abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57544929
Dramatisch verlies. Hoewel de 5e klasser ongenaakbaar bovenaan staan in hun klasse omdat ze van de zomer een geldpot vonden en diverse eerste en tweede klassers kochten is het nog steeds blamerend. Nunspeet had het allang in 90 minuten kunnen beslissen, maar ging veels te laks met de geboden kansen om.
Daardoor kon Glanerbrug stuntten, ik gunde het ze wel, er kwamen 4 ! supportersbussen mee om de zondag5eklasser te ondersteunen. Als je had gezegd dat het een 1e klasser betrof had ik het nog gelooft.
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_57547038
Dat belooft niet veel voor volgende week Hpayne.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_57551022
quote:
Op zaterdag 22 maart 2008 21:25 schreef F1Bas het volgende:
Dat belooft niet veel voor volgende week Hpayne.
Nee man, ik ben niet echt vol overtuiging meer. Maar voor jullie misschien wel een leuke wedstrijd.
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
  maandag 24 maart 2008 @ 10:37:42 #54
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_57574789
Dat is inderdaad toch een beetje sneu.

Wel moet ik je een hart onder de riem steken gegeven "de pot geld". Zo heb je hier ook FC Lienden. Die zijn (met DOVO geld, aangezien daar allemaal geldschieters naartoe zijn gegaan zo'n 6 jaar terug) ook van de zondagkelder naar de hoofdklasse geklommen... Het mooiste is dat ik met mijn studentenclub dan weer tegen het tweede speel, dat dus enkel dorpelingen in de selectie heeft.
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_57591833
quote:
Op maandag 24 maart 2008 10:37 schreef deejaylethal het volgende:
Dat is inderdaad toch een beetje sneu.

Wel moet ik je een hart onder de riem steken gegeven "de pot geld". Zo heb je hier ook FC Lienden. Die zijn (met DOVO geld, aangezien daar allemaal geldschieters naartoe zijn gegaan zo'n 6 jaar terug) ook van de zondagkelder naar de hoofdklasse geklommen... Het mooiste is dat ik met mijn studentenclub dan weer tegen het tweede speel, dat dus enkel dorpelingen in de selectie heeft.
Het FC Lienden van Hans Kraaij Junior is idd ook zon club. Het toeval wil dat Glanerbrug daar in de volgende ronde waarschijnlijk tegenuit komt.
Edit: en idd dit stond in de krant:
quote:
De oefenmeester vergelijkt Glanerbrug met FC Lienden. "We wisten dat het een aardig ploegje was. Ze hadden 300 man publiek mee en het was voor hun de slagroom op de taart. Kampioen worden ze toch wel, ze hebben nog geen wedstrijd verloren in de competitie. Ze halen veel jongens, het is een soort FC Lienden 2 met veel jongens met ervaring in de hoofdklasse en zelfs in het betaald voetbal." Voorbeeld daarvan is Metin Aydin. De aanvaller, die overkwam van SC Enschede, is dit seizoen al goed voor veertig doelpunten in de competitie.
quote:
Zaterdag 29 maart 2008: IJsselmeervogels-Nunspeet. Een woord vooraf.

In 1932 werd achter het molentje de voetbalvereniging NAS [Na Arbeid Sport] opgericht. De naam van de club Na Arbeid Sport is een logische naam naar noeste arbeid moesten de leden na lange werkdagen er zorg voordragen om een voetbalwedstrijd mogelijk te maken. Op het eerste voetbalveld van de vereniging werden eerst rietmatten rondom het veld geplaatst om niet betalende nieuwsgierigen te weren. De oprichters van de club NAS hadden iets bedacht om aan een bal te komen, ieder lid moest een kwartje afstaan. Omdat de voetbalschoenen onbetaalbaar waren begon men op klompen te voetballen, dat was echter geen succes. Met instemming van de moeders ging men op sokken voetballen en de moeders stopten de gaten.

In 1931/1932 werden er diverse voetbalverenigingen opgericht maar zijn ook weer ter ziele gegaan. En vanaf dat moment bleven er twee verenigingen over dat waren IJsselmeervogels en Windvogels deze laatste club ging verder onder de huidige naam sv Spakenburg. In 1936 werd dat de naam van NAS gewijzigd in vv IJsselmeer. Op het voetbalterrein achter de Nieuwe Schans was in 1937 het eerste kampioenschap een feit. In dit zelfde jaar werd er gefuseerd met de Strandvogels en vv IJsselmeer. Toen kreeg het de grote naam van IJsselmeervogels.

In de jaren 45/46 werd er door de KNVB een begin gemaakt met een 4e klasse. In die periode van de 4e klasse waren de Vogels duidelijk te sterk. In het competitie jaar 1947/48 werden de rooien opnieuw kampioen. In 1948 was ook de derde klasse KNVB een feit. De ploeg uit Spakenburg maakte daar natuurlijk ook deel van uit. De kampioenen van 3e klasse mochten meestrijden om de zaterdagtitel, dat gebeurde driemaal met succes door de Spakenburgers.

De Vogels waren genoodzaakt om elf jaar in de derde klasse te acteren, in die elf jaar werd er geen 2e klasse ingevoerd door de KNVB. Vanaf het seizoen 1953/1954 ging het crescendo met de ploeg uit het bakkersdorp er braken gouden tijden aan. In '54 konden de rooien weer op de platte kar door het prachtige dorp, op eigen terrein werd voor 3000 toeschouwers weer een kampioenschap behaald. Het wordt eentonig maar in het seizoen 1956/57 weer een kampioenschap voor IJsselmeervogels, de rode brigade werd voor de zesde achtereenvolgende keer kampioen in de derde klasse. In de 2e klasse die werd ingevoerd door de KNVB is de rivaliteit begonnen voor de voetbalminnende Spakenburgers. In het dorp aan het voormalige IJsselmeer begon toen de nek-aan-nek race tussen rood en blauw. In die tijd waren de clubs uit het vissersdorp de toon aangevende verenigingen van de zaterdagamateurvoetbal. Eindelijk kwam er een 2e klasse in afdeling West van het land. In '63 was het weer raak de toeters en bellen konden weer uit de kast gehaald worden. Het officieel kampioenschap van de tweede klasse B kon gevierd worden en in 1963 kon het zoveelste zaterdag kampioenschap bijgeschreven worden.

SV Spakenburg en IJsselmeervogels maakten er gezamenlijk in 1966 een histories jaar van met steun van het bedrijfsleven de leden en supporters werd aan het sportcomplex gewerkt [beter een goede buur dan een verre vriend]. De rood/witte vlaggen konden weer gehesen worden in de eerste twee jaren dat IJsselmeervogels in de 1e klasse acteerde werden ze twee maal kampioen. Het absolute hoogtepunt van de succesvolste amateur vereniging van Nederland was de gedenkwaardige wedstrijd om de KNVB beker. In 1975 werd AZ’67 Alkmaar in de kwartfinale verslagen door de strafschoppen beter te nemen dan de ploeg uit de kaasstad. In het zelfde jaar werden de Vogels gekozen tot beste sportploeg van Nederland. Het eerste treffen op het huidige sportpark ’’De Westmaat’’ vond plaats in 1976 in dit zelfde jaar was het de eerste keer dat IJsselmeervogels het algemene amateur kampioenschap van Nederland behaalde.

In de jaren daarna werd de prijzenkast steeds maar weer bijgevuld met die prachtige glimmende bekers. In 1977 algemeen amateur kampioen. De zaterdag titel werd voor de zevende keer binnengehaald. In '83 konden de trommels weer uit de schuur gehaald worden, weer een Nederlandse amateur titel. Door het winnen in 1984 van de toen nog hetende Europa Cup 1 voor landskampioenen werden de Spakenburgers met een bezoek vereerd op ’’De Westmaat’’ door AFC Ajax Amsterdam, met alle grootheden zoals Marco van Basten, Sonny Silooy, John Bosman, Peter Boeve, Ronald Koeman, Ronald Spelbos, Edo Ophof, Rob de Wit en Dick Schoenaker. Het team van trainer Aad de Mos ging roemloos ten onder tegen de amateurs uit Spakenburg uitslag 2-1.

In '86 weer op de wagen door het dorp, weer een titel. Twee rivalen [met bom incident] uit het zelfde dorp om het kampioenschap in '87 sv Spakenburg-IJsselmeervogels 1-0, de blauwe vlag kon aan de mast gehesen worden.Clubicoon Jaan de Graaf hing zijn schoenen in1987 aan de wilgen. In '88 kon de vlag weer in top.In 1995 Kampioen en opnieuw de algemene zaterdagtitel. Het prijzenfestival hield maar niet op, in de Rotterdamse Kuip werd de landelijke amateurbeker veroverd. In 98 werd het algemene zaterdag kampioenschap gehaald.'De kampioensvlag kon in 1999 weer in top de rode Vogels werden ongeslagen kampioen. Vanaf het jaar 2000 gaat het niet altijd even vlekkeloos met de formatie uit Spakenburg. In de winterstop van 2002 werd de selectie getrakteerd op een ’’trainingskamp’’ in Braziliè, het mocht allemaal niet baten de Spakenburgers hadden een slecht seizoen met veel trainerswisselingen. In dit lopende seizoen [2007-2008] zijn de prestaties wat wisselvallig aan de rode kant van het sportpark’’De Westmaat’’.

In de thuis ontmoeting hadden de blauw/gelen een goed vooruitzicht om de drie punten op de ’Wiltsangh’’ te houden. Maar wat vaker voorgekomen is in deze competitie, is het allemaal net niet. In de slotfase van het duel stond invaller van den Hul twee keer vrij voor de doelman van de bezoekers maar faalde volkomen, uitslag 1-1. De brigade van oefenmeester Hans van Dijkhuizen speelde toen nog een puike wedstrijd tegen de gerenommeerde Spakenburgers [waar zijn die puike wedstrijden gebleven]. Al het goede moet dan maar meegenomen worden naar het vissersdorp. De Spakenburgers hebben de Nunspeters een uitstekende dienst bewezen om de ontmoeting in Leerdam om te zetten in winst 0-3. Kloetinge en Nivo Sparta waren zo vriendelijk voor Nunspeet om elkaar in evenwicht te houden eindstand 1-1. De Veluwenaren zijn 1puntje ingelopen op het verliezend AJAX, in Nieuwegein werd het 1-0. Zorg dat anderhalf uur de concentratie honderd procent aanwezig is en de spelvreugde en het enthousiasme en de beleving en de passie en agressie de lef en het raffinement en de creativiteit de volle negentig minuten aanwezig moet zijn. Zet de blamage van 22 maart j.l. uit jullie hoofden. Gooi alles in de strijd voor weer een finale wedstrijd die negentig minuten duurt en dat de pijp niet leeg is na 70 minuten!!![ nog zes finales] Hoe de drie punten naar Nunspeet komen is van ondergeschikt belang. Het is nu echt weer twee voor twaalf!!!
Beetje vroeg maar toch leuk stukje...

[ Bericht 3% gewijzigd door HPayne op 25-03-2008 22:15:56 ]
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_57591889
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 01:00 schreef HPayne het volgende:

[..]

Het FC Lienden van is idd ook zon club. Het toeval wil dat Glanerbrug daar in de volgende ronde waarschijnlijk tegenuit komt.
[..]

Beetje vroeg maar toch leuk stukje...
Hans Kraaij Junior was trouwens bij de wedstrijd DOVO - Vogels aanwezig.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_57595641
In een koud en winderig Schelluinen won Nivo-Sparta op Paaszaterdag met 2-3 van Schelluinen. Alle doelpunten vielen na rust.

Op aangeven van Randy van Heijnsbergen opende Ricardo Papilaya de score voor thuisploeg. Een lage voorzet vanaf links kwam via Van Heijnsbergen voor de voeten van Papilaya die van dichtbij niet kon missen (1-0). Nivo zette daarna aan en maakt via Wesley Paijmans gelijk maar de scheidsrechter keurde het doelpunt af omdat aanvoerder Björn Jongste de keeper gehinderd zou hebben.

Niet veel later was het toch raak toen Theo van Geffen werd weggestuurd door Björn Cevat. De bal van Cevat was precies op maat en dus ook net niet te toucheren door de Schelluiner verdediging. Van Geffen was los en klaarde het kunstje bekwaam (1-1).

De sluwe vos had de smaak te pakken want ook de tweede goal van Nivo kwam van zijn voet. Een fraaie bal van Van Heijnsbergen bracht Van Geffen wederom vrij voor de keeper. De goalgetter omspeelde de keeper waarna hij de bal in het lege doel schoof (1-2).

De mooiste treffer van de middag kwam van de voet van Cevat. Op links kreeg hij de bal aangespeeld van Bas van den Berk waarna Cevat de keeper met een sublieme Cruijffiaanse boogbal kansloos liet (1-3).

Vanaf elf meter bracht Jeffrey van der Meijden de eindstand op het scorebord (2-3). Een foutje van invaller Rick van de Pas noodzaakte Koen van Kessel tot een onreglementaire herstelactie waar de scheidsrechter terecht een penalty voor gaf.
Rood, Wit, Zwart zijn de kleuren van onze N.I.V.O. vlag
pi_57610295
Assink direct weg als trainer bij Spakenburg wegens onenigheid met de TC over bepaalde zaken. toch raar nu Spakenburg nog kans heeft op de titel, om dan weg te gaan.
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_57610552
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:17 schreef HPayne het volgende:
Assink direct weg als trainer bij Spakenburg wegens onenigheid met de TC over bepaalde zaken. toch raar nu Spakenburg nog kans heeft op de titel, om dan weg te gaan.
TC wilde meebeslissen met de opstelling. Typisch SVS dit
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  Trouwste user 2022 woensdag 26 maart 2008 @ 00:34:30 #60
7889 tong80
Spleenheup
pi_57613358
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:27 schreef F1Bas het volgende:

[..]

TC wilde meebeslissen met de opstelling. Typisch SVS dit
Leven die nog in de jaren 50 ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_57615806
Wat vindt je van de overschrijvingregels van de knvb ??!! wij krijgen dit seizoen 2x geen groen licht voor martijn van galen en marouane bouhci en dan lees je dit!!!!:

Mohammed Raïssi is per direct speelgerechtigd voor DOVO. De 25-jarige spits vroeg overschrijving aan, nadat hij in het najaar bij zondaghoofdklasser FC Lienden vertrok. Bij de equipe van trainer Hans Kraaij jr. werd Raissi weggestuurd. Raissi debuteerde vorige week in een oefenwedstrijd tegen RKHVV (2-2). Raïssi kan zaterdag al meespelen in de competitiewedstrijd tegen Nivo Sparta in Zaltbommel

Ik weet niet wat voor een richtlijnen de knvb hanteert want ons wordt op het hart gedrukt dat de regels landelijk hetzelfde zijn, ja natuurlijk KNVB stelletje !@#$%^&* zo dat is er ook uit.
Rood, Wit, Zwart zijn de kleuren van onze N.I.V.O. vlag
pi_57625315
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:27 schreef F1Bas het volgende:

[..]

TC wilde meebeslissen met de opstelling. Typisch SVS dit
Ik ken wel een leuke interimtrainer voor ze.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_57626612
Ajax - Kozakken Boys 2
Bennekom - Geinoord N'gein 1
GVVV - Spakenburg 3
Hoek - LRC 1
IJsselmeervogels - Nunspeet 1
Nivo Sparta - DOVO 1
Sparta Nijkerk - Kloetinge 1
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  Trouwste user 2022 woensdag 26 maart 2008 @ 18:34:00 #64
7889 tong80
Spleenheup
pi_57627579
Ajax - Kozakken Boys 2
Bennekom - Geinoord N'gein 1
GVVV - Spakenburg 2
Hoek - LRC 1
IJsselmeervogels - Nunspeet 1
Nivo Sparta - DOVO 1
Sparta Nijkerk - Kloetinge 1

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  FOK!fotograaf woensdag 26 maart 2008 @ 18:52:30 #65
200114 Mascleta
Non me ne frega un cazzo!
pi_57628013
Ajax - Kozakken Boys 1
Bennekom - Geinoord N'gein 1
GVVV - Spakenburg 2
Hoek - LRC 1
IJsselmeervogels - Nunspeet 3
Nivo Sparta - DOVO 2
Sparta Nijkerk - Kloetinge 1
Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
pi_57628630
Ajax - Kozakken Boys 2
Bennekom - Geinoord N'gein 3
GVVV - Spakenburg 2
Hoek - LRC 1
IJsselmeervogels - Nunspeet 1
Nivo Sparta - DOVO 2
Sparta Nijkerk - Kloetinge 1
  woensdag 26 maart 2008 @ 20:27:34 #67
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_57630716
quote:
Op woensdag 26 maart 2008 09:14 schreef Elftalleider het volgende:
Wat vindt je van de overschrijvingregels van de knvb ??!! wij krijgen dit seizoen 2x geen groen licht voor martijn van galen en marouane bouhci en dan lees je dit!!!!:

Mohammed Raïssi is per direct speelgerechtigd voor DOVO. De 25-jarige spits vroeg overschrijving aan, nadat hij in het najaar bij zondaghoofdklasser FC Lienden vertrok. Bij de equipe van trainer Hans Kraaij jr. werd Raissi weggestuurd. Raissi debuteerde vorige week in een oefenwedstrijd tegen RKHVV (2-2). Raïssi kan zaterdag al meespelen in de competitiewedstrijd tegen Nivo Sparta in Zaltbommel

Ik weet niet wat voor een richtlijnen de knvb hanteert want ons wordt op het hart gedrukt dat de regels landelijk hetzelfde zijn, ja natuurlijk KNVB stelletje !@#$%^&* zo dat is er ook uit.
Zo zijn wij ook al een keer met Richard Witsche (ja, de echte) genaaid een paar seizoenen terug toen hij naar DOVO wilde overstappen. Soms wordt het goedgekeurd, soms niet... Blijft een beetje toevalswerk lijkt wel.
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
  woensdag 26 maart 2008 @ 20:28:15 #68
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_57630746
Ajax - Kozakken Boys 2
Bennekom - Geinoord N'gein 1
GVVV - Spakenburg 1
Hoek - LRC 1
IJsselmeervogels - Nunspeet 1
Nivo Sparta - DOVO 3
Sparta Nijkerk - Kloetinge 1
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_57638232
Ajax - Kozakken Boys 3
Bennekom - Geinoord N'gein 2
GVVV - Spakenburg 2
Hoek - LRC 1
IJsselmeervogels - Nunspeet 1
Nivo Sparta - DOVO 2
Sparta Nijkerk - Kloetinge 1
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_57649545
quote:
Op woensdag 26 maart 2008 20:27 schreef deejaylethal het volgende:

[..]

Zo zijn wij ook al een keer met Richard Witsche (ja, de echte) genaaid een paar seizoenen terug toen hij naar DOVO wilde overstappen. Soms wordt het goedgekeurd, soms niet... Blijft een beetje toevalswerk lijkt wel.
ja schijnt dat niet alle districten er even standvastig in zijn maar zuid juist wel en daar hebben wij mee van doen
Rood, Wit, Zwart zijn de kleuren van onze N.I.V.O. vlag
pi_57649561
Ajax - Kozakken Boys 2
Bennekom - Geinoord N'gein 1
GVVV - Spakenburg 3
Hoek - LRC 1
IJsselmeervogels - Nunspeet 1
Nivo Sparta - DOVO 1
Sparta Nijkerk - Kloetinge 1
Rood, Wit, Zwart zijn de kleuren van onze N.I.V.O. vlag
pi_57652286
quote:
Op woensdag 26 maart 2008 20:27 schreef deejaylethal het volgende:

[..]

Zo zijn wij ook al een keer met Richard Witsche (ja, de echte) genaaid een paar seizoenen terug toen hij naar DOVO wilde overstappen. Soms wordt het goedgekeurd, soms niet... Blijft een beetje toevalswerk lijkt wel.
Toevalligerwijs weet ik waarom dat niet doorging. Richard was op dat moment lid van ADO'20 en wilde naar DOVO, maar omdat ADO'20 toen ook een zaterdagtak had (1 elftal in de 5e klasse) ging het niet door, hij moest maar in de zaterdag 1 gaan ballen
Op maandag 11 oktober 2010 @ 19:31 zei Hans: Sersjee heeft gelijk. Punt.
  donderdag 27 maart 2008 @ 19:41:21 #73
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_57654485
quote:
Op donderdag 27 maart 2008 18:18 schreef Sersjee het volgende:

[..]

Toevalligerwijs weet ik waarom dat niet doorging. Richard was op dat moment lid van ADO'20 en wilde naar DOVO, maar omdat ADO'20 toen ook een zaterdagtak had (1 elftal in de 5e klasse) ging het niet door, hij moest maar in de zaterdag 1 gaan ballen
Ook ik wist dat, maar dat is natuurlijk inderachtig van de KNVB...
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_57654579
Karsten Wierenga terug van GVVV naar DOVO, opmerkelijk. Verliet de club na de degradatie in 2006. Oud zeer weggepoetst?

LRC Leerdam neemt afscheid van topscorer JP Becht en clubicoon Johan Bruggeman.

Ajax - Kozakken Boys 2
Bennekom - Geinoord 3
GVVV - Spakenburg 1
Hoek - LRC Leerdam 1
IJsselmeervogels - Nunspeet 1
Nivo Sparta - DOVO 2
Sparta Nijkerk - Kloetinge 1
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_57655891
quote:
Op donderdag 27 maart 2008 19:44 schreef methodmich het volgende:
Karsten Wierenga terug van GVVV naar DOVO, opmerkelijk. Verliet de club na de degradatie in 2006. Oud zeer weggepoetst?
Die gozer weet ook niet wat hij wil.

Ik zou iemand die naar de blauwen is overgelopen ook niet terug hoeven.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_57656451
Zou misschien wel een 1 april grap kunnen zijn.

http://forums.aswh.nl/showthread.php?t=75 trouwens, een overzicht van alle overschrijvingen tot nu toe. Als iemand een aanvulling heeft is die altijd welkom.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_57660496
Kemper blijft bij de Vogels
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  vrijdag 28 maart 2008 @ 08:27:20 #78
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_57666481
Ik denk dat het een 1 april grap is... Hoewel ik al aangegeven heb dat ze dan toch iéts te vroeg waren .
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_57666511
@ HPayne Kaboord gaat van Dos naar Nunspeet, ik moet je teleurstellen het zal geen versterking zijn. Er gaat nog een gerucht dat er nog een andere speler van DOS zou vertrekken en dat er van nunspeet jongens naar DOS gaan, weet jij daar wat van. Welke spelers van nunspeet het zouden zijn weet ik overigens niet.
pi_57670676
Hmm nee heb ik nog niks van gehoord. En die andere geruchten; misschien Josja Bolks terug? Ik weet ook niet of we daar blij mee moeten zijn. En van Nunspeet kant weet ik dat aanvallende middenvelder Yasser Dehnavi weggaat, en misschien verdediger Bram Zwaan. Vooral die laatste is een nuttige kracht.
Niet ontdenkbaar allemaal, Nunspeet heeft weinig geld meer te makken, en tracht via connecties (Hans van Dijkhuizen) spelers te ruilen. Wat is Kaboord voor speler Georg?

[ Bericht 22% gewijzigd door HPayne op 28-03-2008 12:41:39 ]
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_57671396
Kabboord is een spits die alle opgelegde kansen die die krijgt mist. Technisch zeer beperkt, puur een voetballer die het moet hebben van inzet en zeer veel loopvermogen. Bolks heb ik niets van gehoord, wel een andere speler die bij Valk en Alleman niet goed ligt. En die jongen kan wel voetballen.
pi_57671535
quote:
Technisch zeer beperkt, puur een voetballer die het moet hebben van inzet en zeer veel loopvermogen.
Die lopen er al genoeg rond, dus ben benieuwd naar die andere. We zullen zien.
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_57671654
Gerucht Emiel diender
pi_57675152
-1 voor Ajax en Geinoord, gaat echt nergens meer over bij de KNVB.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_57677226
Ze doen het gewoon vrolijk weer dus.... En Groningen - Roda JC dan, onlangs in de eredivisie? Zal vast niet minder erg zijn geweest....

Mooi nieuws voor de Vogels van Kemper.

De -1 van Ajax en Geinoord is niet ongunstig voor Gudde (LRC), Mascleta (Kloetinge), HPayne (Nunspeet) en tong en elftalleider (Nivo) uiteraard.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  Trouwste user 2022 vrijdag 28 maart 2008 @ 20:22:00 #86
7889 tong80
Spleenheup
pi_57680569
quote:
Op vrijdag 28 maart 2008 16:03 schreef F1Bas het volgende:
-1 voor Ajax en Geinoord
Waarom

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_57681010
quote:
Op vrijdag 28 maart 2008 20:22 schreef tong80 het volgende:

[..]

Waarom

http://www.voetbalopzaterdag.com/?nid=3581
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  Trouwste user 2022 vrijdag 28 maart 2008 @ 20:43:15 #88
7889 tong80
Spleenheup
pi_57681170
Ok, bedankt

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_57690281
quote:
Op vrijdag 28 maart 2008 17:38 schreef methodmich het volgende:

De -1 van Ajax en Geinoord is niet ongunstig voor Gudde (LRC), Mascleta (Kloetinge), HPayne (Nunspeet) en tong en elftalleider (Nivo) uiteraard.
Toch leuk zo al die concurrenten in dit topic bij elkaar. Toch zullen we van 1 of meer afscheid moeten nemen binnenkort.
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_57690340
quote:
Op zaterdag 29 maart 2008 02:57 schreef HPayne het volgende:

[..]

Toch leuk zo al die concurrenten in dit topic bij elkaar. Toch zullen we van 1 of meer afscheid moeten nemen binnenkort.
Ik ben het niet

Je weet me morgen wel te vinden hè.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  Redactie Frontpage / Weblog zaterdag 29 maart 2008 @ 10:59:23 #91
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_57692342
Gaat Spakenburg winnen vandaag ?
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
pi_57692831
Ze zullen wel moeten om de druk op Sparta Nijkerk hoog te houden. Gaan ze nog een interim-trainer benoemen of gaat het intern opgelost worden?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_57698313
Kon helaas niet komen Bas ben ziek En dr blijft Nunspeet ook niks bespaard dit seizoen, opnieuw een tegendoelpunt in blessuretijd, wat de 3-2 voor de Vogels betekend. En Nunspeet weet opnieuw niet een voorsprong vast te houden. Tegen IJsselmeervogels thuis doelpunt in blessuretijd, Hoek uit, Nivo Sparta uit, Dovo thuis, Sparta Nijkerk uit, Bennekom thuis, en nu dus weer
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
  Trouwste user 2022 zaterdag 29 maart 2008 @ 18:08:07 #94
7889 tong80
Spleenheup
pi_57699494
Hebben wij ook al heel het seizoen last van hoor. Wij ook met 3-2 verloren. 3-0 achter toch nog terug kunnen knokken. Maar al met al een terechte nederlaag.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_57700835
quote:
Op zaterdag 29 maart 2008 17:04 schreef HPayne het volgende:
Kon helaas niet komen Bas ben ziek En dr blijft Nunspeet ook niks bespaard dit seizoen, opnieuw een tegendoelpunt in blessuretijd, wat de 3-2 voor de Vogels betekend. En Nunspeet weet opnieuw niet een voorsprong vast te houden. Tegen IJsselmeervogels thuis doelpunt in blessuretijd, Hoek uit, Nivo Sparta uit, Dovo thuis, Sparta Nijkerk uit, Bennekom thuis, en nu dus weer
Was wel een verdiende overwinning. De eerste helft was nog matig maar in de 2e helft werden 3-4 grote kansen gemist, voor door Jeffrey Winter. Jullie 2-1 was erg onverdiend en een super blunder van onze keeper, die liet een terugkopbal zo door zijn benen heen gaan

In de eerst helft werd voor Nunspeet nog een doelpunt afgekeurd, er leek in eerste instantie niet veel aan de hand maar er protesteerde ook niemand van Nunspeet dus zal toch wel terecht zijn geweest.

Scheids floot warrig maar daar hadden beide clubs last van.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_57700910
Ik hoorde het ja van die blunder Zal er komisch hebben uitgezien. Ja en geloof best dat de overwinning terecht was. Maar toch weer zonde dat het in de laatste minuut moet gebeuren.
Het leedvermaak zal trouwens groot zijn geweest daar, met de blauwen die 5-1 aan hun broek krijgen
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_57701065
Spakenburg opvallend dik ingeblikt inderdaad. Onderin weinig clubs die goede zaken doen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_57701088
quote:
Op zaterdag 29 maart 2008 19:19 schreef HPayne het volgende:
Ik hoorde het ja van die blunder Zal er komisch hebben uitgezien. Ja en geloof best dat de overwinning terecht was. Maar toch weer zonde dat het in de laatste minuut moet gebeuren.
Het leedvermaak zal trouwens groot zijn geweest daar, met de blauwen die 5-1 aan hun broek krijgen
Dat kan je wel zeggen ja
Terwijl ze ook nog 1-0 voorkwamen....Dit gaat Sparta niet meer weggeven toch?

Nog maar 2 punten achter op Spakenburg trouwens.

edit: Willem van Hanegem zat trouwens vandaag weer op de tribune bij ons.

[ Bericht 4% gewijzigd door F1Bas op 29-03-2008 22:20:13 ]
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_57708524
quote:
Roy van Velzen naar Spakenburg en Rob Kabboord naar Nunspeet.

Datum: 29-03-2008

Roy van Velzen gaat Nunspeet na 4 seizoen verlaten. Roy is benaderd door Spakenburg en gaat volgend seizoen uitkomen voor de Blauwen. Het is voor Nunspeet erg jammer dat Roy ons gaat verlaten, maar we gunnen Roy deze stap van harte. Roy, bedankt voor je inzet en zorg er in de laatste wedstrijden voor dat we in de hoofdklasse blijven!

Verder is deze week bekend geworden dat Rob Kabboord (21) Nunspeet komt versterken. Rob is een middenvelder met veel diepgang en speelt al sinds zijn 17e in het eerste elftal van DOS Kampen. Rob, van harte welkom bij onze club!
Erg jammer van Roy van Velzen, maar opzich voor hem een mooie sportieve stap die hij zeker weten verdiend.
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
  Trouwste user 2022 zondag 30 maart 2008 @ 01:38:16 #100
7889 tong80
Spleenheup
pi_57708699
quote:
Op zaterdag 29 maart 2008 19:28 schreef F1Bas het volgende:


edit: Willem van Hanegem zat trouwens vandaag weer op de tribune bij ons.
Voor wie denk je ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')