's avonds veilig in mijn bedquote:Op dinsdag 18 maart 2008 00:15 schreef ColdFeet het volgende:
Wel veilig & heel terugkomen, golfje. We need you & de wortelsoepamuse, zaterdag
Vreselijk idd, die 1e 2 danquote:Op dinsdag 18 maart 2008 00:53 schreef ColdFeet het volgende:
getver, die eerste twee, dat vind ik toch wel zulke flauwe kutvragen... Ik bedoel, een beetje wannabe bereidt dat voor en zegt van die laffe dingen als 'mijn zwakke eigenschap is perfectionisme'
En die tweede vraag vind ik getuigen van kortzichtigheid, zeker als je m aan starters stelt.
Nee, dan de derde, die is tenminste origineel
Ik verras mijn sollicitantjes soms ook nog wel eens met een onverwachte vraag waarop ze zich niet hebben voorbereid.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 00:53 schreef ColdFeet het volgende:
getver, die eerste twee, dat vind ik toch wel zulke flauwe kutvragen... Ik bedoel, een beetje wannabe bereidt dat voor en zegt van die laffe dingen als 'mijn zwakke eigenschap is perfectionisme'
En die tweede vraag vind ik getuigen van kortzichtigheid, zeker als je m aan starters stelt.
Nee, dan de derde, die is tenminste origineel
Wat zei die?quote:Op dinsdag 18 maart 2008 01:01 schreef golfer het volgende:
[..]
Leukste vraag die ik vorige week verzon bij een 49-jarige gepromoveerde dr. was: wat wil je later worden als je groot bent.
Het antwoord interesseert mij dan niet, maar ik kijk vooral naar de reactie dan.
Geen leasebak.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 00:55 schreef Euc- het volgende:
Hey Golfer, wat voor vette leasebak heb jij eigenlijk? Toch zeker wel minimaal een M5 touring?
Dat wel.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 01:03 schreef Stereotomy het volgende:
Maargoed, KPN is dan ook een ouderwetsch kutbedrijf.
Lekker de eerste 5 jaar uitgebuit worden voor een schijtsalaris onder het mom van ervaring opdoen?quote:Op dinsdag 18 maart 2008 01:20 schreef ColdFeet het volgende:
Ik word sowieso altijd een beetje moe van van die hippe traineeships bij grote bedrijven, of van die opgeblazen consultancy-banen.
Gelukkig ben ik lekker specialistisch opgeleid. Kun je tenminste bij de echt leuke bazen solliciteren
Vooral leuk om te stellen aan mid-live sollicitant van in de 40.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 01:23 schreef ColdFeet het volgende:
Ik vind 'wat wil je later worden' trouwens wel echt een leuke vraag. Dan heb je tenminste de gelegenheid om een origineel antwoord te geven.
Ik ben dus (nadat ik idd tot die conclusie was gekomen) aan het rondkijken gegaan bij de grote ingenieursbureaus. Dat zijn dus echt veeeeel leukere werkgevers! (OK, wel de commerciele dan he, ik ben ook bij een grote gemeente geweest en dat sprak me niet erg aan).quote:Op dinsdag 18 maart 2008 01:25 schreef golfer het volgende:
[..]
Lekker de eerste 5 jaar uitgebuit worden voor een schijtsalaris onder het mom van ervaring opdoen?
Lang leve de net afgestudeerde M/V op de arbeidsmarkt.
quote:Op dinsdag 18 maart 2008 01:26 schreef golfer het volgende:
[..]
Vooral leuk om te stellen aan mid-live sollicitant van in de 40.
Ik heb dit ooit wel serieus gezegd bij een "solicitatie" gesprek. Dit was dan wel wel voor een spelweek in Appelscha, maar het is wel positief op gepakt. Ik werd iedere ochtend samen met de hoofdleiding wakker gemaakt om samen te roken en koffie te drinken tijdens de dagelijks wisselende wekacties. (Het kan ook helpen dat die dame van de hoofdleiding mijn oude buurvrouw is)quote:Op dinsdag 18 maart 2008 00:59 schreef ColdFeet het volgende:
Alsof mensen eerlijk antwoord gaan geven op die vraag over zwakke eigenschappen: 'nou, eerlijkgezegd, ik ben heel koppig en dat leidt in teamverband nog weleens tot ruzie', 'eigenlijk ben ik heel erg lui en heb ik moeite met uit bed komen en heb ik daarbij een ochtenhumeur tot na mijn bak koffie en een paar peuken'.
Pff.
Kan me nog goed mijn eerste sollicitatie-gesprek herrineren. Bij Shell op het hoofdkantoor. Vraag 1, ja. Vraag 3 nietquote:Op dinsdag 18 maart 2008 00:50 schreef Euc- het volgende:
[..]
"Wat zijn jouw zwakke eigenschappen?"
"Waar zie jij jezelf over 5 jaar?"
"Draag je strings of slips?"
Nounou, had je op je 21e nog niet eens je hele carrière uitestippeld?quote:Op dinsdag 18 maart 2008 08:07 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
Kan me nog goed mijn eerste sollicitatie-gesprek herrineren. Bij Shell op het hoofdkantoor. Vraag 1, ja. Vraag 3 niet. Maar vraag 2 doen ze wat anders, je moet je hele carrierepad beschrijven van start tot eind. En als je niet eindigt in de raad van bestuur heb je daar niks te zoeken. Was de enige reden van Shell om me af te wijzen. Mijn carriereplan was nog niet helder genoeg. Raar he, voor een net afgestudeerd chemisch technoloog van 21.
Ik heb ooit eens een jongen aangenomen samen met mijn baas die ook een errug ambitieus carriereplan had. Toen hij de deur uit was en we na aan het praten waren over hem zei ik tegen mijn baas: 'ik denk dat hij zeer geschikt is voor de functie, maar als je niet op past zit hij over drie jaar op jouw stoel'. Hij werd aangenomen en inderdaad, binnen drie jaar was ie mijn baas.........quote:Op dinsdag 18 maart 2008 08:07 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
Kan me nog goed mijn eerste sollicitatie-gesprek herrineren. Bij Shell op het hoofdkantoor. Vraag 1, ja. Vraag 3 niet. Maar vraag 2 doen ze wat anders, je moet je hele carrierepad beschrijven van start tot eind. En als je niet eindigt in de raad van bestuur heb je daar niks te zoeken. Was de enige reden van Shell om me af te wijzen. Mijn carriereplan was nog niet helder genoeg. Raar he, voor een net afgestudeerd chemisch technoloog van 21.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |