En Qb, maar dat doet ie niet.quote:Op woensdag 16 april 2008 16:44 schreef methodmich het volgende:
[..]
4? Axwijk? En dan? Jongelingen of bewezen namen?
RBB, Ter Leede en Lisse door in de districtsbeker West II.
En Lissov, volgens de VI kan Duarte naar RBC. Weet jij daar iets van?
ik heb het net ook ff gevraagd.....Joost weet het bijna zeker !quote:Op dinsdag 15 april 2008 23:16 schreef uitje4life het volgende:
Serieus? wat is je bron + betrouwbaarheid?
Veel reistijd is natuurlijk een goede smoes.quote:Op woensdag 16 april 2008 22:56 schreef Bjoro het volgende:
[..]
ik heb het net ook ff gevraagd.....Joost weet het bijna zeker !
weinig speeltijd en veel reistijd als voornaamste redenen
Maar op een training ben je anderhalf uur bezig ofzo... op een zaterdag dan dus niet!quote:Op woensdag 16 april 2008 23:38 schreef zaterdagvoetbal het volgende:
Niet alleen elke zaterdag, maar ook elke training neem ik aan. Dat zou mij ook niet echt aanstaan.
Veel minder dan dat ik van hem gewend was. Hij werkt overigens altijd wel keihard.quote:Op donderdag 17 april 2008 12:31 schreef uitje4life het volgende:
[..]
Maar op een training ben je anderhalf uur bezig ofzo... op een zaterdag dan dus niet!
En ik weet niet wat de verwachtingen waren van Joost, maar hij heeft bij jullie al meer gescoord dan bij ons vorig jaar... Of sleurt ie niet zoals ie bij ons heeft gedaan?
Ze zijn bezig met een linksback van Cambuur.quote:Op donderdag 17 april 2008 15:41 schreef uitje4life het volgende:
http://www.fcupdate.nl/ni(...)rekken-bij-aberdeen/
Vervanger voor Simons dan?
We hebben zelf al een goede linkback(ook nog eens eigen jeugd) maar je moet wel dubbel bezet zijn.quote:Op donderdag 17 april 2008 16:48 schreef uitje4life het volgende:
tsja.. of die daar nou beter is dan een goede Hoofdklasse-linksback....
Dat is onze rechtsbackquote:Op donderdag 17 april 2008 17:27 schreef uitje4life het volgende:
das waar ja... maar hebben jullie niet nu al Jan Pieter Hartog? Of is die voor een andere plek....
Ja klopt, Simons en JP staan daar dit seizoen allebei wel eens, JP heeft veel blessure's.quote:Op donderdag 17 april 2008 18:01 schreef uitje4life het volgende:
ok... ik dacht dat ik ergens had gelezen dat mensen liever JP op zijn plek zien.... verkeerd gelezen blijkbaar!
we blijven afwachten......
Als Kuhlmann en Simons terug zouden gaan naar Rijnsburg, is dat toch zeker wel een A-topic-waardig gerucht.quote:Op donderdag 17 april 2008 19:47 schreef methodmich het volgende:
Maar goed, IJsselmeervogels-geruchten horen in het B-topic natuurlijk.
Ik sluit niet uit dat bepaalde clubs een jaartje kiezen voor een andere klasse in de hoop dat dat hun kansen op toetreding tot de topklasse vergroot.quote:Op donderdag 17 april 2008 19:47 schreef methodmich het volgende:
Zullen Volendam en Scheveningen allebei in A gaan komen? Of zal Volendam wellicht met Zwaluwen '30 naar B gaan en dan Hoek weer in A?
Ga er maar gewoon vanuit dat de KNVB dit speeltje doorzet.quote:Op donderdag 17 april 2008 22:42 schreef zaterdagvoetbal het volgende:
Ik las overigens ook dat FC Lisse voor de komst van de topklasse was. Toch wel verrassend (en jammer). Maar gelukkig was een meerderheid tegen. Het gaat er toch op lijken dat de topklasse wordt afgewezen, als de afgevaardigden in mei tenminste ook naar hun achterban luisteren.
Als je goed had opgelet, had je dat kunnen weten. Tijdens de vorige vergadering waren zij al samen met RBB (en ik geloof Ter Leede) niet tegen. Rob Faas en co hadden de afgelopen weken ook duidelijk laten merken voor te zijn.quote:Op donderdag 17 april 2008 22:42 schreef zaterdagvoetbal het volgende:
Ik las overigens ook dat FC Lisse voor de komst van de topklasse was. Toch wel verrassend (en jammer).
Klopt, blijkbaar vinden ze Joost toch niet passen.quote:Op vrijdag 18 april 2008 13:32 schreef uitje4life het volgende:
Kuhlmann officieel weg bij de Vogels.... laat m maar komen!
Ik denk dat Joost de (bollenstreek)clubs voor het uitkiezen heeft.quote:Op vrijdag 18 april 2008 16:43 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Hij kan ook nog naar een andere club, Lisse(is al op gesprek geweest).
Wellicht wel al is Joost geen scorende spits zoals Plet, hij is meer een aangever.quote:Op vrijdag 18 april 2008 17:52 schreef zaterdagvoetbal het volgende:
Als Plet naar een profclub zou vertrekken, lijkt Kuhlmann me een mooie vervanger. Maar een terugkeer naar Rijnsburg lijkt me waarschijnlijker.
Die woont hier erg vlakbij, had met de armoede bij ons beter voor Barendrecht kunnen gaanquote:Op vrijdag 18 april 2008 16:26 schreef methodmich het volgende:
Jordy van de Corput (keeper FC Utrecht A1) komt naar ASWH om te gaan concurreren met Paul Verboom volgend seizoen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |