quote:Op zaterdag 29 maart 2008 22:28 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Mooi, Excelsior maakt nog kans!
Stand na vanavond:
[..]
Met morgen Sparta - Willem II
quote:Op zondag 30 maart 2008 11:12 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Gunstig voor AZ wel die winst van Excelsior. Die komen wel iets dichterbij, maar VVV was al met al een grotere bedreiging voor AZ dan Excelsior.
Nu Sparta en Willem 2 ook nog ff onderling punten verspelen. Zo kan het zomaar zijn dat zonder punten te behalen AZ gewoon op die 12e plek blijft hangen.
Ik was er soms echt niet gerust op. AZ zat/zit in een neerwaartse spiraal, vervolgens begonnen al die clubjes onderaan doodleuk nog eens te winnen van clubs in de middenmoot en subtop. Tel dat bij elkaar op en het gat slonk heel heel snel.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:19 schreef Blawh het volgende:
Feli xFriendx, heb er nooit echt in geloofd dat AZ serieus in de problemen zou komen. De eerste keer dat ik echt twijfels kreeg was vorige week na de 0-0 tegen de Graafschap, uiteindelijk toch goed gekomen.
Da's knap want die wedstrijd wordt niet gespeeldquote:Op woensdag 2 april 2008 13:27 schreef Barnet_Bee het volgende:
Om een of andere reden zie ik Excelsior winnen van AZ.
Hij kijkt iets verder dan komend weekend. Volgende week wordt die wedstrijd namelijk wel gespeeld.quote:Op woensdag 2 april 2008 13:53 schreef Zapper het volgende:
[..]
Da's knap want die wedstrijd wordt niet gespeeld
Jullie moeten NAC winnenquote:Op woensdag 2 april 2008 13:39 schreef Damzkieee het volgende:
En dan staan jullie nog 4 punten achter op ons ook.
Dus je hebt er minimaal al 4 nodig, ervanuitgaande dat wij niets meer winnen.
Ohquote:Op woensdag 2 april 2008 13:54 schreef Blawh het volgende:
Hij kijkt iets verder dan komend weekend. Volgende week wordt die wedstrijd namelijk wel gespeeld.
En ik zie Excelsior die pot ook wel winnen eigenlijk, ze moeten nog uit naar Enschede en Heerenveen. Dat zijn wedstrijden die ze normaal gesproken niet kunnen winnen. AZ thuis lijkt op papier dus hun enige strohalm om directe degradatie te vermijden.quote:
quote:Op woensdag 2 april 2008 13:53 schreef Zapper het volgende:
[..]
Da's knap want die wedstrijd wordt niet gespeeld
Dit weekend niet hequote:
Ik hoop eigenlijk dat Willem IIquote:Op woensdag 2 april 2008 14:13 schreef Blawh het volgende:
[..]
En ik zie Excelsior die pot ook wel winnen eigenlijk, ze moeten nog uit naar Enschede en Heerenveen. Dat zijn wedstrijden die ze normaal gesproken niet kunnen winnen. AZ thuis lijkt op papier dus hun enige strohalm om directe degradatie te vermijden.
.....
Prima.quote:Op woensdag 2 april 2008 16:52 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
Ik hoop eigenlijk dat Willem IIdirect degradeert en dat VVV en Excelsior zich via de nacompetitie weten te handhaven..
quote:
Linssen zit met zijn hoofd al in Kerkrade en schiet de 1-0 voor Roda JC in de 90e minuut in eigen goal waardoor Roda verzekerd is van een plaats bij de eerste 9.quote:Op woensdag 2 april 2008 19:45 schreef DarkShine het volgende:
Ik zie ons thuisduel met Venlo zwaar in...
Dat zijn we vrijdag hopelijk al zo goed als. Roda geeft graag punten aan clubs die ze hard nodig hebben...quote:Op woensdag 2 april 2008 19:48 schreef Blawh het volgende:
[..]
Linssen zit met zijn hoofd al in Kerkrade en schiet de 1-0 voor Roda JC in de 90e minuut in eigen goal waardoor Roda verzekerd is van een plaats bij de eerste 9.
Tegen AZ maken jullie ook gewoon kans, een zwaluw maakt nog geen zomer. Als we nu van VVV verliezen kan het zo maar zijn dat de kopjes weer gaan hangen en jullie er van kunnen profiteren.quote:Op donderdag 3 april 2008 01:23 schreef Mindlight het volgende:
Ik zie ons ook niet winnen van AZ eigenlijk. De enige kans is een megastunt a la Sparta bij Twente uit komend weekend.
Hmm toch ben ik daar geen voorstander van. Win maar gewoon van VVV en dan maar tegen ons met niet-hangende kopjesquote:Op donderdag 3 april 2008 12:37 schreef Gatalin het volgende:
[..]
Tegen AZ maken jullie ook gewoon kans, een zwaluw maakt nog geen zomer. Als we nu van VVV verliezen kan het zo maar zijn dat de kopjes weer gaan hangen en jullie er van kunnen profiteren.
Zwaaitopic komt er pas als het definitief is.quote:Op donderdag 3 april 2008 13:22 schreef TerroRobbie het volgende:
Excelsior bedankt, het waren twee fantastische jaren.
Gewaagde uitspraak, waar ik het zeker niet mee eens ben.quote:Op donderdag 3 april 2008 15:20 schreef Mindlight het volgende:
Mochten we playoffs halen blijven we er wel gewoon in, dat verschil is simpelweg groot.
Waar basseer je dat op?quote:Op donderdag 3 april 2008 15:20 schreef Mindlight het volgende:
Mochten we playoffs halen blijven we er wel gewoon in, dat verschil is simpelweg groot.
Moet het nog zien hoor, als Excelsior naar een kolkende Geusselt moet. Ook ploegen als Volendam en Zwolle moet je zeker niet onderschatten.quote:Op donderdag 3 april 2008 15:31 schreef Mindlight het volgende:
De ervaringen in de playoffs van eerdere jaren. RKC vorig jaar was een uitzondering, maar die hadden totaal geen team en lagen met elkaar overhoop. Verder zijn de playoffs nooit echt problematisch geweest voor de eredivisieteams.
Uhh nee heb je gelijk in. Maar met alle respect, de meeste spelers zijn al wel gewend geraakt aan kolkende stadions. Cambuur uit in de beker wonnen we ook, stijf uitverkocht daar. (Vraag niet hoe, maargoedquote:Op donderdag 3 april 2008 15:37 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Moet het nog zien hoor, als Excelsior naar een kolkende Geusselt moet. Ook ploegen als Volendam en Zwolle moet je zeker niet onderschatten.
Toch maar winnen volgende week?quote:Op woensdag 2 april 2008 19:50 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Dat zijn we vrijdag hopelijk al zo goed als. Roda geeft graag punten aan clubs die ze hard nodig hebben...
Excelsior weer een stapje dichter bij directe degradatie, Sparta nog altijd niet veilig voor de nacompetitie. De Graafschap zou morgen hele goede zaken kunnen doen, maar aangezien die naar Amsterdam moeten zie ik dat niet gebeuren.quote:Op zaterdag 5 april 2008 22:41 schreef xFriendx het volgende:
Nog nieuwe inzichten na de wedstrijden van vanavond?
quote:
Inderdaad zeg, Demouge creerde een aantal aardige kansen maar ging er niet goed mee om. En die kans van Struijk in de laatste minuutquote:Op zaterdag 5 april 2008 22:55 schreef Barnet_Bee het volgende:
Onbegrijpelijk dat we geen punten hebben gepakt.
En daar werd niet eens iets voor gegevenquote:Op zondag 6 april 2008 00:02 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Inderdaad zeg, Demouge creerde een aantal aardige kansen maar ging er niet goed mee om. En die kans van Struijk in de laatste minuut
Trouwens die speler van Willem II die bijna onthoofd werd in de 16![]()
quote:Op zondag 6 april 2008 11:35 schreef DutchGooner het volgende:
Hopelijk verliest Excelsior volgende week zodat de absolute druk niet bij Willem II ligt op de laatste speeldag.
Het geknuffel met het westen begint toch al heel erg te worden en je woont er amperquote:Op zondag 6 april 2008 11:35 schreef DutchGooner het volgende:
Hopelijk wint Excelsior volgende week zodat de absolute druk bij Willem II ligt op de laatste speeldag.
blablabla, ik heb al jaaaaaaaaren meer met Excelsior dan met Willem IIquote:Op zondag 6 april 2008 11:48 schreef Barnet_Bee het volgende:
[..]
Het geknuffel met het westen begint toch al heel erg te worden en je woont er amperIk wil niet weten hoe dat over een jaar of drie is.
Je hebt een fascinatie voor stadions die van golfplaten gemaakt zijn?quote:Op zondag 6 april 2008 11:58 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
blablabla, ik heb al jaaaaaaaaren meer met Excelsior dan met Willem II
Ik heb een fascinatie voor een club waar je lekker relaxed een potje voetbal kan kijken met een kantine op 5 meter afstand zonder zeikerige stewards in je nek.quote:Op zondag 6 april 2008 12:01 schreef knnth het volgende:
[..]
Je hebt een fascinatie voor stadions die van golfplaten gemaakt zijn?
Echt niet.quote:Op zondag 6 april 2008 12:04 schreef DutchGooner het volgende:
doordat de FC dan op dezelfde dag speelt.
Seizoen gaat over 38 wedstrijden.quote:Op zondag 6 april 2008 12:13 schreef TerroRobbie het volgende:
Alsof Bos daar in deze fase ook nog maar enige invloed op heeft.
| 1 2 3 4 5 6 | FC Twente - Excelsior 1-0 Vitesse - Sparta R'dam 3-0 VVV Venlo - AZ 2-3 Ajax - De Graafschap 4-1 PSV - Heracles Almelo 2-0 |
| 1 2 3 4 5 6 | 14. Sparta R'dam 32 08 07 17 31 -25 15. De Graafschap 32 07 08 17 29 -28 16. Willem II 32 07 07 18 28 -09 17. VVV Venlo 32 06 08 18 26 -32 18. Excelsior 32 07 05 20 26 -38 |
Heracles is veilig nu.quote:Op zondag 6 april 2008 17:31 schreef Blawh het volgende:
[ code verwijderd ]
[ code verwijderd ]
Hoelang is het eigenlijk geleden dat alle degradatiekandidaten geen punten pakten?
Afgaande op deze resultaten concludeer ik dat Heracles de grote winnaar is van het weekend. VVV en Excelsior blijven met een slechter doelsaldo op 6 punten staan, Willem II blijft op meer dan 3 punten staan en heeft een pittig programma en De Graafschap en Sparta blijven onder Heracles staan.
officieel nog niet, Willem 2 moet verliezen volgend week, Excelsior en VVV mogen niet winnen, dan pas zijn wij veilig.quote:
Dat zie ik ook wel maar in de praktijk zijn jullie veilig.quote:Op zondag 6 april 2008 17:41 schreef Incolumis het volgende:
[..]
officieel nog niet, Willem 2 moet verliezen volgend week, Excelsior en VVV mogen niet winnen, dan pas zijn wij veilig.
Dan ga je ervan uit dat we zelf geen enkel punt pakken volgende week.quote:Op zondag 6 april 2008 17:41 schreef Incolumis het volgende:
[..]
officieel nog niet, Willem 2 moet verliezen volgend week, Excelsior en VVV mogen niet winnen, dan pas zijn wij veilig.
Dat kan nog weleens belangrijk worden.quote:Op zondag 6 april 2008 17:37 schreef toma het volgende:
Dat doelsaldo van WillemII. Het is ook niet meer normaal
reken daar maar op, op vorig seizoen na is het elke keer weer zenuwslopend die laatste wedstrijd van het seizoen voor ons.quote:Op zondag 6 april 2008 17:44 schreef toma het volgende:
VVV - De Graafschap wordt spannend op de laatste speeldag.
NAC en Ajax allebei lastigquote:Op zondag 6 april 2008 17:44 schreef Blawh het volgende:
[..]
Dan ga je ervan uit dat we zelf geen enkel punt pakken volgende week.
Dat is inderdaad nog verrassend goed, dat kan uiteindelijk zelfs wel eens de doorslag gevenquote:Op zondag 6 april 2008 17:37 schreef toma het volgende:
Dat doelsaldo van WillemII. Het is ook niet meer normaal
quote:Heracles:
Heracles Almelo NAC Breda 13 apr 2008
Ajax Heracles Almelo 20 apr 2008
Sparta:
Sparta Rotterdam sc Heerenveen 13 apr 2008
AZ Sparta Rotterdam 20 apr 2008
De Graafschap:
De Graafschap FC Utrecht 13 apr 2008
VVV-Venlo De Graafschap 20 apr 2008
VVV-Venlo:
Roda JC VVV-Venlo 13 apr 2008
VVV-Venlo De Graafschap 20 apr 2008
Willem II:
Willem II Feyenoord 13 apr 2008
FC Twente Willem II 20 apr 2008
Excelsior:
Excelsior AZ 13 apr 2008
sc Heerenveen Excelsior 20 apr 2008
Daarom is het belangrijk dat we ons zondag al veilig spelen, geeft toch weer een week extra tijd.quote:Op maandag 7 april 2008 15:11 schreef Blawh het volgende:
Gewoon enorm dichtbij het derde jaar rechtstreekse handhaving, wat een hulde.
Vrees alleen voor een redelijke leegloop.
En een feestje in eigen stadion is altijd mooier.quote:Op maandag 7 april 2008 15:19 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Daarom is het belangrijk dat we ons zondag al veilig spelen, geeft toch weer een week extra tijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |