Ah, okidoki.quote:Op woensdag 9 april 2008 22:56 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
De kleuren bruinzwart of zwartbruin zijn in principe hetzelfde. Echter kan er altijd kleur verschil zitten aangezien de basislaag een essenfineer laag is. Doordat het een natuurproduct is, kan het ene product donkerder uitvallen dan het andere.
Heb je dit?quote:Op donderdag 10 april 2008 20:11 schreef alex67 het volgende:
Ik heb 2 solar (faktum) onderkasten gekocht, 1 met lades; Op de frontjes daarvan zitten 2 gaatjes voorgeboord om te passen op een rationell lade en een deurpaneel die volgens de verkoper ook op een rationall lade zou passen om een apotheek kast van te maken, echter in de deur zitten alleen 4 ronde gaten voor scharnieren. Zijn deur panelen voor apothekerkasten anders dan gewone deuren? Anna snapt geen bal van mijn vragen en bij de service telefoon is een lange wachttijd.
Een blokje hout aan de onderkant van de spoelbakquote:Op donderdag 10 april 2008 23:01 schreef alex67 het volgende:
Nog een klein vraagje over de keuken. Ik heb ook een keukenblad met ingebouwd RVS spoelbak ontvangen.
Heb daarin met de ikea pons een 35mm gat in gemaakt en een mengkraan ingezet. Doordat het RVS zo flinterdun is, blijft de kraan, hoe vast je hem ook draait een beetje wiebelen.
Heeft iemand hier een briljante oplossing voor?
Ik vind KNÖS best een leuke naam eigenlijk...quote:Op vrijdag 11 april 2008 08:00 schreef Allan24 het volgende:
Wat een briljante naamgeving soms ook hč... de nieuwe naam van de ORIGINAL bureauserie is KNÖS en de SPÅN vloer gaat vanaf nu SLÄTTEN heten
Ik ben vandaag in Delft geweest en daar lagen er nog volop en als het idd die glazen zijn daar staat idd KLUDD op.quote:Op donderdag 10 april 2008 13:49 schreef Adelante het volgende:
hier staan enkele magneetborden, maar ik denk dat jij de KLUDD bedoelt...
Bij de lades zit ergens een boormal meegeleverd voor het bevestigen van de lade aan je deur... En idd, je moet de gaten dichtmaken met kunstof doppen.quote:Op donderdag 10 april 2008 20:28 schreef Adelante het volgende:
Ik moest blokjes hout in de scharniergaten van de deur van mij apothekerskastslaan om er vervolgens de lades aan te kunnen bevestigen, dat moet als het goed is zijn meegeleverd met de lades???
verder is WebForce van de keukens....
Vreemd he? Ja ik heb het ook al zoooooo vaak voorgesteld. Maar ja... ze willen er maar niet aan.quote:Op maandag 14 april 2008 22:19 schreef Dipkip het volgende:
Tis inderdaad erg vreemd dat ze niet na iedere zondagmiddag testen en voelen door duizenden klanten inclusief kinderen alle showmodellen vervangen
Het idee is in eerste instantie om de producten te showen zoals ze thuis (of op de zaak) gebruikt gaan worden en ja dan wordt een overtrek wel eens wat smerig of gaat een deurtje wel eens wat hangen. Natuurlijk nooit zo ernstig dat het onverkoopbaar is, maar alles in nieuwstaat houden is niet te doen in een showroom waar wekelijks 20.000 man over de vloer komt, want hoe vaak heb je ze thuis over de vloer?quote:Op maandag 14 april 2008 22:19 schreef Dipkip het volgende:
Tis inderdaad erg vreemd dat ze niet na iedere zondagmiddag testen en voelen door duizenden klanten inclusief kinderen alle showmodellen vervangen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |