quote:Doelman Edwin van der Sar (38) heeft er nog steeds geen genoeg van. De Nederlandse recordinternational (130 caps) verlengt zijn aflopende contract bij Manchester United nog eens met een jaar.
Zijn zaakwaarnemer Rob Jansen bevestigde donderdag een bericht daarover op de website van AD Sportwereld.
''Ja, dat is correct. Manchester United zal het vrijdag officieel bekendmaken'', liet Jansen weten.
''We waren al een paar weken met elkaar in gesprek over een nieuw contract. We zijn er nu uit. Het is voor een jaar. Wat er daarna gebeurt, zou ik niet weten.''
Dat is toch niet erg? Ik zie Sar nog weinig steekjes laten vallen en Foster/Kuszsack zijn mijns inziens nog niet zo stabiel in de goal.quote:Op donderdag 11 december 2008 18:22 schreef mcyodogg het volgende:
Zegt mij vooral dat ze geen opvolger voor hem hebben.
Foster, jong gehaald, nu midden-20: geen uitzicht op een basisplaats. Kuszczak (redelijk) jong gehaald, nu midden-20: geen uitzicht op een basisplaats.quote:Op donderdag 11 december 2008 18:23 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Dat is toch niet erg? Ik zie Sar nog weinig steekjes laten vallen en Foster/Kuszsack zijn mijns inziens nog niet zo stabiel in de goal.
Klopt, al heb je met die 2 wel reserves die in veel PL-teams 'n basisplaats zouden hebben denk ik. En tja zoals Dos al zegt, écht goeie keepers groeien niet aan 'n boom.quote:Op donderdag 11 december 2008 18:35 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Foster, jong gehaald, nu midden-20: geen uitzicht op een basisplaats. Kuszczak (redelijk) jong gehaald, nu midden-20: geen uitzicht op een basisplaats.
We kennen allemaal nog wel het keepersgat waarin United viel na Schmeichel en deze contractverlenging is dan denk ik ook vooral om tijd te winnen, om het dit keer te voorkomen. Je vraagt natuurlijk nogal wat aan Van der Sar, om tegen zn 40ste nog topvoetbal aan te kunnen.
Heldquote:Van der Sar nadert record
Edwin van der Sar nadert een bijzonder record. De 38-jarige doelman hield vandaag in het uitduel tegen Bolton Wanderers opnieuw de nul en heeft nog maar één wedstrijd nodig om het oude record van Petr Cech te verbreken.
Cech hield in het seizoen 2004-2005 maar liefst 1025 minuten de nul, waarmee hij op nummer één staat.. In het seizoen 2006-2007 hield Cech het doel 827 minuten schoon. Daardoor staat hij ook op de derde plaats. Van der Sar staat momenteel tweede met 942 minuten.
Als Van der Sar dinsdag tegen West Bromwich Albion minimaal 84 minuten zijn doel schoon houdt, is hij de nieuwe recordhouder.
quote:Op woensdag 28 januari 2009 07:34 schreef Pacmaniac het volgende:
WEST BROMWICH - Edwin van der Sar heeft dinsdagavond een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan een al imposante loopbaan. De doelman van ManUnited brak in het competitieduel met WBA het Premiership-record 'de nul' houden.
Van der Sar bleef tegen West Bromwich Albion 84 minuten zonder tegentreffer, waardoor hij het oude record van Chelsea- keeper Petr Cech van 1025 minuten uit de boeken streepte. Van der Sar staat nu op 1032 minuten.
Van der Sar heeft sinds 8 november, tijdens het duel met Arsenal, maar liefst elf duels op rij de nul gehouden in de Engelse competitie.
Bijna zette nota bene een landgenoot van Van der Sar een dikke streep door het record. AZ-huurling Ryan Donk van WBA schoot de bal halverwege de tweede helft, toen de sluitpost net de grens van duizend minuten had gepasseerd, steenhard op de paal.
United won dinsdagavond eenvoudig in West Bromwich met 5-0 en verstevigde daardoor zijn leidende positie in de Premier League. De doelpunten van de koploper kwamen van Dimitar Berbatov, Carlos Tévez, Nemanja Vidic en Cristiano Ronaldo (2).
Wat een klassespeler is het tochDenk dat ze Peter Smeichel (tot voor kort beste goalie die United ooit had) toch langzaam een beetje aan het vergeten zijn.
Nou maar hopen dat die toch mee wil naar Z Afrika. Er is geen andere Nederlandse keeper die ook maar in de buurt komt van Sar
quote:Op woensdag 28 januari 2009 07:37 schreef Eric_Cantona het volgende:
Zeker mooi voor 'm, hij verdient 't ook.
Voor m'n gevoel heeft ie ook niet genoeg krediet gehad in z'n carriëre, hij maakt er in ieder geval 'n geweldig mooi slotstuk van.
quote:Op woensdag 28 januari 2009 07:45 schreef Twerk het volgende:
Beste en vooral meest complete doelman van de wereld.. Al jaren.
quote:Op woensdag 28 januari 2009 07:52 schreef DeTolk het volgende:
Kan makkelijk tot z'n 42/43e doorgaan.
Wat een sportman! Hulde!
quote:Op woensdag 28 januari 2009 08:06 schreef DivineJester het volgende:
[..]
[..]
Raar, wedstrijden duren hier langer dan 84 minuten...
Maar goed, dit onderstreept alleen maar de klasse van Van der Sar natuurlijk. Opvallend dat keepers op hun "oude dag" nog zo goed kunnen zijn...
quote:Op woensdag 28 januari 2009 08:08 schreef Twerk het volgende:
Zo heel opvallend is dat ook weer niet denk ik.. Keepen is ook vooral ervaring en lichamelijk wordt er natuurlijk relatief gezien een stuk minder geeist dan van een veldspeler.. Verder is Van der Sar altijd een echte prof geweest.
quote:Op woensdag 28 januari 2009 08:15 schreef DJ_Ryow het volgende:
het is vooral de verdediging die zo'n record mogelijk maakt natuurlijk. maar toch mooi voor hem.
quote:Op woensdag 28 januari 2009 08:19 schreef Twerk het volgende:
[..]
Deels wel natuurlijk.. Maar in 11 wedstrijden krijg je altijd wel een x-aantal lastige ballen.. En Van der Sar pakt zulke ballen vaak gewoon, in tegenstelling tot matige keepers als Henk Timmer bijvoorbeeld.
Hoe zo passend voor Chelsea 04/05?quote:Op woensdag 28 januari 2009 11:03 schreef mcyodogg het volgende:
Jammer.
Ik vond het een passend record voor het Chelsea van 04/05, maar records zijn er om gebroken te worden, nietwaar.
Gefeliciteerd, maar het is naar mijn mening meer het record van Vidic dan van Van der Sar. Neem zo'n wedstrijd als tegen Chelsea. Die hadden 0 schoten op goal bij Van der Sar.
Voor Man U de eerste goede keeper sinds Peter Schmeichelquote:Op woensdag 28 januari 2009 10:48 schreef Adamo144 het volgende:
ik las vandaag de engelse krant over hem, ze waren helemaal gek van hem
Nou ja, dat seizoen hadden ze uberhaupt maar 15 tegengoals, wat een record is en ze braken nog wel een paar andere.quote:Op woensdag 28 januari 2009 11:12 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Hoe zo passend voor Chelsea 04/05?
In beide heb je gelijkquote:Op woensdag 28 januari 2009 11:16 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Nou ja, dat seizoen hadden ze uberhaupt maar 15 tegengoals, wat een record is en ze braken nog wel een paar andere.
Maar ik moet zeggen dat dit nieuwe record van Man.Utd ook wel wat heeft, omdat op Vidic en Sar na, de verdediging enorm vaak van samenstelling is veranderd vanwege blessure's. Terwijl er bij Chelsea telkens dezelfde 5 spelers stonden. Laat wel wat zien over de sterkte in diepte van dit United.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |