Ze past nu al in het illustere Fok-rijtje van: Kees Kankerkachel, Gewoon Rutger, Roef & Marian en Zanger Bobquote:
Het gevaarlijke Duo: Taco "mister 9mm" de graaf en Maaike "eet geen dierenleed" dingesquote:Op woensdag 12 maart 2008 18:40 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Ze past nu al in het illustere Fok-rijtje van: Kees Kankerkachel, Gewoon Rutger, Roef & Marian en Zanger Bob
Zoek maar ff op youtube, met die geil slet van 'mquote:Op woensdag 12 maart 2008 18:41 schreef -Nielz- het volgende:
Wie/wat is dat?
dan moet die me eerst weer accepterenquote:Op woensdag 12 maart 2008 18:44 schreef LEUGENS het volgende:
We gaan verder op de anti-dierenleed hyves?
Tja, wat zal ik er van zeggen... Hij kan dansen als de beste!quote:Op woensdag 12 maart 2008 18:42 schreef Urquhart het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=7uxPwftS_H0
Deze held
Moment, komt er aanquote:Op woensdag 12 maart 2008 18:51 schreef reetveter het volgende:
wie vraagt even op die anti-dierenleed hyves waarom mensen die de discussie aangaan verwijderd worden?
En dan HvNL bellen die het gaan uitzendenquote:Op woensdag 12 maart 2008 19:00 schreef Becherovka het volgende:
Overigens wordt het pas écht lollig als je daadwerkelijk met dan 'de held' afspreekt en de politie inlicht over zijn bedreigingen. Wel filmen graag.
Als die 't plaatsen heb je echt de poppen aan 't dansenquote:Op woensdag 12 maart 2008 19:08 schreef Cahir het volgende:
Sumbitten op geenstijl.nl?
Word tijdquote:Op woensdag 12 maart 2008 19:08 schreef Cahir het volgende:
Sumbitten op geenstijl.nl?
Wedden dat dat lukt?quote:Op woensdag 12 maart 2008 19:01 schreef Urquhart het volgende:
[..]
En dan HvNL bellen die het gaan uitzenden
quote:Op woensdag 12 maart 2008 19:11 schreef TheZapster het volgende:even naar de veggies die nu meelezen
Das wel een lekker kippetje jaquote:Op woensdag 12 maart 2008 19:12 schreef Becherovka het volgende:
Ik zou Wendy wel doen trouwens. Lekker kluiven meid.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |