ja dat is ook zo.quote:Op donderdag 20 maart 2008 19:36 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ach de enige tankt de hele middag en de andere stopt wat in ze neus, moeten de mensen zelf weten
Kop > spijker.quote:Op donderdag 20 maart 2008 19:36 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ach de enige tankt de hele middag en de andere stopt wat in ze neus, moeten de mensen zelf weten
Doe eens normaal.quote:Op donderdag 20 maart 2008 17:16 schreef Nashje het volgende:
[..]
Je hoort sowieso niet te verslappen, kutjunk.
ik hou t bij bierquote:Op donderdag 20 maart 2008 19:40 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Kop > spijker.
Ik heb een keer zwaar trippend op de acid in de Arena gestaan. Ik was zo ver weg dat ik mij eigenlijk alleen heb staan verbazen over de mooie kleur groen van het gras..
Ieder z'n ding..
ach hij speelt 2 wedstrijden onder zn niveau. Volgende week scoort ie 2 keer en is iedereen zn belabberde spel weer vergeten.quote:Op donderdag 20 maart 2008 19:49 schreef Pizzakoppo het volgende:
Wellicht zag ten Cate het goed met Perez als supersub, al valt hij in die rol ook zwaar tegen...
Is ook behoorlijk ziek geweest he, antibiotica enzo...quote:Op donderdag 20 maart 2008 19:50 schreef toma het volgende:
[..]
ach hij speelt 2 wedstrijden onder zn niveau. Volgende week scoort ie 2 keer en is iedereen zn belabberde spel weer vergeten.
Yup Perez speelde tegen willem II met een lichaam vol met antibiotica, overigens had hij die 100% kans op open goal er wil in mogen pissen :'quote:Op donderdag 20 maart 2008 19:54 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Is ook behoorlijk ziek geweest he, antibiotica enzo...
En verder hadden we gisteren in het laatste kwartier voor rust de kans om ze te pakken. Helaasch.
Mooi filmpjequote:Op donderdag 20 maart 2008 20:02 schreef stefmans het volgende:
http://youtube.com/watch?v=Vc7AOfEKfLY&feature=related
Die kop van Galasek![]()
Vind je hem uberhaupt denderend spelen sinds hij bij Ajax speelt? Het is zeker niet de Perez van PSV!quote:Op donderdag 20 maart 2008 19:50 schreef toma het volgende:
[..]
ach hij speelt 2 wedstrijden onder zn niveau. Volgende week scoort ie 2 keer en is iedereen zn belabberde spel weer vergeten.
Bij Ajax speelde hij vorig jaar ook fantastisch. Sinds zn terugkomst heb ik nog niet veel van hem gezien, maar ik twijfel er niet aan dat ie zn niveau van voor de winterstop nog heeft.quote:Op donderdag 20 maart 2008 20:21 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Vind je hem uberhaupt denderend spelen sinds hij bij Ajax speelt? Het is zeker niet de Perez van PSV!
Helaas al weer veeeel te lang geledenquote:Op donderdag 20 maart 2008 20:02 schreef stefmans het volgende:
http://youtube.com/watch?v=Vc7AOfEKfLY&feature=related
Die kop van Galasek![]()
Moet spontaan bijna een traantje wegpikkenquote:Op donderdag 20 maart 2008 20:02 schreef stefmans het volgende:
http://youtube.com/watch?v=Vc7AOfEKfLY&feature=related
Die kop van Galasek![]()
Tering, wat een selectie hadden we toenquote:Op donderdag 20 maart 2008 20:02 schreef stefmans het volgende:
http://youtube.com/watch?v=Vc7AOfEKfLY&feature=related
Die kop van Galasek![]()
6? Is volgens mij de enige mogelijkheid die niet mogelijk isquote:
Op de melodie van het normale lied:quote:Op donderdag 20 maart 2008 19:30 schreef toma het volgende:
Ze zongen toch nog iets over Farfan?
Natuurlijk wel. Als psv zaterdag wint, komen ze 7 punten voor. Ajax speelt zondag gelijk en het verschil is 6.quote:Op donderdag 20 maart 2008 21:04 schreef denthemen het volgende:
[..]
6? Is volgens mij de enige mogelijkheid die niet mogelijk is
Ja want met gelijk spelen krijg je 2 puntenquote:Op donderdag 20 maart 2008 21:09 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Als psv zaterdag wint, komen ze 7 punten voor. Ajax speelt zondag gelijk en het verschil is 6.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |