Club NME @ KOKO (voormalig Camden Palace) is dé indie happening. Kijk even op het programma op http://www.koko.uk.com/, want er spelen ook bijna elke dag welke leuke bandjes, die soms al maanden van tevoren zijn uitverkocht.quote:Op zondag 4 mei 2008 18:18 schreef Lethe het volgende:
Situatie: met 10 meiden in London voor een paar dagen. Nu ben ik op zoek naar een beetje een hippe club om flink te stappen, liefst waar ze britpop/indie draaien. Ik hoorde van TigerTiger & Fabric, iemand hier ervaringen mee?
Of nog andere suggesties?
Veel plezier en succes met vliegen (of ga je met de boot?)quote:Op woensdag 7 mei 2008 18:16 schreef MaJo het volgende:
Morgen naar Londen, tot volgende week dinsdag. Weer terug naar mijn stadsie
Dat is ook wel iets voor jou jaquote:
Nee ik ga vliegenquote:Op woensdag 7 mei 2008 19:25 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Veel plezier en succes met vliegen (of ga je met de boot?)
Ach je gaat en je zal zien dat er niets aan de hand is. Gewoon net zo doen als al die andere mensen (alleen de huilende babies niet nadoen). Een uurtje blijven denken aan politiemannen met hoge hoeden, dubbeldeksbussen (die er niet meer zijn), de Beatles, Speaker's Corner, Buckingham Palace, Diana, Curry, sandwiches, Harrod's, Hamley's, Regent Street, Chelsea, London Bridge (niet het liedje gaan zingen), Greenwich, ... en Prince William en dan is de vlucht al weer voorbijquote:
Daar rijden er nog meer dan 15.000 van rond.quote:Op woensdag 7 mei 2008 21:14 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
dubbeldeksbussen (die er niet meer zijn)
London Bridge? Je bedoelt die simpele totaal niet bijzondere brug die naast de Tower Bridge ligt? En het percentage dubbeldeks bussen wordt juist weer hoger aangezien ze de lange eendeksbussen (weet er even geen betere naam voor) langzaam weg gaan doen omdat ze te gevaarlijk zijn.quote:Op woensdag 7 mei 2008 21:14 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Ach je gaat en je zal zien dat er niets aan de hand is. Gewoon net zo doen als al die andere mensen (alleen de huilende babies niet nadoen). Een uurtje blijven denken aan politiemannen met hoge hoeden, dubbeldeksbussen (die er niet meer zijn), de Beatles, Speaker's Corner, Buckingham Palace, Diana, Curry, sandwiches, Harrod's, Hamley's, Regent Street, Chelsea, London Bridge (niet het liedje gaan zingen), Greenwich, ... en Prince William en dan is de vlucht al weer voorbij
Er zijn nog Routemastersquote:Op woensdag 7 mei 2008 23:31 schreef Individual het volgende:
Dan zijn er zelfs nog 2 lijnen met de oude Routemaster en Bojo (onze nieuwe burgemeester) wil zelfs meer routemasters terugbrengen.
Ja, die brug waarvan het origineel in Lake Havasu City in Arizona ligtquote:Op donderdag 8 mei 2008 00:00 schreef Niek. het volgende:
London Bridge? Je bedoelt die simpele totaal niet bijzondere brug die naast de Tower Bridge ligt?
Dat zijn dus die Routemasters waar er nog wel een aantal van rondrijden.quote:Op donderdag 8 mei 2008 01:26 schreef MaJo het volgende:
Ik denk dat DutchTrain bedoeld dat de oude dubbeldekkers weg zijn, diegene waar je zo op kon springenMen die waren tof
Dit is een geintje toch?quote:Op woensdag 14 mei 2008 18:26 schreef MaJo het volgende:
Londen was gaafVliegen wat minder
Op een paar huilbuien na ging het wel goed
Lang leve de valium
Ooit gehoord van vliegangst?quote:
Ik weet heus wel dat ik vliegangst heb hoorquote:Op woensdag 14 mei 2008 19:47 schreef SpecialK het volgende:
Volgende keer met de boot dus als je weet dat je vliegangst hebt
18 euro retourtje londen?quote:Op woensdag 14 mei 2008 19:54 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik weet heus wel dat ik vliegangst heb hoorMaar wilde het weer eens proberen, bovendien was het maar 18 euro retour
Dat krijg je niet met de boot
quote:
Wat voor een megadeal is dat dan wel niet geweest dan? Aangezien ik nu al vrij ervaren ben in het regelen van tickets van AMS naar LON en ik ze nog nooit onder de 60 pond heb zien dalen. Als je zulk soort tickets voor mij kan regelen zouden m'n vriendin en ik je heel dankbaar zijn.quote:
Ryan Air heeft vaker dat soort deals, er is ook een topic in TRV waar dat soort deals voorbij komen.quote:Op woensdag 14 mei 2008 20:08 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Wat voor een megadeal is dat dan wel niet geweest dan? Aangezien ik nu al vrij ervaren ben in het regelen van tickets van AMS naar LON en ik ze nog nooit onder de 60 pond heb zien dalen. Als je zulk soort tickets voor mij kan regelen zouden m'n vriendin en ik je heel dankbaar zijn.
Overigens wist ik niet dat ryan air vanaf schiphol vertrekt??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |