als je er niet van houdt misschien niet, ik vind het zelf wel wat hebbenquote:Op woensdag 2 april 2008 21:59 schreef SpaceCheeks het volgende:
Ik heb ook n jurk uitgezocht! Heb komende zaterdag de vervolgafspraak
wat vinden jullie van bruidsboeketten, is dat echt n must?
Ik hou niet zo van traditionele boeketjes, althans niet voor mezelf. Heb als alternatief bedacht dat het misschien wel leuk is om 2 of 3 "bloemen" van een hortensia samen te binden. Is iig een goedkoop alternatief.quote:Op woensdag 2 april 2008 21:59 schreef SpaceCheeks het volgende:
Ik heb ook n jurk uitgezocht! Heb komende zaterdag de vervolgafspraak
wat vinden jullie van bruidsboeketten, is dat echt n must?
ik heb niks over het boeket te zeggenquote:Op woensdag 2 april 2008 22:12 schreef Levitation het volgende:
[..]
Ik hou niet zo van traditionele boeketjes, althans niet voor mezelf. Heb als alternatief bedacht dat het misschien wel leuk is om 2 of 3 "bloemen" van een hortensia samen te binden. Is iig een goedkoop alternatief.
Het is niet alleen het boeket, maar het is ook handig om je handen iets te doen te geven. Zeker met foto's etc is dat handig. Heb ook wel stellen gezien waarbij de bruid een mooi klein tasje had met essentials.quote:Op woensdag 2 april 2008 21:59 schreef SpaceCheeks het volgende:
Ik heb ook n jurk uitgezocht! Heb komende zaterdag de vervolgafspraak
wat vinden jullie van bruidsboeketten, is dat echt n must?
zo had ik het nog niet eens bedacht! maar dat klinkt wel als een wijsheid!quote:Op woensdag 2 april 2008 22:59 schreef freud het volgende:
[..]
Het is niet alleen het boeket, maar het is ook handig om je handen iets te doen te geven. Zeker met foto's etc is dat handig. Heb ook wel stellen gezien waarbij de bruid een mooi klein tasje had met essentials.
Misschien gek idee, maar kan je niet je krukken laten pimpen met bloemen? Als je ze toch de hele dag bij je hebt, dan maar mooi toch?quote:Op donderdag 3 april 2008 11:21 schreef draculettetje het volgende:
op de auto hoef ik ook geen bloemen hoor!
ik vind de bovenste ook wel mooi
ik moet zowieso nog kijken hoe ik dat ga doenmet mn krukken
ha ha dat zou ook kunnen ja, alleen ik weet nog niet hoe ik met mn krukken moet lopen in mn jurkquote:Op donderdag 3 april 2008 11:28 schreef freud het volgende:
[..]
Misschien gek idee, maar kan je niet je krukken laten pimpen met bloemen? Als je ze toch de hele dag bij je hebt, dan maar mooi toch?
dat vind ik idd een erg mooie prijs!quote:Op donderdag 3 april 2008 21:24 schreef Fannetje het volgende:
Mijn trouwboeket bestaat uit witte calla's en is helemaal niet zo duur. Inclusief een mini bruidsboeketje voor het bruidsmeisje, een luxe corsage voor bruidegom en bruidsjonkertje en 22 corsages voor de daggasten zijn we ¤140 kwijt. Viel me alleszins mee.
heb ik wel naar zitten kijken maar dat zit echt niet fijn met mn krukken, maar wel goed bedacht!quote:Op donderdag 3 april 2008 21:54 schreef tessie het volgende:
Je hebt ook een soort pols-corsage ipv een bruidsboeket, dat is miss. wel handig in combi met krukken...
Octo, wil je echt een trouwkostuum? Een jacquet? Een pak met gilet en das in een stofje?quote:Op donderdag 3 april 2008 21:33 schreef octopussy het volgende:
Fannetje dat is best een goede prijsEn ik zit ook aan calla's te denken maar dan in een andere kleur
![]()
Mijn verse zwager (dinsdag getrouwd) is hovenier en heeft het boeket voor zijn vrouw zelfgemaakt. Hij kwam de bruid halen met een oranje boeket terwijl de bruid wit-bordeaux gekleed was
was een grapje
Het echte boeket was prachtig dus ik wil hem vragen om mijn boeket te maken. Schoonzusje had de taart bij die bruiloft gemaakt en die was ook geweldig, dus die heb ik ook gelijk gecharterd
![]()
Weten jullie trouwens goede zaken om het kostuum voor de bruidegom te kopen (omg Delft)? Vriend wil naar suit-supply maar ik weet niet of die genoeg keuze bieden en de bruidswinkel waar ik mijn jurk heb gekocht is wel aardig duur.
Dat is helemaal niet duur,ik ben bang dat het mij daarvoor niet gaat lukken. Een mini bruidsboeketje voor het bruidsmeisje vind ik trouwens wel leukquote:Op donderdag 3 april 2008 21:24 schreef Fannetje het volgende:
Mijn trouwboeket bestaat uit witte calla's en is helemaal niet zo duur. Inclusief een mini bruidsboeketje voor het bruidsmeisje, een luxe corsage voor bruidegom en bruidsjonkertje en 22 corsages voor de daggasten zijn we ¤140 kwijt. Viel me alleszins mee.
In Delft zit Being There, erg leuke winkel met een stel homo's met vreselijk goeie smaak (ook wat minder conventionele dingen in de collectie), of Nuovo achter het stadhuis, maar daar heb ik zelf geen ervaring mee. Als het warm weer is, zou ik ook even navragen of er een mooi shirt is voor eronder voor het eventuele zweet en zoquote:Op donderdag 3 april 2008 22:54 schreef octopussy het volgende:
Ik vriend wil geen trouwkostuum of smoking ofzo. Gewoon een pak, denk ook zonder gilet (zomerweer!) misschien zelfs geen stropdas. Een wit linnen pak lijkt me wel mooi staan bij lief![]()
Hoeft dus absoluut niet bij een trouwwinkel, zolang het maar van goede kwaliteit is.
Ja dat is idd heel goed (en ook absoluut geen hemd eronder want dat is zo leijk!!) Mijn vriend heeft voor de zekerheid nog een 2e overhemd,zowiezo leuk voor sávond maar mocht ie erg veel zweten kan ie iig even een verschoontje aan doen!quote:Op vrijdag 4 april 2008 08:38 schreef freud het volgende:
[..]
Als het warm weer is, zou ik ook even navragen of er een mooi shirt is voor eronder voor het eventuele zweet en zo. Beetje zonde om met van die plekken te lopen.
dat vind ik nou ook een ideequote:Op vrijdag 4 april 2008 10:06 schreef Pure-Poison het volgende:
[..]
Ja dat is idd heel goed (en ook absoluut geen hemd eronder want dat is zo leijk!!) Mijn vriend heeft voor de zekerheid nog een 2e overhemd,zowiezo leuk voor sávond maar mocht ie erg veel zweten kan ie iig even een verschoontje aan doen!
Een slabbetje!quote:Op vrijdag 4 april 2008 11:06 schreef Yoni het volgende:
't Is sowieso wel handig om sommige dingen dubbel te hebben, overhem dus inderdaad, maar ook panty's of kousenEn ik zou zelf echt iets over mijn jurk heendoen als ik ging eten
Photoshop kan een hoop reddenquote:Op vrijdag 4 april 2008 11:09 schreef Levitation het volgende:
[..]
Een slabbetje!![]()
![]()
Ik vraag me af of mijn jurk überhaupt de fotoshoot haalt zonder koffievlekken.Ben nogal een knoeier.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |