Reken je rijk! En tot die tijd...quote:Op dinsdag 18 maart 2008 19:03 schreef Sirolf het volgende:
'navond!
Als ik het goed heb bijgehouden nog 3 afleveringen van MetMichielMetMartijn (inclusief deze).
Las het ook vanmorgen. Hoe coolquote:
En daarbij: ze doen het om tegen te gaan dat jongeren niet teveel zuipen. Waar ze geen rekening mee houden is dat de jongeren evenveel zuipen maar dat de tijdstippen alleen verschoven worden. Het heeft geen enkele zinquote:Op dinsdag 18 maart 2008 19:25 schreef Marc63 het volgende:
Ik vind dat vroeg stappen zo stom. Hoeveel mensen werken er wel niet op zaterdagavond die na het werk blij zijn dat ze nog fatsoenlijk kunnen stappen?
Indrinken wordt nadrinken, dan krijg je " nog een drankie bij mij doen " ?quote:Op dinsdag 18 maart 2008 19:27 schreef Timo20 het volgende:
[..]
En daarbij: ze doen het om tegen te gaan dat jongeren niet teveel zuipen. Waar ze geen rekening mee houden is dat de jongeren evenveel zuipen maar dat de tijdstippen alleen verschoven worden. Het heeft geen enkele zin![]()
Duffy
De openingstijden wet is al geschrapt. Voor horeca zaken tenminste. Zondag rustdag voor winkels vind ik wel terecht.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 19:29 schreef borisz het volgende:
Sowieso moeten ze de openingstijdenwet en zondag rustdag schrappen. Dat kunnen bedrijven zelf ook wel bepalen.
hehe, ja precies. Dan krijg je (letterlijkquote:Op dinsdag 18 maart 2008 19:30 schreef borisz het volgende:
[..]
Indrinken wordt nadrinken, dan krijg je " nog een drankie bij mij doen " ?
quote:Op dinsdag 18 maart 2008 19:31 schreef Timo20 het volgende:
Hij begint echt steeds lekker te worden
[..]
De openingstijden wet is al geschrapt. Voor horeca zaken tenminste. Zondag rustdag voor winkels vind ik wel terecht.
Ja idd.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 19:35 schreef borisz het volgende:
[..]
en de zondagrustdag is min of meer in de grote steden ook al verdwenen. Tenminste wel in Amsterdam.
Wat zijn de plannen voor de top50 eigenlijk als de singles eenmaal zijn afgeschaft?quote:Op dinsdag 18 maart 2008 19:41 schreef Marc63 het volgende:
Dan krijg je ook Weekend DnA op zaterdagmiddag.
Top50 gaat toch nergens meer over
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |