waar kan ik me inschrijven?quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:29 schreef SHE het volgende:
Ik wil je best een week onder de vleugels nemen hoor. Dan stud-o-nizeer ik je, en kun je komende jaren verdoen met betekenisloos geneuk en anderssoortig tijdverdrijf
we hebben hier een hele hoop tips losgelaten hoe in het dagelijkse leven meer vrouwen tegen te komen...quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:27 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Ok het probleem in twee zinnen:
In het dagelijksleven kom ik vrijwel geen vrouwen tegen.
De einge keren dat ik vrouwen tegen kom, is tijdens het uitgaan, maar dan durf ik niets.
eh que?quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:29 schreef SHE het volgende:
Ik wil je best een week onder de vleugels nemen hoor. Dan stud-o-nizeer ik je, en kun je komende jaren verdoen met betekenisloos geneuk en anderssoortig tijdverdrijf
Als je zelf zegt dat je niet lelijk bent, dan stapt er toch zo af en toe toch wel een vrouw op jou af? Zelfs ik heb dat mee mogen maken!quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:27 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Ok het probleem in twee zinnen:
In het dagelijksleven kom ik vrijwel geen vrouwen tegen.
De einge keren dat ik vrouwen tegen kom, is tijdens het uitgaan, maar dan durf ik niets.
Gamen doe ik niet aan, nouja heel af en toe eens, maar dat is nog niet eens een uurtje per week.quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:43 schreef Godshand het volgende:
we hebben hier een hele hoop tips losgelaten hoe in het dagelijkse leven meer vrouwen tegen te komen...
ga anders es studeren in de Unibieb van Rotterdam of de Koninklijke Bieb van Den Haag...
en nog iets, wat zijn je hobbies? als je WoW alleen maar doet, is dat kansloos ja...
ga dan desnoods naar LANParties voor de spaarzame LANsletjes... (ze zijn er!)
Ik heb dat wel een paar keer gehad in een discotheek, maar dan is het vooral dansen e.d. Maarja ik ben dus zo onzeker dat ik nu niet echt een houding weet te geven als dat gebeurt en dan is het meestal weer zo afgelopen.quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:44 schreef RickTheGreatest het volgende:
[..]
Als je zelf zegt dat je niet lelijk bent, dan stapt er toch zo af en toe toch wel een vrouw op jou af? Zelfs ik heb dat mee mogen maken!
Moet eigenlijk zeggen dat eigenlijk maar weinig vrienden van me echt veel contact hebben met vrouwen. Zij komen ook allemaal uit delft e.d, sommigen hebben wel een vriendin, anderen hebben ook min of meer het vrouwen tekort probleem.quote:Er zijn genoeg mensen die vrijwel geen vrouwen in het dagelijks leven tegenkomen, vooral als je alleen maar aan de studie zit. Zoek uit wie van je vrienden wel veel met vrouwen in contact is en ga daar veel mee om, dan rol je vanzelf wel binnen een groep waar ook vrouwen zitten, tenzij je geen vriend hebt die dat heeft natuurlijkDan word het tijd om andere vrienden te zoeken
In het begin wat biertjes doen, meestal naast de dansvloer en daarna gewoon de dansvloer op. Vrienden zijn ook allemaal niet van die players, dus het komt eigenlijk nooit voor dat een van ons op een vrouw afstapt.quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:55 schreef RickTheGreatest het volgende:
Met uitgaan, hoe gaat dat dan?
Ga je met 2/3 vrienden aan het schap zitten bier drinken?
Ga je bij de dansvloer staan of de dansvloer op?
Is er één van je vrienden die wél met dames aan de babbel gaat?
etc.etc.
Normaal gesproken dans ik wel gewoon, maar op het moment dat ik weet dat er iemand op me let, of zelfs iemand tegen me aankomt dansen, kan ik plotseling niets meer. Verder heb ik ook geen idee of ik compleet voor lul sta tijdens het dansen of dat ik het wel goed doe.quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:58 schreef RickTheGreatest het volgende:
Dat geen houding hebben als ze tegen je aan gaan dansen is hééél herkenbaar!
Ik kon helemaaaaaaaaaal NIET dansen, daarom ging ik als een kansloze rukker dansfilmpjes op Youtube kijken, maar het heeft wel geholpen. En ja, ik heb ook geoefend thuis, ik wou niet meer als een zak hooi erbij staan met uitgaan!
man 90% procent van de disco kan niet dansen en zitten maar gewoon met hun zatte kop wat te springen en huppelen als een paashaas....quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:08 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Normaal gesproken dans ik wel gewoon, maar op het moment dat ik weet dat er iemand op me let, of zelfs iemand tegen me aankomt dansen, kan ik plotseling niets meer. Verder heb ik ook geen idee of ik compleet voor lul sta tijdens het dansen of dat ik het wel goed doe.
Is dat inclusief sexlessen?quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:56 schreef SHE het volgende:
Oeh, mijn commerciele voelsprieten zien een gat in de markt!
Starters op de liefdesmarkt klaarstomen tot passionele minnaars <3
Kan ik al een klasje vullen?
dat soort boeken en cursussen bestaan helaas al...quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:56 schreef SHE het volgende:
Oeh, mijn commerciele voelsprieten zien een gat in de markt!
Starters op de liefdesmarkt klaarstomen tot passionele minnaars <3
Kan ik al een klasje vullen?
Doet het me ook niet meer zoveel, maar weten of ik het goed doe of niet, doe ik nog steeds niet.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:14 schreef Godshand het volgende:
[..]
man 90% procent van de disco kan niet dansen en zitten maar gewoon met hun zatte kop wat te springen en huppelen als een paashaas....
maar hen boeit het geen fuck!!! zou jou ook niet moeten boeien...
Lul niet gozer. Sommige kerels zijn geen assholes en op de een of andere manier krijgen lieve jongens minder snel een vriendin dan de assholes. Good guys finish last.quote:Op donderdag 20 maart 2008 00:32 schreef Zhenar het volgende:
Jezus, TS, wat zit je te zwelgen in zelfmedelijden![]()
En maar zeuren dat je geen tijd hebt om andere dingen te doen... pleaseAls je de tijd die je alleen al op dit forum hebt verkwist zou aanwenden om vrouwen te ontmoeten, dan lag je nu keihard te ketsen in plaats van de zoveelste knurfterige huillie-post te typen
Oh ja, die dooddoener miste nog. En nu kunnen we allemaal even gaanquote:Op donderdag 20 maart 2008 02:04 schreef GambitRS het volgende:
[..]
Lul niet gozer. Sommige kerels zijn geen assholes en op de een of andere manier krijgen lieve jongens minder snel een vriendin dan de assholes. Good guys finish last.
Natuurlijke selectie heet dat. Jouw zaad is niet bedoeld om voort te leven.quote:Op donderdag 20 maart 2008 02:04 schreef GambitRS het volgende:
[..]
Lul niet gozer. Sommige kerels zijn geen assholes en op de een of andere manier krijgen lieve jongens minder snel een vriendin dan de assholes. Good guys finish last.
Whehehe, zou je nog vies tegenvallen...quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:29 schreef SHE het volgende:
Ik wil je best een week onder de vleugels nemen hoor. Dan stud-o-nizeer ik je, en kun je komende jaren verdoen met betekenisloos geneuk en anderssoortig tijdverdrijf
Verkapt 'ik ben getrouwd met een klootzak en ik weet het maar ik zal het nooit toegeven' postquote:Op donderdag 20 maart 2008 10:04 schreef Shadowcat het volgende:
[..]
Natuurlijke selectie heet dat. Jouw zaad is niet bedoeld om voort te leven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |