Ik dacht laat ik maar de eerste uitzending er neerzetten, jullie kunnen er vast niet op wachten.quote:Op woensdag 2 april 2008 14:20 schreef Damzkieee het volgende:
En rond 20.20, 22.20, 0.20, 2.20, 4.20, 6.20, 8.20, 10.20 tot morgenavond ongeveer
En jij weet dat ik die heb omdat? bok lekker een eind opquote:
Je vraagt een Heraclied op te bokken uit een Heracles-topic?quote:Op woensdag 2 april 2008 14:26 schreef _Mike_ het volgende:
En jij weet dat ik die heb omdat? bok lekker een eind op![]()
Wat gezellig weer hier.quote:
Nee, je hoeft het contract van spelers alleen op te zeggen als ze al een keer contractverlenging hebben gehad. Bridji, Daelemans, Rahim, Michalke, etc. spelen nog allemaal op hun eerste contract. Als hun contract nu verlengd wordt dan zal het de volgende keer dat het contract afloopt wel voor 1 april opgezegd worden.quote:Op woensdag 2 april 2008 15:00 schreef Damzkieee het volgende:
Moesten die andere jongens ook niet officieel ontslagen worden dan?
quote:Vlaggendrager mag stadion niet in
ALMELO - Hij was in het hele land op tv te zien, als hij bij de thuiswedstrijden van Heracles met een gigantische vlag het stadion rondrende.
Maar Michel Wijnands moet zijn vlag voorlopig aan de wilgen hangen. De 26-jarige Almeloër kreeg een stadionverbod van anderhalf jaar, omdat hij zich verbaal heeft misdragen na de halve bekerfinale tegen Roda JC. Ook Roda-trainer Atteveld was daarbij betrokken. Wijnands maakte het nieuws zelf bekend op de site van supportersclub Bianco Nero. Heracles bevestigt dat er een stadionverbod is opgelegd.
www.tctubantia.nl
Het ga je goed, Nicky!quote:Na veertien jaar betaald voetbal vindt Niki Leferink het mooi geweest. De routinier van FC Emmen zal na dit seizoen afscheid nemen van zijn professionele carrière, aldus de website van Eerstedivisionist.
De 32-jarige speler is onderdeel van een spelersopruiming bij Emmen. Bij de club was Leferink aan zijn vierde seizoen bezig. Hij heeft meer dan vierhonderd officiële wedstrijden in het betaalde voetbal op zijn naam staan waarvan 349 competitieduels. Een jubileumduel behoort voor de Haaksberger dus nog tot de mogelijkheden.
In 1994 maakte Leferink bij Heracles Almelo zijn debuut in de Eerste Divisie. Na vijf jaar koos hij voor een overstap richting VVV-Venlo. In 2001 klopt Go Ahead Eagles op de deur en speelde hij uiteindelijk drie jaar voor de ploeg uit Deventer. Vanaf 2004 is hij in dienst van Emmen.
Goede eerste divisie speler altijd, heb verhalen gehoord dat ze hem een grotere toekomst hadden voorspelt toen hij zijn debuut maakte bij Heracles.quote:
Absoluut. Hij was vroeger het grootste talent van Heracles, maar het is er helaas nooit uitgekomen. Maar ik heb vijf seizoenen naar hem gekeken, dus er is nog wat oude liefdequote:Op donderdag 3 april 2008 13:52 schreef Blawh het volgende:
[..]
Goede eerste divisie speler altijd, heb verhalen gehoord dat ze hem een grotere toekomst hadden voorspelt toen hij zijn debuut maakte bij Heracles.
Ik denk dat ik in die seizoenen dat hij er voetbalde maar een keer of 3/4 ben geweest. Mijn 1e halve seizoenskaart heb ik sinds 2001 of 2002 dacht ik, toen ik een keer de kaart van Apoc kon lenen was ik definitief verkocht.quote:Op donderdag 3 april 2008 14:46 schreef Charles.Darwin het volgende:
[..]
Absoluut. Hij was vroeger het grootste talent van Heracles, maar het is er helaas nooit uitgekomen. Maar ik heb vijf seizoenen naar hem gekeken, dus er is nog wat oude liefde
Successupporter.quote:Op donderdag 3 april 2008 14:49 schreef Blawh het volgende:
Ik denk dat ik in die seizoenen dat hij er voetbalde maar een keer of 3/4 ben geweest. Mijn 1e halve seizoenskaart heb ik sinds 2001 of 2002 dacht ik, toen ik een keer de kaart van Apoc kon lenen was ik definitief verkocht.
Zeker weten.quote:
Pleer toch op. Niet iedereen hier was in 1994 al oud genoeg om iedere week naar het stadion te gaan ...quote:
Vervelend he, dat wij die hebben. Dat betekend dat wij WEL succes hebben namelijk.quote:
Mwah, hij mag me best successupporter noemen hoor.quote:Op donderdag 3 april 2008 15:01 schreef Charles.Darwin het volgende:
[..]
Pleer toch op. Niet iedereen hier was in 1994 al oud genoeg om iedere week naar het stadion te gaan ...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |