Ja, de perfecte nummer 2 volgend jaar achter Odenquote:Op zondag 23 maart 2008 15:24 schreef D-Wade het volgende:
Przybilla met 25 rebounds voor de Blazers!![]()
Wat nou Greg Oden?
40-36 Ht toch?quote:Op zondag 23 maart 2008 18:50 schreef BitetheBullet het volgende:
SA schiet maar 20%, Duncan 0-7
En toch staat Dallas maar 7 voor, terwijl ze ruim 50% schieten
Ziet er inderdaad serieus uit. Gezien het programma kunnen ze het zich ook niet veroorloven om Dirk te lang te missen anders halen ze de play-offs niet. Tegen SA staan ze er in ieder geval zes achter.quote:Op zondag 23 maart 2008 19:50 schreef D-Wade het volgende:
Dirk down, very hard.
En het lijkt heel serieus want hij is richting kleedkamer.
Al halen ze de play-offs, ik zie echt niks anders dan een directe exit.quote:Op zondag 23 maart 2008 20:32 schreef Colplay het volgende:
[..]
Ziet er inderdaad serieus uit. Gezien het programma kunnen ze het zich ook niet veroorloven om Dirk te lang te missen anders halen ze de play-offs niet. Tegen SA staan ze er in ieder geval zes achter.
Bargnani raakt ze weer eens na een maand vrij te hebben genomen.quote:Op zondag 23 maart 2008 21:06 schreef Colplay het volgende:
Maar dan moeten de Nuggets zelf wel meer winnen. Nu al 17 achter op bezoek bij de Raptors.
Zeker en vooral ook goed voor het moraal.quote:Op zondag 23 maart 2008 23:00 schreef Ricard0j het volgende:
Nuggets winnen de wedstrijd
Belangrijke win de Nuggets ivm playoffs.
De D in Denver staat niet voor Defensequote:Op maandag 24 maart 2008 00:12 schreef popolon het volgende:
Denver's D is over het algemeen niet geweldig, een game hier en daar zegt niet zo veel. Vooral Martin is zo inconsistent dat 't niet eens leuk maar is.First round, first pick, 't is er nooit uitgekomen.
En Dallas zonder Dirk is doomed.
quote:Met schaamrood door Seattle
Het komt regelmatig voor dat ik op straat word aangesproken door een voorbijganger die vraagt of ik die basketballer ben van Seattle Supersonics. De laatste tijd ontken ik dat meestal en zeg dat ik toevallig lijk op Francisco Elson. Vooral na die afgang bij Denver Nuggets, een vernederende 168-118 monsternederlaag, heb ik me doodgeschaamd. Al na het eerste kwart was de wedstrijd voorbij, ik werd van het kijken al woest. Gelukkig was ik er niet bij wegens knieblessure. Mijn oude teammaats van Denver hadden me waarschijnlijk gek gedold. Ik hoor het regelmatig in de wandelgangen: van het kampioensteam van San Antonio Spurs ben ik afgedaald naar het amateur-team van Seattle Supersonics, althans zo voelt het. Dan kan het toch niet zo zijn dat ik daar ineens niet aan spelen toekom?
Maar goed, ik moet er het beste van maken, en dan komt die blessure niet zo goed uit. Maar volgende week kan ik waarschijnlijk weer spelen, hoewel de kans op speeltijd klein blijft. Er spelen ook andere belangen: nu het seizoen toch naar de knoppen is, wil coach PJ Carlesimo de jonge jongens een kans geven. En hoe lager Supersonics eindigt, hoe groter de kans op de eerste keus uit de beschikbare nieuwe spelers bij de draft in juni. Het is voor ons Nederlanders een gek systeem, maar de club met het slechtste 'record' mag als eerste kiezen en de beste als laatste. Door allerlei transacties in het verleden heeft Seattle de komende jaren de rechten verzameld op 3 eerste ronde draft choices, dus er komt binnenkort versterking.
Met mijn ploeggenoten is het contact uitstekend. Ze luisteren naar me en accepteren mijn aanwijzingen omdat ik de starter was van het kampioensteam van San Antonio Spurs, dus krijg ik van hen voldoende respect en waardering. Doordat coach Carlesimo ooit assistent was van Spurs-coach Greg Popovic speelt hij precies dezelfde systemen, dus ik kan hen helpen. Hopelijk blijft mijn reputatie ook voor de buitenwereld in tact, dan kan ik de komende zomer gebruik maken van het feit dat ik 'free agent' ben. Wordt het een aanbieding voor één jaar, dan teken ik alleen maar als er goede vooruitzichten zijn op voldoende speeltijd. Maar ik sta ook open voor een goed contract bij Supersonics. Seattle is een heerlijke stad, het lijkt een beetje op Nederland: veel regen, veel culturen die in harmonie met elkaar leven, en iedereen loopt gewoon op straat, net als in San Francisco.
Ik sta wel verbaasd dat ik nog niets van de NBB heb gehoord over onze EK-kwalificatiewedstrijden in september. Vorig jaar was dat met bondscoach Marco van den Berg veel beter geregeld. Vooral door hem was iedereen heel gedreven. Ik weet niet of ik dit jaar mee ga doen. Na de competitie ga ik eerst mijn zaakjes regelen in San Antonio, en daarna wacht ik op de aanbiedingen. Voordat ik een nieuw contract heb getekend, speel ik niet.
En de owner hoopt dat de mensen niet meer komen kijken zodat hij de boel kan verkassen naar een andere stad en zodra dat gebeurd gaan ze free-agents halen en al die draft-picks cashen.quote:Op maandag 24 maart 2008 11:08 schreef no-look het volgende:
Tja, Seattle is zwaar in de rebuild-mode en ik denk eigenlijk dat hij na dit seizoen niet meer welkom is daar. Ze halen allerlei verlopende contracten, dat wijst maar op één ding: space vrijmaken voor spelers die er wél enorm toe doen.
En 2 blocks...quote:Op dinsdag 25 maart 2008 01:20 schreef Chrishop het volgende:
Waar is popo? Maxiel heeft hard gedunkt maar het staat hier nog niet.
Die staat waarsch nog bij een of andere drive-in met een doos coupons.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 01:20 schreef Chrishop het volgende:
Waar is popo? Maxiel heeft hard gedunkt maar het staat hier nog niet.
Hahaha dacht al bijna dat er wat ergs gebeurd wasquote:
Eindelijk !quote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:16 schreef BitetheBullet het volgende:
De wedstrijd wordt eigenlijk alleen maar beter.
Zie nu eindelijk waarom je zo blij bent met die jonkies bij Detroit, Popo
Wat een domme pass van Shaq.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:27 schreef popolon het volgende:
Lindseeeeey
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |