Bio! AUB NEEEquote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:47 schreef Biogarde het volgende:
Ik kijk het even aan..
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:47 schreef Biogarde het volgende:
Ik kijk het even aan..
Kansloze kutkloonquote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:45 schreef Taco_EetGeenVlees het volgende:
EY JONGEN MIJN MATEN ZIJN ER BIJNA EN IK GA NU OOK WEG
GELOOF ME JE GAAT NAAR HET ZIEKENHUIS JE GAAT ADEMEN VIA EEN MACHINE
IK ZIE JE OVER EEN KWARTIERTJE
Als het van die yvonne "ik pak even een kaasplankje en een biertje en een bifi" manier van aankijken is dan is hetok.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:47 schreef Biogarde het volgende:
Ik kijk het even aan..
Die beesten worden wat mij betreft nog te humaan behandeld. We staan niet aan de bovenkant van de voedselketen om vervolgens aardig te doen tegen diertjes zeg.quote:
Ik zit in appartementencomplex met een portaal dus hij komt er niet zomaar in.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:49 schreef rgras het volgende:
Richt in ieder geval een webcam op je voordeur, dan kunnen we ternminste zien of Dan en Taco bij je naar binnen stormen.
Same, ingang is 24/7 bewaakt door een portier en dubbele schuifdeurquote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:50 schreef LasTeR het volgende:
[..]
Ik zit in appartementencomplex met een portaal dus hij komt er niet zomaar in.
Vanuit mijn kamer ja.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:52 schreef rgras het volgende:
Dan richt je je webcam toch op het portaal?!
Denk het wel.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:53 schreef NiteSpeed het volgende:of dat het weer internetbluf is.
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:50 schreef Danny het volgende:
TerugVindSlachthuis
Ook niet, ik zit op 4 hoog en aan de achterkant van het complex.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:58 schreef rgras het volgende:
Scheelt dat je ze in ieder geval hoort aankomen door Dan zijn 180cc-er.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |