abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 17 april 2008 @ 01:19:27 #51
168456 DaneV
chown -R us.us *yourbase
pi_58103202
Clearasil is idd troep en maakt je acne vaak alleen maar erger.
Begin is met wat producten die AHA/BHA bevatten (voor meer info: zie eerste post) in samenwerking met een goede moisturizer voor de droge huid.

Je zou die van paulas choice kunnen proberen.

Als je een scrub gebruikt over je puistjes kunnen deze inderdaad open gaan, waardoor je kans loopt op infecties. Als je geen "actieve" acne meer hebt is het geen probleem.
pi_58137517
quote:
Op dinsdag 15 april 2008 17:38 schreef RinkeNL het volgende:
Ik kan die cleanser/moisturizer van Cetaphil gewoon niet vinden in NL. Bij de apotheek hebben ze alleen Cetaphil Vetvrije Huidreiniger, Hydraterende Crème en Hydraterende Lotion. Weet iemand waar je de Cetaphil® Daily Facial Cleanser For Normal to Oily Skin en de Cetaphil® Daily Facial Moisturizer SPF 15 kan kopen?
Niemand?
  vrijdag 18 april 2008 @ 16:37:18 #53
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_58139516
Hallo lieve metro-mannen.


Ik zoek advies voor een goede face-wash. Gewoon om m'n huid een beetje te reinigen en te verfrissen voor een lange dag. Ik ben niet van plan aan de gang te gaan met scrubs, fruitzuren of maskers. Kenmerken:

- Voor de normaal tot vette huid.
- Niet te duur (lees: 50 euro voor een tube van 50 ml.)
- Liefst te koop bij een reguliere winkel/drogisterij.
pi_58140647
quote:
Op vrijdag 18 april 2008 16:37 schreef Hephaistos. het volgende:
Hallo lieve metro-mannen.


Ik zoek advies voor een goede face-wash. Gewoon om m'n huid een beetje te reinigen en te verfrissen voor een lange dag. Ik ben niet van plan aan de gang te gaan met scrubs, fruitzuren of maskers. Kenmerken:

- Voor de normaal tot vette huid.
- Niet te duur (lees: 50 euro voor een tube van 50 ml.)
- Liefst te koop bij een reguliere winkel/drogisterij.
Ik denk dat de reguliere fash-washes van L'Oreal, Nivea, volstaan, misschien de huismerken van de drogisterij.

Als je 1 trapje hoger wil, kun je iets van Zirh, proberen, verkrigbaar bij de Douglas en Ici Paris

Deze facewashes zijn niet zo duur, dus ik weet niet of ze testers verschaffen. Maar wat ik gedaan heb, is gewoon overal testers vragen en dan proberen. Je huid moet niet extreem trekkerig en droog worden als je het gebruikt. De huid zal wellicht wel iets moeten wennen. Het is misschien ook wel aan te raden om een hydraterende creme te gebruiken na fashwash en scheren.
pi_58140762
quote:
Op zondag 13 april 2008 13:05 schreef Japin het volgende:

[..]

Neuh, in ieder geval vanuit mijn logisch oogpunt heeft een stof die er voor gemaakt is om lang in te werken op je huid niet zoveel nut als het maar een halve minuut op je huid zit en er daarna weer wordt afgewassen. En daar is Paula het in ieder geval mee eens, vandaar dat ze een facewash heeft die alleen reinigt en verschillende AHA en BHA producten die je dus op je huid laat zitten.
Vichy heeft wel een nachtcreme met AHA geloof ik. Dat is natuurlijk ideaal, omdat je deze dan een nachtlang kan laten inwerken.
pi_58149390
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 10:52 schreef Japin het volgende:

[..]

Ja, VOOR MIJ werkt de crème echt goed tegen een glimmend voorhoofd. Kan je natuurlijk niet garanderen dat het voor jou ook goed gaat werken. Ik gebruik ook de facewash die je in je post hebt staan, bevalt ook goed.

Als je de facewash gaat bestellen moet je er even rekening mee houden dat er geen AHA's of BHA's in zitten (in tegenstelling tot die van bijv Zirh) Paula is van mening dat een facewash puur voor de reiniging is. Je koopt dus losse flesjes met verschillende percentage's AHA's of BHA's (afhankelijk van je huidtype) die je aanbrengt nadat je je huid hebt gereinigd.
Ik heb die creme nu ook binnen, howly shit wat trekt die creme snel in zeg! Het lijkt ook net ofdat het je huid droger houd.

[ Bericht 2% gewijzigd door Soldier2000 op 20-04-2008 12:37:01 ]
BlaBlaBla
pi_58155179
heeft iemand aanraders voor het gezicht??
Met name heb ik puistjes die af en toe doorkomen, en kans op meeeters is er ook ..
Ik wil graag een gezichtsverzorgende iets om het gezicht zeg maar goed schoon te maken ..

Geen acne-lotions of van die benzylproxide-spul die je huid extreem uitdrogen ..

Iets van loreal of iets van die merken om je gezicht te verzorgen ..

Kan iemand me uitleggen wat scrubben is en peeling??
Ik heb gehoord dat het slecht is voor puistjes.. ik heb denk ik wel is 1x 'scrubben' gedaan.. en toen was het wel goed voor de puistjes... maar weet niet zeker of het scrubben was ..
pi_58158478
tvp
pi_58160717
Hallo,,

Ik heb geen last van hele ''actieve'' acne. Dus ik zal het scrubben wel aan kunnen.
Maar ik zal als eerst prioriteiten moeten stellen denk.

als eerst moet ik zo snel mogelijk een vervanger hebben voor clearasil.
Ik probeer dit nu al zo weinig mogelijk te gebruiken maar soms kan ik me niet meer tegenhouen.

maar hoe weet is of ik AHA's/BHA's nodig heb en ik welke mate?
want bij paulas heb je verschillende keuze's etc...
En de keuzes zijn zo groot.
Maar ik heb ook niet de bevoegdheid om er heel veel geld aan uit te geven. (zou wel willen dat ik het kon, maar zit er niet in).

*droge huid - hier en daar acne/puistje's - en hoe ik die meeeters weg hou.
Want ik ga soms wel eens naar de schoonheids specialist maar die knijpt wel uit etc. maar na verschillende dagen komen ze gewoon terug. Dus er moet wel iets zijn om me huid schoon te houden of te beschermen.

Wat raden jullie aan om te doen.

Mvg,
pi_58175360
quote:
Op zondag 6 april 2008 17:52 schreef DaneV het volgende:
MD Formulations... omdat acno-clean niks deed voor mijn acne en het spul van MD formulations wel
Voor de eerste keer Facial Cleanser Oily gebruikt, wtf zeg 1 druppeltje en mijn huid was kurk droog Volgens mij had ik beter de normale Facial Cleanser kunnen bestellen.
BlaBlaBla
pi_58265835
Ik gebruik nu twee keer daags Kruidvast face wash for men.. alleen nu heb ik sochtends altijd witte drogen vlekken op mn gezicht omdat me huid uitgedroogt is.. Nu zoek ik naar een GOEDKOPE hydraterende creme.. Iemand die weet welke aan te raden is.. oja voor de gevoelige huis aub
  donderdag 24 april 2008 @ 01:10:43 #62
168456 DaneV
chown -R us.us *yourbase
pi_58269639
http://www.interderma.eu/(...)Hydraterende_Lotion/

Die is best goedkoop (200ml voor 12 euro, daar kun je goed 3-4 maanden mee doen). Kun je halen bij de apotheek

http://www.paulaschoice-eu.com/shop/default.asp?act=category&showcat=50&filter=

Paula`s choice is ook wel goed, maar wel ruim 4 keer zo duur

Als je die cetaphil ook nog te duur vind:


pi_58274941
quote:
Op woensdag 23 april 2008 22:00 schreef Xaverius1337 het volgende:
Ik gebruik nu twee keer daags Kruidvast face wash for men.. alleen nu heb ik sochtends altijd witte drogen vlekken op mn gezicht omdat me huid uitgedroogt is.. Nu zoek ik naar een GOEDKOPE hydraterende creme.. Iemand die weet welke aan te raden is.. oja voor de gevoelige huis aub
Ik zou zoeken naar een andere face wash dan. Deze lijkt me veel te aggressief! Of de frequentie naar beneden brengen.

Nivea heeft bijvoorbeeld een Milde Face Wash, en een Extra Milde Face Wash (sensitive lijn). En nivea is echt niet duur!

Als je een dagcreme zoekt, moet je zoeken naar vochtinbrengend, dat zijn de niet vette creme's. Alle huismerken hebben zoiets wel in het assortiment, ben je heel goedkoop uit. Zijn ook niet duur, dus je zou ze allemaal (of een aantal) kunnen uitproberen.
pi_58494819
Ik ben op zoek naar een dagcreme, met een SPF 15.
Liefst 1tje die snel intrekt en niet plakt.

Ik zag dat ze in deel 16 het al over deze 2 hadden:
- http://www.labseries.com/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?ngextredir=1&CATEGORY_ID=CATEGORY6292&PRODUCT_ID=PROD9321

- http://www.cetaphil.com/Products/moisturizers.aspx

Iemand ervaring met deze?
- http://www.herba-products.be/details.asp?language=nl&productID=263235

Of kan ik beter naar de ICI gaan?
pi_58507053
Beste mensen
Ik heb inmiddels al een paar verschillende gezichtscremes geprobeerd maar ik ben over geen één echt tevreden. Ik heb de milde dagcreme van nivea geprobeerd, maar daar werd men huid net iets te vet van. Ik heb ook de clearskin day & night control geprobeerd maar dat droogde mn huid teveel uit. Ik heb een normale huid met een beetje een vette neus. Ik heb op de plekken waar ik me scheer wel last van puistjes maar dat kan ook door de leeftijd komen (ben nog puber)..
heeft er iemand een goed advies voor een gezichtscreme waar mn huid niet te droog maar ook niet te vet van wordt?
alvast bedankt
  dinsdag 6 mei 2008 @ 11:58:59 #66
211309 Spankin
zachte heelmeesters...
pi_58509146
tvp
pi_58626856
Hallo beste mensen,

Ik wil nu eens Benzoyl Peroxide 2.5% proberen. En deze in een facewash (2x daags?)
Maar ik zou niet zo goed weten welke product ik precies zou moeten kiezen, hebben jullie misschien suggesties?
(en dan graag een producht Zonder Alcohol en weinig oil)

alvast mijn dank,
pi_59021593
Ik denk ik probeer het voor de grap ook een keer,

Zit al jarenlang met hetzelfde probleem: Heb extreem harde baardgroei, maar dan eigenlijk alleen op mijn bovenlip. De rest overleeft het wel een dag zonder scheren.
Het probleem: Zelfs als ik tegen de richting in scheer houd ik een zeer donkere waas over (pikzwarte baardharen) mede doordat de huid geirriteerd is door het tegen de richting in scheren, maar met de richting mee blijft er echt te veel zitten.

Heb meerdere soorten scheergel/creme geprobeerd, zit nu met nivea "herstellende aftershave" creme die de huid wel enigszins tot rust weet te brengen. Maar als ik een dag niet scheer ziet het er ECHT niet uit (bosaap idee) en als ik dat wel doe raakt de huid nog geirriteerder.

Zijn er geen bedekkende cremepjes ofzo (voor mannen dus) die de huid gewoon een meer huidskleur achtige kleur geven? Ben een keer met carnaval ondergesmeerd met cremepjes door een vriendin, en alhoewel dat natuurlijk veel teveel van het goede was, had het wel het gewenste resultaat (huid bovenlip zelfde kleur als huid arm, niet 10 tinten donkerder). Ik zoek dus iets van een tussenweg indien mogelijk

Danku
pi_59024025
quote:
Op maandag 5 mei 2008 18:03 schreef DO_Doubl_Gizzl het volgende:
Ik ben op zoek naar een dagcreme, met een SPF 15.
Liefst 1tje die snel intrekt en niet plakt.

Ik zag dat ze in deel 16 het al over deze 2 hadden:
- http://www.labseries.com/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?ngextredir=1&CATEGORY_ID=CATEGORY6292&PRODUCT_ID=PROD9321

- http://www.cetaphil.com/Products/moisturizers.aspx

Iemand ervaring met deze?
- http://www.herba-products.be/details.asp?language=nl&productID=263235

Of kan ik beter naar de ICI gaan?
Beter laat dan nooit. Ga gewoon langs de ICI en laat je een paar monsters aansmeren. Kan je tenminste even goed kijken wat nou werkt voor jouw huid.
pi_59024055
quote:
Op dinsdag 6 mei 2008 10:05 schreef poelboy het volgende:
Beste mensen
Ik heb inmiddels al een paar verschillende gezichtscremes geprobeerd maar ik ben over geen één echt tevreden. Ik heb de milde dagcreme van nivea geprobeerd, maar daar werd men huid net iets te vet van. Ik heb ook de clearskin day & night control geprobeerd maar dat droogde mn huid teveel uit. Ik heb een normale huid met een beetje een vette neus. Ik heb op de plekken waar ik me scheer wel last van puistjes maar dat kan ook door de leeftijd komen (ben nog puber)..
heeft er iemand een goed advies voor een gezichtscreme waar mn huid niet te droog maar ook niet te vet van wordt?
alvast bedankt
Wat is je budget en ook hier weer, ga even langs een parfumerie en laat je even adviseren. Je krijgt altijd wel een paar monsters mee.
pi_59024071
quote:
Op maandag 12 mei 2008 14:36 schreef sjaak35 het volgende:
Hallo beste mensen,

Ik wil nu eens Benzoyl Peroxide 2.5% proberen. En deze in een facewash (2x daags?)
Maar ik zou niet zo goed weten welke product ik precies zou moeten kiezen, hebben jullie misschien suggesties?
(en dan graag een producht Zonder Alcohol en weinig oil)

alvast mijn dank,
Ik ken eigenlijk helemaal geen facewash waar benzoyl-peroxide in zit? Misschien iemand die hier wel ervaring mee heeft?
pi_59024208
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 21:45 schreef joris01 het volgende:
Ik denk ik probeer het voor de grap ook een keer,

Zit al jarenlang met hetzelfde probleem: Heb extreem harde baardgroei, maar dan eigenlijk alleen op mijn bovenlip. De rest overleeft het wel een dag zonder scheren.
Het probleem: Zelfs als ik tegen de richting in scheer houd ik een zeer donkere waas over (pikzwarte baardharen) mede doordat de huid geirriteerd is door het tegen de richting in scheren, maar met de richting mee blijft er echt te veel zitten.

Heb meerdere soorten scheergel/creme geprobeerd, zit nu met nivea "herstellende aftershave" creme die de huid wel enigszins tot rust weet te brengen. Maar als ik een dag niet scheer ziet het er ECHT niet uit (bosaap idee) en als ik dat wel doe raakt de huid nog geirriteerder.

Zijn er geen bedekkende cremepjes ofzo (voor mannen dus) die de huid gewoon een meer huidskleur achtige kleur geven? Ben een keer met carnaval ondergesmeerd met cremepjes door een vriendin, en alhoewel dat natuurlijk veel teveel van het goede was, had het wel het gewenste resultaat (huid bovenlip zelfde kleur als huid arm, niet 10 tinten donkerder). Ik zoek dus iets van een tussenweg indien mogelijk

Danku
Heb je al wel eens andere methode van scheren geprobeerd? Nat/droog/ander mesje/ander scheerschuim/gel etc. En dan bedoel ik niet het verschil tussen gilette en nivea maar probeer eens iets van de body shop of rituals in combinatie met een scheerkwast bijvoorbeeld. Minder scheerbewegingen zorgt overigens voor minder irritatie, en ook met de richting mee scheren zorgt voor minder irritatie. Aftershave zonder alcohol en met anti-oxidanten wil ook wel helpen. Maar verwacht geen wonderen, als je het perse glad wil hebben en dus 932084923 bewegingen maakt tegen de richting in, dan helpt er natuurlijk helemaal niks meer.

Ik denk dat je niet bijster gelukkig wordt van creme. Er is vast wel een bedekkende foundation of iets dergelijks die er voor zorgt dat je snorharen minder opvallen maar straks krijg je dat vrouwencomplex dat je niet meer de deur uit durft zonder make-up op. Het lijkt me dus beter om te kijken of je het probleem bij de oorsprong aan kan pakken. (of gewoon niet zo'n probleem maken van prominent aanwezige snorharen)

En ook hier weer geldt, als je toch voor die creme gaat, dan zou ik toch een parfumerie binnen lopen. Die kunnen je hierover het beste informeren. Denk niet dat je hier veel gasten tegen zal komen die make-up gebruiken.

PS. Er is vast wel een functie om meerdere quotes in 1 post te zetten maar ik kijk er nu blijkbaar compleet overheen.
pi_59030008
Hallo

Ik heb nog een goede toevoeging voor dit topic. Ik gebruik al jaren allerlei dagcreme's enzo. Maar eigenlijk nooit echt 100% tevreden. Van veel producten kreeg ik een te droge huid (Clinique, Bodylab etc) en van die Etos producten (L'oreal Q10 e.d.) kreeg ik een te vette huid.
Nou kreeg ik bij de kapper laatst een paar samples van het merk American Crew mee, omdat ik een potje Clay kocht. En die moisturizer is echt geniaal! Echt een superzacht niet-vet huidje de hele dag

In NL wordt het alleen via kapperzaken verkocht, maar ik heb nadat m'n sample op was het gekocht in een US webshop. Met de huidige dollarkoers is het echt een koopje. En bezorgd door FedEx in 1,5 dag (kwam helemaal uit Arizona), daar kan de TNT nog een puntje aan zuigen

Site van AC:
http://www.americancrew.nl/

US webshop:
http://www.goddess-within.com/americancrew.html

Moisturizer:
http://www.goddess-within.com/amcrshafshmo.html

De shaving cream, clay en shampoo die ik ook had besteld zijn ook erg lekker Voor $60 thuisbezorgd
  maandag 2 juni 2008 @ 14:51:20 #74
168456 DaneV
chown -R us.us *yourbase
pi_59069865
quote:
Op maandag 12 mei 2008 14:36 schreef sjaak35 het volgende:
Hallo beste mensen,

Ik wil nu eens Benzoyl Peroxide 2.5% proberen. En deze in een facewash (2x daags?)
Maar ik zou niet zo goed weten welke product ik precies zou moeten kiezen, hebben jullie misschien suggesties?
(en dan graag een producht Zonder Alcohol en weinig oil)

alvast mijn dank,
Er zijn wel facewashes met benzoyl peroxide, maar die worden in nederland eigenlijk nauwelijks verkocht omdat is aangetoond dat dit voor geen meter werkt. Als face wash blijft het zo kort op je huid zitten dat het helemaal geen werking heeft. Benzoyl peroxide kan dus alleen effectief zijn wanneer je het laat zitten na het aanbrengen (dus in creme of gelvorm).

De 2.5% heb ik in nederland ook niet gezien. Het laagste wat je hier kunt krijgen is 5%, hoewel ook veel mensen goede ervaring hebben met de 2.5% variant.

Je kunt eventueel een grote dispenser op acne.org bestellen en naar nederland laten komen. Zal uiteindelijk qua kosten ook niet veel uitmaken.
pi_59070939
Tot op heden scheer ik mij onder de douche met Gilette gel en mesjes, en daarna scrub/wash ik m'n gezicht met Nivea for Men facewash. Opzich prima spul, maar ik vraag me nu af of het verstandig is om eerst te scheren en dan te scrubben of andersom.
Eerst scheren zorgt ervoor dat de scrub overal kan komen, maar eerst scrubben is misschien beter voor de huid, omdat er dan nog geen mesjes overheen zijn gegaan.
"...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald
pi_59073104
Altijd eerst scrubben Scheer je daarna ook gladder...
pi_59251372
Iemand ervaring met Recipe for men? En men-ü?

Thnx!
pi_59252038
Vraagje voor de kenners:
Sinds mijn 17e heb ik vrijwel niet meer last gehad van acne op mijn gezicht maar des te meer op mijn rug. Aangezien dat nogal een groot oppervlak is lijken de normale acne middeltjes niet erg geschikt. Weet iemand, naast in de zon liggen, nog iets om dat te verminderen?
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
pi_59257343
Clinique heeft wel een speciale zeep tegen acne die ook goed te gebruiken is op borst en rug. Ik quote:
quote:
This non-irritating, non-drying facial soap cleans acne-prone skin properly, lifting away dirt, oil and bacteria. Rinses off easily and completely. Also good for chest and back.

For best results, use twice a day. Using hands, lather over makupe- free face. Rinse off with tepid water; pat dry. Following with appropriate Clarifying Lotion. Acne Solutions Antibacterial Facial Soap can also be used on the body, especially on acne-prone areas such as the chest and back.


Of het werkt, is een tweede, maar je zou het kunnen proberen uiteraard. Het heet Antibacterial Face and Body Soap en kost zo'n 17 eu.
pi_59268036
ik ben op zoek een goede talgregulerende creme.
iemand enige tips?
pi_59282260
tvp
당신을 사랑합니다
pi_59337432
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 02:20 schreef mie_at_work het volgende:
ik ben op zoek een goede talgregulerende creme.
iemand enige tips?
Bedoel je dat je een vette huid hebt? Ik heb dat wel iig en ik was mn gezicht 2x per dag met een facial wash en dan smeer ik dr een moisturizer op speciaal tegen glimmen (anti-shine moisturizer van Recipe: for men). Werkt iig bij mij. Maar ik geloof dat ik de enige ben die dat merk gebruikt (ik kan er op dit forum iig niets over vinden ).
  donderdag 12 juni 2008 @ 16:28:57 #83
166650 don-diablo
Hillcroft Spirit
pi_59338988
quote:
Op maandag 9 juni 2008 17:35 schreef waht het volgende:
Vraagje voor de kenners:
Sinds mijn 17e heb ik vrijwel niet meer last gehad van acne op mijn gezicht maar des te meer op mijn rug. Aangezien dat nogal een groot oppervlak is lijken de normale acne middeltjes niet erg geschikt. Weet iemand, naast in de zon liggen, nog iets om dat te verminderen?
Scrubben! en tijdens het afdrogen met je handdoek goed je rug drogen zodat het gelijk wat dode huidcellen verwijdert evt.

Ik heb zelf net schuimende reinigende gel gehaald van L'Oreal men's expert met menthol geur. Bevalt opzich wel goed. Vind em fijner vergeleken met de facewash van Nivea voor men. Vind em wat zachter.

En voor de mensen die een goedkope vochtinbrengende creme zoeken kan ik die van nivea aanraden. Prima spul en ook goedkoop voor als je weinig wilt uitgeven.
Deze tube dus:
Love will tear us apart (Joy Division)
pi_59339548
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 15:35 schreef Enteny het volgende:

[..]

Bedoel je dat je een vette huid hebt? Ik heb dat wel iig en ik was mn gezicht 2x per dag met een facial wash en dan smeer ik dr een moisturizer op speciaal tegen glimmen (anti-shine moisturizer van Recipe: for men). Werkt iig bij mij. Maar ik geloof dat ik de enige ben die dat merk gebruikt (ik kan er op dit forum iig niets over vinden ).
hmm, idd. heb nog nooit van dat merk gehoord. schijnt dus goed te werken? waar is dat verkrijgbaar
  donderdag 12 juni 2008 @ 16:55:06 #85
168456 DaneV
chown -R us.us *yourbase
pi_59339662
Je moet wel uitkijken met scrubben hoor.. Je verwijdert er dan wel de dode huidcellen mee maar je kan er ook je puistjes mee opeh halen, wat weer zorgt voor infecties en dus meer puistjes.

Ik zou (als je erbij kunt) toch gewoon benzoyl peroxide opsmeren eens per dag of per 2 dagen. Kost bijna niets en levert waarschijnlijk toch het beste resultaat.
pi_59339942
Me moeder heeft wat producten voor me meegenomen
Het merk is oriflame en wat een chil spul!
-Active face wash deep cleansing non drying
-exfoliating face scrub purifying smoothing
-Shine control moisturiser regulating

Het werkt harstikke goed en droogt je huid niet uit en dit krijg je voor 45 euro
pi_60400455
vraagje


weet er iemand het adres van de winkelin in amsterdam waarze aleen maar luxe skincare producten voor mannen verkopen bedankt alvast
pi_60402479
Hoi!

Ik zoek advies voor een goede gezichtsreiniger/cleanser. Ik heb nooit eerder een cleanser gebruikt maar aangezien mijn huid wat pukkelig is, ik heb niet echt puistjes maar eerder pukkeltjes, wil ik proberen of zon cleanser daar tegen helpt.

Ik heb:
- een droge huid
- hier en daar wat kleine bultjes
- een gevoelige huid

Nu wil ik die cleanser van Zirh gaan proberen, na het lezen van enkele positieve reacties, maar is dat verstandig met mijn huid, en wat kost een cleanser van Zirh eigenlijk? Alvast bedankt voor de moeite.
pi_60528152
quote:
Op maandag 28 juli 2008 19:40 schreef Nozomi23 het volgende:
Hoi!

Ik zoek advies voor een goede gezichtsreiniger/cleanser. Ik heb nooit eerder een cleanser gebruikt maar aangezien mijn huid wat pukkelig is, ik heb niet echt puistjes maar eerder pukkeltjes, wil ik proberen of zon cleanser daar tegen helpt.

Ik heb:
- een droge huid
- hier en daar wat kleine bultjes
- een gevoelige huid

Nu wil ik die cleanser van Zirh gaan proberen, na het lezen van enkele positieve reacties, maar is dat verstandig met mijn huid, en wat kost een cleanser van Zirh eigenlijk? Alvast bedankt voor de moeite.
Niet doen! Zirh is (naar mijn ervaring) een vrij agressief goedje dat zelfs in staat is om mijn vette huid volledig uit te drogen. Ik schat de kans dus erg hoog in dat Zirh niet echt een positief effect zal hebben op je huid. Kijk even naar wat andere merken in hetzelfde rijtje (clarins, clinique, biotherme) en vraag bij de ICI paris of de Douglas naar iets voor een gevoelige en droge huid. Kosten zijn iets van 15/20 euro per product (afhankelijk van product en fabrikant). Schrik hier niet van want je doet zo 2 a 3 maanden met een tube. Als je aan de facewash gaat, dan zou ik ook iets van een dagcreme erbij nemen.
pi_60550600
De laatste tijd merk ik dat ik steeds meer moedervlekken op m'n gezicht krijg, sommige zijn heel klein maar merk dat sommige ook groter worden. Heeft dit met de zon te maken (ben op vakantie geweest).

Bestaat er een middel om het te stoppen, of zal het na de zomer weer wegtrekken?
pi_60551689
hm ik heb geprobeerd wijzer te worden door de verschillende delen van dit topic door te spitten, maar ik begrijp er vrij weinig van, dus vandaar mijn vraag:

Ik heb geen extreem droge of vettige huid, denk eerder iets aan de droge kant dan vettig. Ik heb al tijd lang last van wat acne, geirriteerde huid, rode plekjes en bultjes en wil daar nu wel vanaf. Ik was mn gezicht nu 2 keer per dag, waarvan 1 keer met zeep. Vooral scheren zorgt voor meer irritatie dan normaal.

Wat kan ik het beste doen? exfoliëren? Waarmee? Face wash? Kan iemand me wijzer maken?
pi_60552326
@Jasonn87
Als je je gezicht wast met "normale" zeep zou ik daar direct mee kappen, dat lijkt me niet erg goed, is veels te aggresief. Je zou wat verschillende testers van face washes kunnen proberen, of gewoon 1 type kunnen kopen dat voor een normale huis is. Zoek voor milde varianten, want je huid is probably gevoelig. (irritatie door scheren)

Je zou een milde scrub kunnen proberen. Na het scheren een dagcreme erop smeren die niet vettig is. Als het goed is zal er dan wel een verbetering optreden. Scheren na de face wash/scrub doen. 'Het ligt een beetje aan je budget wat voor merken geschikt zijn.

Ben je bereid meer dan 20 euro uit te geven aan een face wash/dagcreme kun je naar de parfumeriezaken gaan zoals Douglas en iciparis, heb je dat niet, ga dan naar de drogisterij en probeer nivea, l'oreal of huismerken.

@emiel01 Moedervlekken kunnen door de zon ontstaan, net zoals sproeten, geloof ik, je zou dus een creme kunnen proberen met een bescherming tegen de zon. De meeste merken hebben zoiets wel in het assortiment.
pi_60554996
thanks voor de verduidelijking, k-mail!
pi_60566253
quote:
Op maandag 4 augustus 2008 15:09 schreef emiel01 het volgende:
De laatste tijd merk ik dat ik steeds meer moedervlekken op m'n gezicht krijg, sommige zijn heel klein maar merk dat sommige ook groter worden. Heeft dit met de zon te maken (ben op vakantie geweest).

Bestaat er een middel om het te stoppen, of zal het na de zomer weer wegtrekken?
Voor zover ik weet zijn moedervlekken alleen maar een teken van een zogenaamde "actieve" huid. Verder niet schadelijk overigens. Waar het precies door wordt veroorzaakt is niet zo duidelijk. Een dagcreme met beschermingsfactor (SPF 15) zou wel eens kunnen helpen. (de overactiviteit van je huid zou door de zon veroorzaakt kunnen worden, maar ook net zo goed niet )
pi_60606676
ik heb nu ook van die niveau scrub of peeling spul..

maar ik lees vaak dat je moet oppassen met scrubben/peeling ..
wat zijn de nadelen ervan dan??

Ik gebruik het juist om mijn puistjes beetje te bedwingen ..
pi_60607081
Iemand tips voor een goede dagcreme, die ook iets doet tegen een glimmende huid?

Voor zover ik weet heb ik een gemengde huid (vooral de t-zone is wat vetter dan de rest) en heb ik ook regelmatig last van onzuiverheden..

Wat zou verder goed zijn voor mijn huid? Ik scheer me eigenlijk nooit (heb zegmaar altijd een klein stoppelbaardje) en gebruik uierzalf, of een dagcreme van de Lidl. Verder scrub ik mijn gezicht 2x per week..

Dat stappenplan zoals in de OP staat is mij wat teveel van het goede Voor overdag een goede dagcreme, en voor 's avonds een goede reiniger vindt ik eigenlijk wel genoeg
pi_60607433
quote:
Op woensdag 6 augustus 2008 19:11 schreef armeenio het volgende:
ik heb nu ook van die niveau scrub of peeling spul..

maar ik lees vaak dat je moet oppassen met scrubben/peeling ..
wat zijn de nadelen ervan dan??

Ik gebruik het juist om mijn puistjes beetje te bedwingen ..
Te hard of te vaak scrubben zorgt ervoor dat je huid uitdroogt waardoor die nog juist meer talg gaat produceren, wat weer leidt tot meer verstopte porien. Als je het echt te vaak doet kan je huid er ook van beschadigen maar dat gebeurd niet zo snel.
pi_60627695
quote:
Op woensdag 6 augustus 2008 19:44 schreef Japin het volgende:

[..]

Te hard of te vaak scrubben zorgt ervoor dat je huid uitdroogt waardoor die nog juist meer talg gaat produceren, wat weer leidt tot meer verstopte porien. Als je het echt te vaak doet kan je huid er ook van beschadigen maar dat gebeurd niet zo snel.
ik doe het eigelijk bijna elke dag bij het douchen, ik merk ook dat het tube snel leeggaat,haha.
2x in de week stond op de achterkant.

maar ik heb nu veel puistjes op mijn voorhoofd gekregen, weet jij misschien niet een effectievere scrub/peeling of dergelijke spul die de puistjes weghaalt.. ik wil er best een prijsje voor betalen, maakt nie uit of het een dure merk is.

Heb je aanraders voor me?

Ik had vroeger roaccuatane,benzolproxide en nog meer zeer extreme cremes die zorgen voor uitdrogingen.
Liever heb ik die dingen niet meer, enigste wat ik wil is mijn puistjes beetje bedwingen, een schone gezicht hebben.
  donderdag 7 augustus 2008 @ 17:42:55 #99
51286 w00h00
Digital man!
pi_60632786
Welke producten zijn een aanrader voor het exfoliëren van je huid?

Momenteel reinig ik elke avond met L'oreal en gebruik ik een hydraterende gezichtscreme van Nivea voor mijn ontzettend droge huid. Daarnaast scrub ik ongeveer 3 keer per week met scrub van de DA.

Maar om vooral de oneffenheden op me gezicht en de mee-eters op me neus tegen te gaan wil ik de stap voor het exfoliëren met BHA of AHA van me huid gebruiken.
  donderdag 7 augustus 2008 @ 19:00:32 #100
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_60634385
Ik ben geheel overgestapt op Hema-producten, en ik heb een Shiseido Mat Anti-Shine Refresher for men voor het serieuze werk. Ik heb het opgegeven om urenlang niet te glimmen, het kan niet.

Omdat ik behalve een redelijk vette huid ook best veel zweet op mijn hoofd, maakt het niet uit wat ik smeer: als ik op de fiets zit en zweet dan wordt alles toch weer weggespoeld.

Daarom voldoe ik met Hema Oily Skin facewash en dagcreme, 1x per week een Hema Oily Skin peel en als het echt nodig is dus een laagje Shiseido Anti-Shine Mat Refresher for Men.
Confidence through competence
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')