quote:Op maandag 14 april 2008 09:14 schreef Turbomuis het volgende:
Cate Blanchett bevalt van zoontje
CANBERRA - De Australische actrice Cate Blanchett heeft haar derde kind op de wereld gezet. Het is een jongetje met de naam Ignatius Martin Upton, meldde haar management maandag.
Blanchett en haar man Andrew Upton hebben al twee zoons van 6 en 3 jaar.
bron
Dat hoorde ik twee weken terug ook, dattie dat had gezegd in een show. Waarschijnlijk hoort het er bij dus. Maar wie weet, is het toch zo...quote:Op maandag 14 april 2008 10:56 schreef amaranta het volgende:
Ik was gisteren naar een voorstelling van Theo Maassen. En tja, ik weet niet in hoeverre hij in zn voorstelling de waarheid spreekt. Maargoed, hij vertelde in ieder geval dat hij in juni vader zou worden...
quote:Op woensdag 16 april 2008 09:41 schreef petitlapin2 het volgende:
Prinses mathilde is bevallen van haar vierde kind, een dochter Eléonore
ik vind het dan echt weer geen mooie naamquote:
Alle namen (noortje, noor, nora, nory, etc) zijn daarvan afgeleid. Ik hoop voor haar dat de roepnaam dus ook wel ietsje anders isquote:Op woensdag 16 april 2008 09:53 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
ik vind het dan echt weer geen mooie naam
Ik zat het net te typen in het andere topic.quote:Op woensdag 16 april 2008 10:57 schreef Rhena het volgende:
zouden ze het met mekaar hebben afgesproken, de zwangere prinsessendames? steeds weer een lettertje erbij?
leonor, leonore, eleonore...
en dan komt may of mette-marit straks wellicht nog met een eleonorea?
Perez.quote:She IS Pregnant!
Filed under: Baby Blabber > Ashlee Simpson > Pete Wentz
ashleepete.jpg
They were lying to us!!!!!!! Shock.
People magazine , who are always one to play it on the 'safe' side, is now reporting that Ashlee Simpson is pregnant.
Guess what???? She is pregnant!
Apparently, Poppa Joe a family friend sold Ass and Pete out to the mag.
The family insider not only confirms the pregnancy…he/she also spills the beans that you two lovebirds are getting married next month in La Jolla, California, just north of San Diego.
So much for Pete's 'witch hunt' and Ashlee's lies!
Anyway, congratulations! And, we hope to see an official confirmation today!
Liars!
xoxo
quote:'Elizabeth Hurley (42) is zwanger'
Elizabeth Hurley is zwanger van haar tweede kind. De geruchtenmachine kwam op gang toen ze vorige week met een klein buikje verscheen tijdens een benefietgala.
Elizabeth Hurley is zwanger van haar tweede kind. Dat melden verschillende Amerikaanse media. De actrice bracht de geruchtenmachine op gang toen ze vorige week met een klein buikje verscheen tijdens een benefietgala in New York voor onderzoek naar borstkanker.
Ze zou hebben geprobeerd haar buikje te verbergen door een verhullende sari te dragen en haar tasje steeds voor haar buik te houden. Ook dronk ze de hele avond geen alcohol. Elton John, die goed bevriend is met Liz, zou met een glimlach over haar buik hebben gewreven.
Hurley trouwde vorig jaar met de Indiase zakenman Arun Nayar. De 42-jarige actrice heeft al een zoontje, Damian van 6, met de Amerikaanse filmproducent Steve Bing.
[Novum]
Wie weet!quote:Op woensdag 23 april 2008 22:24 schreef KinkyGiraf het volgende:
Aangezien Victoria's buik doorgaans meer een deuk dan een bolling is, vind ik deze foto stof voor speculatie
[ afbeelding ]
is she?
http://www.nu.nl/news/154(...)zinsuitbreiding.htmlquote:Victoria en David willen gezinsuitbreiding
David en Victoria Beckham hebben aan drie zoons nog niet genoeg. De 32-jarige voetballer van LA Galaxy en zijn vrouw werken aan gezinsuitbreiding.
"We zijn er druk mee bezig", bekent hij in de talkshow van Ellen DeGeneres, die donderdag wordt uitgezonden. "Wij hebben altijd een groot gezin gewild."
Drie jongetjes
De 34-jarige Victoria zette al drie jongetjes op de wereld, Brooklyn (8), Romeo (5) en Cruz (3). "Toen we net samen waren, spraken we nooit over hoeveel kinderen we wilden", vertelt Beckham, die al negen jaar getrouwd is met Posh Spice.
"Gelukkig wilden we allebei een groot gezin, dus dat kwam mooi uit."
quote:Op donderdag 10 april 2008 15:11 schreef shiNinG_staR het volgende:
***BREAKING NEWS***
Aukje van Ginneken is weer zwanger, ze is in oktober uitgerekend.
***BREAKING NEWS***
Correctie: Victoriaquote:Op donderdag 24 april 2008 19:55 schreef Poppejans het volgende:
Die Victoria en David dachten toen toch ook dat die laatste zoon een meisje zou zijn? Ze hadden toen geloof ik zelfs al een naam gezegd, zou me niets verbazen dat ze nu voor de 4de gaan omdat ze heel erg graag een meisje willen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |