Ja... Und?quote:
Wdn had het eerder al over FFXII. Dus ik ga ervan uit dat hij een PS2 heeft en dus FFVII en FFVIII daarop heeft gespeeld. Maar ja, assumption is the mother of all fuck-ups.quote:Op vrijdag 25 april 2008 08:59 schreef xienix84 het volgende:
VII & VIII zijn ook voor de PC uitgekomen, wel pure directe ports volgens mij... IX niet.
Ja, opzich is dat ook wel weer logischquote:Op vrijdag 25 april 2008 09:21 schreef Twarres het volgende:
[..]
Wdn had het eerder al over FFXII. Dus ik ga ervan uit dat hij een PS2 heeft en dus FFVII en FFVIII daarop heeft gespeeld. Maar ja, assumption is the mother of all fuck-ups.
FF4 is goed ja.quote:Op zondag 27 april 2008 13:05 schreef the_legend_killer het volgende:
ik ben nu bezig met FF4 en deze is echt vet !
Dat had ik niet gedacht.
Zit nu in de underworld dwarven castle
Bijna goed!! PS3quote:Op vrijdag 25 april 2008 09:21 schreef Twarres het volgende:
[..]
Wdn had het eerder al over FFXII. Dus ik ga ervan uit dat hij een PS2 heeft en dus FFVII en FFVIII daarop heeft gespeeld. Maar ja, assumption is the mother of all fuck-ups.
So close.quote:Op zondag 27 april 2008 13:56 schreef wdn het volgende:
[..]
Bijna goed!! PS3
Deze week ga ik op zoek naar games (denk dat ik eens a'dam, r'dam of den haag induik)
Voor de volledigheid:
psp FF1 + FF2
ps2 FFVII FFX FFX-2 FFXII en speel ze op een ps3.
Ik ken een aantal andere ff's maar die heb ik niet zelf op mijn eigen systeem gespeeld.
Dus ik ben nog zoekende naar de rest van de serie:
Wat een graf mini game vond ik dat.... Wel gewonnen het eerste potje, meteen maar gesavedquote:Op maandag 28 april 2008 10:46 schreef Fipotje het volgende:
Ben ook maar weer eens begonnen met FF-X zit nu in Kilka Woods.
Love blitzball btw <3 need online blitzball so bad![]()
Oi, Tetra Master heerst!quote:Op maandag 28 april 2008 12:15 schreef Twarres het volgende:
Nee... Blitzball was em niet echt.. Maar dat heb ik eigenlijk met alle minigames in FF games.
Bij FF 9quote:Op dinsdag 29 april 2008 08:11 schreef Twarres het volgende:
Gewoon geen minigames. Of maak ze iig optioneel, niet verplicht voor beste wapens e.d. Ik haat dit "verplichte" minigames. Ik wil het beste wapen verkrijgen via een quest, niet een lullig spelletje.
Oh jawel. 3 keer zelfs!quote:Op woensdag 30 april 2008 04:11 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Bij FF 9is het niet verplicht
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Das leben ist ein skippybal
Das ist nou einmal zo...
FFVIII is juist 1 van mijn favorieten, naast FFVII. Het minste deel wat ik gespeelt heb is FFXII.quote:Op maandag 21 april 2008 15:29 schreef Twarres het volgende:
[..]
Het is idd een van de mindere delen, maar zuigen... Neuh. Dat nou ook weer niet. Anders was het best een lekker deel geweest.
Het zijn idd. wel Emo gothic huilie kutpersonages!
quote:Op woensdag 30 april 2008 12:15 schreef Twarres het volgende:
[..]
Oh jawel. 3 keer zelfs!ja maar dat is een makkieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Daar gaat het niet om, het is wel verplicht. De chocobo race in FFVII is ook een makkie, maar daardoor niet minder vervelend.quote:
1 keer iets doen is echt niet erg hoorquote:Op donderdag 1 mei 2008 12:36 schreef Twarres het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om, het is wel verplicht. De chocobo race in FFVII is ook een makkie, maar daardoor niet minder vervelend.
Is er een andere route dan? Hoe? Door de Feywood? Maar de elder wyrm was voor mij de eerste keer in het spel dat ik het belang van goeie gambits inzag. Hij is niet zo sterk, alleen die sporefall is verschrikkelijk irritant. Zorg dat je de goeie gambits hebt (vooral smelling salts & handkerchiefs, die zorgen voor het meeste problemen) en dan gewoon aanvallen. Verder is het slim zeker een ranged attack te hebben (boog bv) en misschien zelfs twee, en dan heb je Larsa en een melee om direct aan te vallen. Plus eerst die treants afmaken, erg belangrijk. Ik weet het toevallig omdat ik ook vandaag de elder wyrm heb gedaanquote:Op vrijdag 2 mei 2008 12:46 schreef Twarres het volgende:
Trouwens ik ben met FFXII bij die Elder Wyrm. Tering jantje. Wat is die fucking lastig. Ik ga denk ik maar voor de toeristische route.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |