3 punten tegen ons halen jullie ook wel, wij spelen al weken bagger.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:46 schreef tong80 het volgende:
Voor het eerst van mijn leven dat ik hoop dat Ajax verliest
Is de laatste wedstrijd van het seizoen. Ik hoopte op een feestje maar dat wordt waarschijnlijk billenknijpenquote:Op dinsdag 22 april 2008 23:55 schreef F1Bas het volgende:
[..]
3 punten tegen ons halen jullie ook wel, wij spelen al weken bagger.
We hadden weinig in te brengen, en GVVV maakt heel snel na rust de 1 en 2-0 en toen begonnen ze het professioneel/irritant uit te spelen bij elk tikje of duwtje op de grond gaan liggen en om kaarten vragen waar de scheidsrechter in trapte, grensrechters ook een drama tegenwoordig 2x een situatie van ons af vlaggen terwijl het 100% geen buitenspel was, maar ach als je eenmaal in de hoek zit waar de klappen vallen gaat dat zoquote:Op dinsdag 22 april 2008 22:47 schreef deejaylethal het volgende:
As expected. Zal me benieuwen komende zaterdag!
Ja, min of meer de vervanger van Simons.quote:Op woensdag 23 april 2008 16:21 schreef methodmich het volgende:
Inhaalduel
GVVV - Nivo Sparta 2-0 (0-0)
51. 1-0 Niels Blom (eigen doelpunt) 54. 2-0 Anouar Tmim
GVVV doet dus nog volop mee.
Katipana, opnieuw een vriendje van de Taxichauffeur, naar IJsselmeervogels. Moet die linksback gaan spelen denk je Bassie?
Nopequote:Op donderdag 24 april 2008 19:25 schreef methodmich het volgende:
Afwachten maar met die blauwe jongens.Kan ook een gerucht uit het rode kamp zijn natuurlijk, beetje onrust stoken.
quote:Op donderdag 24 april 2008 19:25 schreef methodmich het volgende:
DOVO - Nunspeet 1
Geinoord - LRC Leerdam 3
Kozakken Boys - Hoek 3
Spakenburg - IJsselmeervogels 1
Kloetinge - Bennekom 1
Nivo Sparta - AFC Ajax 3![]()
Sparta Nijkerk - GVVV 2
Je hebt nooit echt veel vertrouwen in je eigen ploeg. Nunspeet thuis is toch een eitjequote:Op vrijdag 25 april 2008 01:20 schreef deejaylethal het volgende:
DOVO - Nunspeet 3
Geinoord - LRC 1
Kozakken Boys - Hoek 1
Spakenburg - IJsselmeervogels 1
Kloetinge - Bennekom 2
Nivo Sparta - Ajax 2
Sparta Nijkerk - GVVV 1
Al weken is het zo dat DOVO tegen de laagvliegers niet presteert (LRC, Kloetinge, Ajax), waar ze dit wel kunnen tegen de topploegen (Spakenburg, Vogels, Sparta). Zouden ze ook winnen van de kleinere ploegen dan hadden ze wel bij de beste 5 gestaan. Dus ik ga even een extra puntje pakken in de totoquote:Op vrijdag 25 april 2008 07:26 schreef HPayne het volgende:
[..]
Je hebt nooit echt veel vertrouwen in je eigen ploeg. Nunspeet thuis is toch een eitje
Hmm ik vind dat we nog best een spits kunnen gebruiken maar wist niet dat ze er nog mee bezig waren. Hoe recent is het?quote:Op vrijdag 25 april 2008 07:47 schreef GeorgKacher het volgende:
@ F1Bas Heeft IJsselmeervogels een spitsen probleem? Ze hebben Zandbergen nu voor de 3e keer benaderd en zoals verwacht heeft hij bedankt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |