quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:33 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
2008/2009 Datum nog niet vastgesteld
Oja wat vonden jullie van die Braamhaar, floot weer kut beide kanten opquote:
Suarez hogere score dan Leoquote:Op woensdag 19 maart 2008 23:35 schreef Cyberia18 het volgende:
Rapport van vandaag:
Gentenaar: 6 (erg onrustig aan de bal)
Bruno: 7,5
Heitinga: 7
Vermaelen: 7
Vertonghen: 8+
Lindgren: 6
Davids: 8
Urby: 7,5
Suarez: 6,5
Huntelaar: 6
Leo: 6
Leo begon goed maar dat zakte weg tot matig in de 2e helft. Suarez had zo nu en dan nog goede acties aan de buitenkant in de 2e helft.quote:
Braamhaar met z'n vieze flubberkutkopquote:Op woensdag 19 maart 2008 23:36 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Oja wat vonden jullie van die Braamhaar, floot weer kut beide kanten op
Leo was veel gevaarlijker de hele wedstrijd door, Suarez had alleen maar "staar" naar de bal acties die op niets leiddequote:Op woensdag 19 maart 2008 23:38 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Leo begon goed maar dat zakte weg tot matig in de 2e helft. Suarez had zo nu en dan nog goede acties aan de buitenkant in de 2e helft.
quote:Gentenaar: 5,5 (erg onrustig aan de bal en domme voortzetting van het spel)
Bruno: 7,5
Heitinga: 7
Vermaelen: 7 6
Vertonghen: 8+
Lindgren: 6
Davids: 8
Urby: 7,5
Suarez: 6,5 5
Huntelaar: 6 7
Leo: 6 7
2e helft was duidelijk voor PSV qua fluiten. Kijk maar hoe triest beLazovic zich liet vallen en hij gelijk een vrije trap kreeg net buiten de 16...quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:36 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Oja wat vonden jullie van die Braamhaar, floot weer kut beide kanten op
Hij floot aardig neutraal vond ik.quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:36 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Oja wat vonden jullie van die Braamhaar, floot weer kut beide kanten op
Niet vergeten dat Leo amper tot geen wedstrijd ritme heeft daar kan hij niet op afgerekend worden.quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:38 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Leo begon goed maar dat zakte weg tot matig in de 2e helft. Suarez had zo nu en dan nog goede acties aan de buitenkant in de 2e helft.
True maar ik vond Suarez net wat meer bij het spel betrokken worden.quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:43 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Niet vergeten dat Leo amper tot geen wedstrijd ritme heeft daar kan hij niet op afgerekend worden.
Moest gelijk aan het volgende fragment denken:quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:50 schreef Wooldoor het volgende:
Totaal dus jackshit aan de hand bij dat Gomes incident, hij krijg het been van Heitinga tegen zijn rechterbeen aan en dus niet in zijn zak
Nou je bent wel erg postiefquote:Op woensdag 19 maart 2008 23:50 schreef DemonCleaner het volgende:
Gentenaar: 6 (wat onzeker)
Bruno: 7 (goed, maar niet meer schieten vanaf de cornervlag jongen)
Heitinga: 6 (mag wel meer van hem verwachten vind ik)
Vermaelen: 7 (degelijk)
Vertonghen: 8 (man van de wedstrijd, erg goed gespeeld)
Lindgren: 6 (kan beter)
Davids: 7 (dit lijkt er meer op)
Urby: 7 (lekker fel maar wel weer een paar keer dom balverlies)
Suarez: 6 (iets meer omhoog kijken aan de bal)
Huntelaar: 6 (volgende keer weer echt in de spits aub)
Leo: 6 (het kwam er niet echt uit)
Koster: 4 (wissels haalden niets uit, van zn tactische verrassing lag niemand wakker en Huntelaar moet in de buurt van de goal blijven, niet zoveel naar het middenveld zakken. Basiself was wel ok maar hij had dan ook maar in één geval iets te kiezen eigenlijk)
Mwah, meer teleurstelling in Koster met zijn opstelling.quote:
Heerste?quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:59 schreef StarGazer het volgende:
Slecht Ajax? Hou toch op man. Ajax heerste vooral de eerste helft in Eindhoven. Als je dan niet de 0-1 maakt, ja dan weet je dat het heel erg lastig gaat worden. En Koster? Godverdomme wat een incapabele kutgast. Waarom haal je de slechtste man van het veld ( Urby) d'r niet uit, maar GODVERDOMME de gevaarlijkste aanvallers ten favoure van Perez en Rommedahl... ONGELOFELIJK![]()
![]()
![]()
!!!
Volgens mij heeft Gomes geen één keer in hoeven grijpen. Gentenaar werd een paar keer gered door medespelers, waardoor het nog mazzel was dat een punt werd gewonnen.quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:59 schreef StarGazer het volgende:
Slecht Ajax? Hou toch op man. Ajax heerste vooral de eerste helft in Eindhoven. Als je dan niet de 0-1 maakt, ja dan weet je dat het heel erg lastig gaat worden. En Koster? Godverdomme wat een incapabele kutgast. Waarom haal je de slechtste man van het veld ( Urby) d'r niet uit, maar GODVERDOMME de gevaarlijkste aanvallers ten favoure van Perez en Rommedahl... ONGELOFELIJK![]()
![]()
![]()
!!!
Tot volgend jaarquote:Op donderdag 20 maart 2008 00:07 schreef Brammie het volgende:
Nou, weer een illusie armer...
Anti-voetbalquote:Op donderdag 20 maart 2008 00:02 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Heerste?
Ajax was iets beter de 1e helft. Maar beide teams wilden en konden niks. Denk dat PSV over de hele wedstrijd genomen de meeste dreiging had. Vooral eind 2e helft.
Ook al stonden ze 20 punten achterquote:Op donderdag 20 maart 2008 00:10 schreef TerroRobbie het volgende:
PSV staat 4 punten voor, dus die hoeven niet. Die lieten zich terugzakken en lieten Ajax het spel maken en hoopte op de counter. Tuurlijk heeft Ajax dan het initiatief maar van heersen was absoluut geen sprake. Ajax deed er trouwens weinig mee en was bang voor de counter. Uitendelijk nam PSV in de tweede helft zelfs het initatief over.
Uit bij PSV niet verliezen is op zich geen slecht resultaat. Dat je er niks mee opschiet staat los van de prestatie. En ik vond niemand echt slecht genoeg voor een 5. Maar ok maar één 8, Vertongen is de enige die echt positief opviel.quote:
Inderdaad die kopbal van Huntelaar telde ik ook al, ow wacht Huntelaar is van Ajax.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:02 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Heerste?
Ajax was iets beter de 1e helft. Maar beide teams wilden en konden niks. Denk dat PSV over de hele wedstrijd genomen de meeste dreiging had. Vooral eind 2e helft.
Viel ook wel erg mee, 2e helft was het vooral PSV dat de ajax goal op zocht. Beide teams durfden niet echt de verdediging te verwaarlozen. Met Davids en Lindgren had Koster ook gekozen voor een 2 tal verdedigend ingestelde middenvelders en ook nog eens een spits naar het middenveld laten zakken.quote:
Waar heb je het over kerel? Ik baal er alleen van dat het het weer niet wordquote:Op donderdag 20 maart 2008 00:08 schreef Nashje het volgende:
[..]
Tot volgend jaar. Niet meer terugkomen he.
Ik maak de competitie wél af.
Niet dan? Leo liet geen ene fuck zien.... Van Suarez ging tenminste nog dreiging uit.quote:
Niet als wij nog altijd 5 basisspelers missen.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:20 schreef Bernard0s het volgende:
Bloedeloze wedstrijd.
Ik kots op PSV, wat een antivoetbal weer vandaag. Gaan ze nog wel merken tegen Groningen e.d.
Dan winnen jullie nog van die prutsers, zeker. De groene hel van het noorden zal onvoorbiddelijk zijn voor die watjes en successupporters.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:21 schreef Prosac het volgende:
[..]
Niet als wij nog altijd 5 basisspelers missen.
Inderdaad, jammer alleen dat ze dat ook wel weer zullen winnen met een lullige 1-0 ofzo. Ik vind ook bijna elke wedstrijd van hun oersaai.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:20 schreef Bernard0s het volgende:
Bloedeloze wedstrijd.
Ik kots op PSV, wat een antivoetbal weer vandaag. Gaan ze nog wel merken tegen Groningen e.d.
Wat een onzin zeg. Ze liepen als kippen zonder koppen over het veld.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:22 schreef TerroRobbie het volgende:
PSV is toch wel wat verder dan Ajax om eerlijk te zijn. Volwassener, slimmer, meer een collectief.
Ehm, tis in Eindhoven die wedstrijd.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:23 schreef Bernard0s het volgende:
[..]
Dan winnen jullie nog van die prutsers, zeker. De groene hel van het noorden zal onvoorbiddelijk zijn voor die watjes en successupporters.
En toch winnen ze...quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Wat een onzin zeg. Ze liepen als kippen zonder koppen over het veld.
Achterin was het helemaal een drama.
ja jammer,quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:21 schreef Prosac het volgende:
[..]
Niet als wij nog altijd 5 basisspelers missen.
Thuis wonnen we dan ook wel 2-1, maar dit is gewoon in Eindhoven. Nog nooit gewonnen daar.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:23 schreef Bernard0s het volgende:
[..]
Dan winnen jullie nog van die prutsers, zeker. De groene hel van het noorden zal onvoorbiddelijk zijn voor die watjes en successupporters.
verwachting is "misschien volgende week tegen de Graafschap"quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:25 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
ja jammer,
berg zeker niet hersteld?
quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:26 schreef Brammie het volgende:
[..]
Mwoah, effectief dan
Zie jij dit Ajax nog inhalen?
Sloeg meer op de landstitel
Geef ik je gelijk in, volwassener omdat ze het team langer bij elkaar houden en europees spelen. Collectief heeft natuurlijk ook te maken dat psv gemakkelijker spelers bij elkaar houdt. Elke speler die een beetje presteerd bij Ajax wordt gelijk door half europa begeerd, bij psv moet je eerst de champions league winnen wil er uberhaubt europese interesse komen.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:22 schreef TerroRobbie het volgende:
PSV is toch wel wat verder dan Ajax om eerlijk te zijn. Volwassener, slimmer, meer een collectief.
Wie? Ajax?quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
Wat een onzin zeg. Ze liepen als kippen zonder koppen over het veld.
Achterin was het helemaal een drama.
Gelijkspel zou ook mooi zijn. Maar Groningen was bijvoorbeeld in De Kuip ijzersterk, dus ik zou niet weten waarom PSV het dan niet moeilijk zou gaan krijgen.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:26 schreef Prosac het volgende:
[..]
Thuis wonnen we dan ook wel 2-1, maar dit is gewoon in Eindhoven. Nog nooit gewonnen daar.
@Jorien, scorebord journalistiek, want met die 61% deed Ajax ook bijster weinig.
nee het gat is te groot en het programma van PSV is beduidend eenvoudiger dan die van Ajax. PSV moet minstens 2 wedstrijden niet winnen en dat zie ik niet snel gebeuren.quote:
de Kuip is dan ook een heel ander verhaal, daar is punten pakken de laatste seizoenen zelfs standaard..quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:29 schreef Bernard0s het volgende:
[..]
Gelijkspel zou ook mooi zijn. Maar Groningen was bijvoorbeeld in De Kuip ijzersterk, dus ik zou niet weten waarom PSV het dan niet moeilijk zou gaan krijgen.
omdat ze dus veel spelers missenquote:Op donderdag 20 maart 2008 00:29 schreef Bernard0s het volgende:
[..]
Gelijkspel zou ook mooi zijn. Maar Groningen was bijvoorbeeld in De Kuip ijzersterk, dus ik zou niet weten waarom PSV het dan niet moeilijk zou gaan krijgen.
je wilt toch niet suggereren dat Ajax doelloos speelde? Dat deden beide teams niet, psv hing achterover en liet Ajax komen en wilde vanuit de counter toeslaan. Maar in het einde van de tweede helft kreeg psv het heft meer in handen en Ajax kwam meer onder druk. Maar doelloos en ondoordacht was het spel van beide teams niet.quote:
Dat is wel heel erg naief.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:31 schreef Bernard0s het volgende:
We zullen zien. Ik houd hoop.
Precies. Daarom is het onverklaarbaar dat Koster in het laatste hal uur niet vol op de winst heeft gespeeld.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:29 schreef toma het volgende:
nee het gat is te groot en het programma van PSV is beduidend eenvoudiger dan die van Ajax. PSV moet minstens 2 wedstrijden niet winnen en dat zie ik niet snel gebeuren.
Gabri neemt meestal die rol op zich maar omdat hij zeer gebrekkig Nederlands spreekt zal hij nooit die man worden. Want als je als aanvoerder spelers aan moet sturen of opdrachten moet geven moet je toch wel een woordje Nederlands kunnen spreken.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:39 schreef TerroRobbie het volgende:
Ajax mist ook een leider, iemand die het spel veel voor zich heeft, spelers kan sturen, naar alle kanten kan openen met passes. Davids kan dat niet meer.
Wat Afellay na Utrecht uit zei over zijn eigen ploeg vind ik veel meer op Ajax van toepassing. Er zit zo weinig lijn in. De een wil naar voren de andere naar achteren en dan staan er nog een paar puur voor zichzelf te spelen. Hierdoor is het de ene week hardstikke goed en een week later weer huilen met de pet op.
mwoahh.. ben ik geen fan van maar ik vind het ook geen 'leider'.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:45 schreef BobbyHill het volgende:
Demy de Zeeuw.
1 verliezen 1 gelijk is genoegquote:Op donderdag 20 maart 2008 00:29 schreef toma het volgende:
[..]
nee het gat is te groot en het programma van PSV is beduidend eenvoudiger dan die van Ajax. PSV moet minstens 2 wedstrijden niet winnen en dat zie ik niet snel gebeuren.
[Bonjovi mode] Ah rot op man die klerelijer stond vol op Steek vorig seizoenquote:Op donderdag 20 maart 2008 00:45 schreef BobbyHill het volgende:
Demy de Zeeuw.
quote:Op donderdag 20 maart 2008 01:26 schreef Sethje het volgende:
kutwedstrijd
Was niet duidelijk te zien.. op het forum wordt er niets over gezegd.. dus zal wel meegevallen zijn denk ik..quote:Op donderdag 20 maart 2008 02:11 schreef Jasza het volgende:
Was wel lachen, die steward ging wel hard naar beneden hoor de tering, die gast heeft mazzel gehad dat ie niet over de rand naar de 1e ring is gevallen, lekker slim ook die deur tegenhouden in je 1tje als er 50 man lopen te trappen
Was dat plexiglas nou nog iemand ze kop gekome ofzo? zag allemaal EHBO na de wedstrijd op de 1e ring maar weetniet of er iemand gewond was ofzo?![]()
Had Klaas die bal er op het eind maar ingepist.
Sfeer was trouwens wel lekker, psv was echt dood.
Heeft ook totaal geen nut natuurlijk, Ajax krijgt een rekening en volgend jaar worden de prijzen weer duurderquote:Op donderdag 20 maart 2008 02:47 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Was niet duidelijk te zien.. op het forum wordt er niets over gezegd.. dus zal wel meegevallen zijn denk ik..
Maar wel beetje kansloos..
Haha ja goed gezien ouwe.. k had je niet herkend iigquote:Op donderdag 20 maart 2008 02:48 schreef Jasza het volgende:
[..]
Heeft ook totaal geen nut natuurlijk, Ajax krijgt een rekening en volgend jaar worden de prijzen weer duurder![]()
de politie stond trouwens rustig in de bovenhoek te kijken wat er gebeurde
![]()
Ik wist tenminste nog wel dat jij die gozer was haha
Leuk dat jij Vertonghen met de Cler vergelijkt. Maar Vertonghen is nog lang niet zo goed als de Cler. Verdedigend staat hij zijn mannetje, maar aanvallend is hij bij lange na niet zo goed als de Cler.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:33 schreef Cyberia18 het volgende:
Ik besef me nou pas dat Vertonghen nog maar 20 jaartjes jong is. Godver en dan al zo volwassen spelen.
Vertonghen >> De Cler.
Waarom moet je altijd zo krampachtig vertellen dat je in het uitvak bent geweestquote:Op donderdag 20 maart 2008 02:11 schreef Jasza het volgende:
Was wel lachen, die steward ging wel hard naar beneden hoor de tering, die gast heeft mazzel gehad dat ie niet over de rand naar de 1e ring is gevallen, lekker slim ook die deur tegenhouden in je 1tje als er 50 man lopen te trappen
Was dat plexiglas nou nog iemand ze kop gekome ofzo? zag allemaal EHBO na de wedstrijd op de 1e ring maar weetniet of er iemand gewond was ofzo?![]()
Had Klaas die bal er op het eind maar ingepist.
Sfeer was trouwens wel lekker, psv was echt dood.
En we hebben de 0 gehoudenquote:Op woensdag 19 maart 2008 22:53 schreef Black-Death het volgende:
We hebben toch wel degeljk iets bereikt:
[..]
En toch gaan ze hoogst waarschijnlijk kampioen worden, of het moet heel gek gaan lopen.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Wat een onzin zeg. Ze liepen als kippen zonder koppen over het veld.
Achterin was het helemaal een drama.
Belachelijk inderdaadquote:
Ik vond de inzet en bezieling nou niet zo'n probleem. Het was niet goed genoeg dat ben ik wel met je eens.quote:Op donderdag 20 maart 2008 08:43 schreef HeatWave het volgende:
Ach man, er was gewoon geen bezieling en inzet, het was te slap voor woorden en de willen gewoon geen kampioen worden. Klote wedstrijd, klote inzet, klote taktiek. klote team.
Klaar.
Ik vond dat ze er voor de wedstrijd die het was, de laatste kans, echt te slap voor woorden. DIe debielen achterin met constant balletjes breed en terug op de keeper. DE GOAL VAN PSV IS DAAR JOSTIS!!!!!!quote:Op donderdag 20 maart 2008 08:45 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Ik vond de inzet en bezieling nou niet zo'n probleem. Het was niet goed genoeg dat ben ik wel met je eens.
Hehehehe adem in adem uit HeatWavequote:Op donderdag 20 maart 2008 08:47 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik vond dat ze er voor de wedstrijd die het was, de laatste kans, echt te slap voor woorden. DIe debielen achterin met constant balletjes breed en terug op de keeper. DE GOAL VAN PSV IS DAAR JOSTIS!!!!!!
En die lul van een koster vooraf "we gaan psv verrassen, kijk zo maar" waarmee, met laf spel achteruit? Ja, dat was zeker verrassend ja, maar te laf voor woorden.
Nee, het was vol-ko-men kut!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |