Enige tijd geleden, was ik in het winkelcentrum met mijn vrouw. Ik had het op zicht best naar mijn zin, we gingen lekker ergens zitten, om wat te eten en wat te drinken. Erg gezellig allemaal.
De ober die ons hielp, was een eng mager mannetje. Hij keek de gehele tijd naar mijn vrouw. Waarop ik hem een boze blik gaf. Volgens mij schrok hij hier best van. Ik denk dat hij schrok van mijn brede bouw en mijn kale kop!
Ik zag dat zijn werkdag erop zat, hij ging ervandoor. Echter zag ik terwijl hij het eettentje verliet dat hij zijn portemonnee verloor!
Zo eerlijk als ik ben stond ik op, pakte de portemonnee en liep achter hem aan. Hij keek angstig om en begon sneller te lopen.
Ik twijfelde even of ik terug naar mijn vrouw moest gaan, of de ober achterna te gaan om zijn portemonnee terug te geven. Ik koos voor het laatste, want ik weet dat hij hard moet werken voor zijn geld.
En dit verlies zou hem een hoop geld kosten! (nieuwe ID kaart aanvragen enz.. + het geld dat erin zat)
Maargoed, ik begon ook een stuk sneller te lopen en kwam al wat dichterbij de ober. Toen hij dit in de gaten kreeg, begon hij fucking hard te sprinten. Ik dacht geen probleem met mijn super conditie. Dus ik erachteraan.
Buiten aangekomen zie ik hem zijn auto induiken en vol gas weg racen!
Ik dacht echt van WTF?!? Ik dook dus snel mijn dikke wagen in en ik erachteraan!
Vervolgens komen we op een 80km/h weg waar hij opeens 60 begon de rijden.. Ik zag op dat moment geen andere oplossing om dicht op zijn bumper te gaan kleven om hem duidelijk te maken dat hij harder moest gaan rijden en bij de eerst volgende stopplaats te stoppen zodat ik de beste man zijn portemennee terug kon geven. Hij begreep dit echter niet en bleef dit tempo aanhouden
Hij begon me zelfs uit te dagen door een aantal keren licht op zijn rem te trappen, hierdoor raakte ik best geirriteerd en werd ik zelfs aggressief!
Ik besloot dus om hem in te halen en hem zo tot stoppen te dwingen! Tijdens het inhalen zag ik dat hij rood was aangelopen en keek hem verbaast aan. Ik dacht dat hij niet goed werd, dus bleef naast hem rijden om te kijken of alles goed met deze beste man was. Echter kreeg hij naar mijn mening kramp in zijn been na een dag hard gewerkt te hebben, want de ober liet het gas los.
Ik moest en zou deze man niet laten vallen en liet ook mijn gas los om er zeker van te zijn dat alles goed ging met hem!
Hij wou geen hulp want hij gaf opeens plankgas! Dit kon maar één ding betekenen! Deze beste man wou zelfmoord plegen en wou geen hulp! Zijn portemennee had hij vast achtergelaten voor iemand die het kon gebruiken!
Ik had nu een nieuwe missie, namelijk deze man te redden van een afschuwelijke dood!
De ober remde plotseling erg hard voor een drempel en ik haalde hem snel in(weliswaar via de verkeerde weghelft maar het ging tenslotte om het redden van een leven!)
Ik trok aan de handrem om snel tot stilstand te komen en ik blokkeerde nu de rijbaan waardoor de ober wel moest stoppen.
Ik stapte uit de auto en schreeuwde (uit emotie) erg hard enkele redenen waarvoor de man kon gaan leven! Tevens zwaaide ik direct met me armen in de lucht met de portemennee van het enge magere mannetje, ik wou hiermee bewijzen dat ik geen kwaad in de zin had en bovendien ook nog eens zijn portemennee wou terug geven!
Hij keek angstig om zich heen, ging achteruit, om vervolgens plankgas weg te rijden. Het deed me echt veel pijn om te zien hoever deze man heen was!
Ik sprintte terug naar me auto en ging met plankgas erachteraan! (gelukkig bezit ik over een zeer snelle auto) Ik was al snel weer dichtbij de ober. Ik hield het niet meer, ik dacht aan het leven dat deze man zou moeten lijden, ik zou en moest hem helpen erbovenop te komen en om zijn portemennee terug te geven incl inhoud.
Ik ging nu zeer dicht op zijn bumper kleven en gaf groot licht, tevens begon ik er bij te toeteren. Ik hoopte erop dat de man zou stoppen zodat ik goed met hem kon praten..
Er was werkelijk geen indruk op deze man te maken, hij zat vol met angst, ik begon te zwaaien uit het raam. Ik wou vriendelijk over komen om hem op zijn gemak te laten voelen, waardoor hij dan misschien alsnog ging stoppen!!!
Tot slot, kwamen we bij een rotonde waar hij met gevaar voor eigen leven de tegen het verkeer in ging rijden en weg scheurde, hierbij raakte enkele voetgangers gewond en een zeer knappe blondine werd van de weg gereden.
Ik besloot om de achtervolging te staken en deze arme slachtoffers van de ober te helpen.
De ober was duidelijk zwaar de weg kwijt.. Ik kan en wou hem niet meer helpen vanwege de schade die hij deze mensen had toegebracht!
Ik heb het geld uit de portemennee aan de blondine gegeven voor de toegebrachtte schade aan haar auto door de ober..
Vervolgens ben ik terug gegaan naar het eettentje en heb alles verteld aan mijn vrouw, die dit volkomen begreep. De portemennee heb ik aan de baas gegeven van de ober.. Die zal hem de volgende dag terug geven vertelde hij.
MOCHT de ober dit lezen! Hoop ik dat het tot hem doordringt dat ik goede bedoelingen had en hoop dat hij zijn leven gaat beteren!
Klacht: Vluchtende ober met zijn rare acties en gedachtes!
Groetjes,
TryX
[ Bericht 0% gewijzigd door TryX op 11-03-2008 11:38:25 ]
© Copyright TryX, 2006-2017 Alle rechten voorbehouden.
Disclaimer: Typfouten en geen gebruik van leestekens, hoofdletters en onzin voorbehouden.