Precies, eerst nog even wat andere dames netjes voor laten gaanquote:Op maandag 10 maart 2008 13:36 schreef E.T. het volgende:
Sjak, we zitten nu al in 368, dus 369 mag jij nog helemaal niet
Snel flessen/pakken water inslaan in de supermarkt voor ze op zijn.quote:Op maandag 10 maart 2008 13:46 schreef freecell het volgende:
Hoi
Hier alles goed.
Alleen we zitten in Groningen, dus er is een kookadvies voor water. Ik heb net evengebeld en het is het verstandigste als ik er zo min mogelijk van binnen krijg. Maximaal 2 glazen per dag (wel gekookt)
Dus grote glazen thee en limonade drinken zit er even niet in.
hebben ze geen jumbo daar? daar hebben ze van die lekker en toch goedkope ijsthee in grote 2 liter pakkenquote:Op maandag 10 maart 2008 13:46 schreef freecell het volgende:
Hoi
Hier alles goed.
Alleen we zitten in Groningen, dus er is een kookadvies voor water. Ik heb net evengebeld en het is het verstandigste als ik er zo min mogelijk van binnen krijg. Maximaal 2 glazen per dag (wel gekookt)
Dus grote glazen thee en limonade drinken zit er even niet in.
Ik wil best wel. Maar behoudens wat gedraai en gerommel lijkt m'n kleinste dame geen aanstalten te maken. Ze is nog niet eens ingedaaldquote:Op maandag 10 maart 2008 13:45 schreef sjak het volgende:
Ik wil jullie best voor laten gaan hoor. Maar zorg dan dat het dit topic gebeurt, hup bevallen jullie![]()
Ja jammer dan, om 9 uur waren in alle supermarkten in de stad al het bronwater uitverkochtquote:Op maandag 10 maart 2008 13:48 schreef sjak het volgende:
[..]
Snel flessen/pakken water inslaan in de supermarkt voor ze op zijn.
Zijn al op sinds 10 over 8 vanmorgenquote:Op maandag 10 maart 2008 13:48 schreef sjak het volgende:
[..]
Snel flessen/pakken water inslaan in de supermarkt voor ze op zijn.
Ah, dat had ik even over het hoofd gezien. * Macka66 zit in een soort LLM coconquote:Op maandag 10 maart 2008 14:02 schreef Brighteyes het volgende:
Sjak, wat vervelend dat je lichaam zo heftig op eten reageert enzo vwb suikers. Lijkt mij heel moeilijk dan idd.
1 |
Wildkidzz.comquote:Op maandag 10 maart 2008 10:50 schreef OooLizaooO het volgende:
En dat wiegje, moooooi! Vanwaar komt het?
nopequote:Op maandag 10 maart 2008 14:04 schreef Rupzz het volgende:
Ik ben benieuwd of donnahvh al bezig is.. Spannend hoor, die nieuwe beebs
ik hoop t ook, morgen is grote broer jarig dus misschien krijgt hij d'r voor zijn verjaardagquote:Op dinsdag 11 maart 2008 10:16 schreef mrien het volgende:
Donna![]()
Wie weet wat het strippen van vandaag gaat doen!
Hopelijk geeft dat net het zetje wat je nodig hebt..
Duurt nog lang he Liza! Voor je het weet is het zover!
Wij hebben over 3 weken nog een echo, 2d/3d/4d
Wel heel leuk om dan weer even naar baby te kunnen kijken
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:49 schreef simmu het volgende:
ik heb vandaag stiekume echo's gehadeerst van de coassistent, toen van de radioloog, ze konden het geen van beiden laten om ff te spieken. en er is niets te zien op de echo's van mij.
Ik dacht al dat het aan mij lag...quote:
Ha! Leuk!quote:Op dinsdag 11 maart 2008 22:40 schreef geppie het volgende:
HoiMag ik ook in het rijtje? Uitgerekend op 27 oktober 2008
is niet mijn broer hoor maar grote broer...mijjn zoontje die is vandaag 6 gewordenquote:Op dinsdag 11 maart 2008 23:31 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ik dacht al dat het aan mij lag...![]()
Ik hoop voor je dat de kleine er morgen is Donna... maar niet meteen weggeven aan je broer he!![]()
Enneh... waar is Kim en vooral, wat is ze aan het doen?![]()
*klaagmodus aan* Ik heb al een paar dagen pijn in mijn bekkens, onderrug en schaambot. Hoop dat het van tijdelijke aard is... Gelukkig donderdag weer een afspraak bij de bekkenfysio, misschien kan zij me goede tips geven. Ik vind het sowieso zwaar worden nu, zeker met die 2 dwarse guppen erbij op het moment en pijn kan ik er even niet bij gebruiken.*klaagmodus uit*
Ik heb trouwens een telefonische intake van de kraamzorg gehad en krijg 53 uur toegewezen.Ik kreeg 4 uur extra omdat ik 2 kids onder de 4 jaar heb: betekent dat dat ze tegenwoordig wel weer voor je overige kinderen zorgen??? En is het aantal uren dus nu standaard 49 uur? Wat ik ook wel netjes vond, is dat ze -als je smiddags of savonds ontslagen wordt uit het ziekenhuis en je geeft aan die dag geen hulp meer nodig te hebben- de uren van die dag over de rest van de week verdelen.
Ja, het blijft gek, dat je aankomt als je zwanger bentquote:Op woensdag 12 maart 2008 06:50 schreef freecell het volgende:
[..]
Ha! Leuk!
Gezellig dat je mee komt doen! Hoe gaat het? Misselijk of ontsnap jij er aan?
volgens mij ben je nu 12 weken zwanger, of niet? Dan zou misselijkheid ook wel zo'n beetje over moeten zijn nu.
Vanmorgen op de weegschaal 1,5!!! KG zwaarder dan gisteren. Gisteren volstrekt normaal gegeten, was best verbaasd. Ik hoop wel dat het een tijdelijke piek was, want anders ga ik echt te hard (ik was tot nu toe 2 KG aangekomen en dan opeen 3,5, dat vind ik wel veel in week 14 )
Hehequote:Op woensdag 12 maart 2008 08:57 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ja, het blijft gek, dat je aankomt als je zwanger bent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |