Oranje, aan zijn eind kwam........
Wat ik heb gevonden is:quote:Op donderdag 20 maart 2008 12:43 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat is wel heel erg bruut ja. Wat had hij geflikt om dat te verdienen?
Ik vind het een nogal lugubere moord.quote:Vijf drugsverslaafden uit Heerlen, in de leeftijd variërend van 19 tot 27 jaar, worden verdacht van de moord op de 14-jarige Ronald Baten. [...] De vijf vermoedelijke daders, vier mannen en een vrouw, zijn vandaag voorgeleid aan de officier van justitie. Ronald Baten, die zelf ook als verslaafde bekend stond, werd sinds 24 september vermist.
bron: Uit het artikel 'Junks verdacht van moord'; NRC; 24 november 1997
Uhm, ik weet niet, maar vlgs. mij zit de dop van je benzinetank los.....quote:Op woensdag 26 maart 2008 00:13 schreef HenkBenzinetank het volgende:
.....
Verbrand worden door een steekvlam uit de kut van je dochter natuurlijk!
Aldus de porno-expert..quote:Op donderdag 20 maart 2008 18:40 schreef Maikuuul het volgende:
Wat uiteraard ook erg is:
Iemand in een grot vastgebonden neerleggen, door het geschreeuw dat hij waarschijnlijk zal produceren komen er ratten op hem af... Als ratten honger hebben eten ze, dus ze eten hem levend op.
Wat ook mooi is, een bukkakae feest organiseren met een kapsule waardoor degene moet blijven doorslikken wil hij overlevenuiteraard gaat dit niet en verdrinkt in een shitload of cum
zo ranzig ben je dan
Erin gaat nog wel maar niet eruitquote:Op donderdag 27 maart 2008 17:53 schreef MiVer het volgende:
Op basis van Amnesty rapporten weet ik dat dit hier en daar gebruikt wordt. (Ook de goedkopere variant van hout + prikkeldraad).
Je mag zelf bedenken hoe....
[ afbeelding ]
![]()
![]()
quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:50 schreef MiVer het volgende:
Filmpje. Helaas is dit echt.....
http://www.nothingtoxic.c(...)hods_of_Torture_Ever
dan gebruik je toch het water om het vuur te blussenquote:Op donderdag 27 maart 2008 15:53 schreef oorsnot het volgende:
Vervolgens zet je hem in een kamer waar zich 2 ruimtes bevinden met een glazen wand ertussenen een deur. De ene kamer vult zich langzaam met water de andere kamer vult zich met vuur. Geen andere uitgang.
jaaaa maar op een of andere manier kan dat niet daar zit dan zon ding tusen...quote:Op vrijdag 28 maart 2008 20:40 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
dan gebruik je toch het water om het vuur te blussen
</macgyver>
electricretardquote:Op woensdag 26 maart 2008 00:13 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Verbrand worden door een steekvlam uit de kut van je dochter natuurlijk!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |