En jij zei: "Ga iets nuttigs doen, ga staken!"quote:Op zaterdag 8 maart 2008 13:59 schreef _Mike_ het volgende:
Ga ik net naar de stad, sta ik een half uur vast in een parkeer garage omdat een agentje zo nodig moet leren hoe hij voor een kapot stoplicht in moet vallen
Ik vroeg inderdaad of hij niet moest staken, maar toen moest ik weer in mijn auto gaan zitten van hemquote:Op zaterdag 8 maart 2008 14:01 schreef toma het volgende:
[..]
En jij zei: "Ga iets nuttigs doen, ga staken!"
Oh God ze gaan ook staken overdag, nou wat een hinder heb ik daarvan zeg.quote:Politiebond zal uitspraak respecteren
zaterdag 08 maart, door YeaH, Helmond, 13:58u, www.sportweek.nl
Politiebond zal uitspraak rechter PSV - Ajax respecteren
Datum: 8-mrt-2008 13:51
Volgens de voorzitter van de Nederlandse Politiebond (NPB) Hans van Duin (foto) kan de politie niets anders doen dan zondag actie voeren. ‘Er zijn vele actiemiddelen die in de loop van de onderhandelingen zijn gebruikt, ook publieksvriendelijke. Maar soms kunnen we niet anders, zoals morgen. Ik begrijp de supporters die niet blij zijn met de afgelastingen, maar als de acties volgende week gaan lopen, zult u merken dat ook andere burgers het zullen merken.’
Op de vraag wat de politie gaat doen als zaterdagmiddag om 14.00 uur de rechter bepaalt dat PSV - Ajax gewoon door moet gaan, is hij zeer stellig. ‘Als rechter zich beperkt tot PSV - Ajax dan blijven er nog drie wedstrijden over om actie te voeren. Maar wij volgen altijd de uitspraak van de rechter.’ Van Duin geeft hiermee aan dat als Ajax in het gelijk wordt gesteld, de topper in de eredivisie zondag doorgang kan vinden.
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 14:03 schreef Houniet het volgende:
OP Update.
De eerste "hate crime´s" tegen de politie zijn al gebeurt...quote:Vannacht is een bejaard echtpaar gewond geraakt bij een botsing met een politieauto op de A1. De politie was hulp aan het verlenen bij een eenzijdig ongeluk bij Rijssen toen de 73-jarige automobilist op het voertuig botste. De politie meldt dat het tweetal met onbekend letsel is afgevoerd naar het ziekenhuis.
Het eenzijdige ongeluk vond rond 23.30 uur plaats toen een 32-jarige vrouw uit Rijssen tegen de vangrail van de binnenberm botste. Vervolgens besloot de politie om het verkeer op de snelweg stil te leggen.
Het bejaarde echtpaar kwam met hoge snelheid aanrijden en de 73-jarige vrouw, die het voertuig bestuurde, zag de zwaailichten te laat. De brandweer moest eraan te pas komen om het tweetal te bevrijden. De agenten raakten niet gewond bij het ongeval.
De 32-jarige vrouw reed onder invloed van alcohol. Haar rijbewijs is ingenomen omdat ze al eerder te diep in het glaasje had gekeken.
Hij geeft ook meteen aan dat het ze wel om het voetbal gaat. En dat ze die ook doelbewust met hun actie willen treffen.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 14:04 schreef Jasza het volgende:
[..]
Oh God ze gaan ook staken overdag, nou wat een hinder heb ik daarvan zeg.
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 14:12 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
De eerste "hate crime´s" tegen de politie zijn al gebeurt...
Inderdaad. Laat ze maar geen bonnen uitschrijven dan spekken ze de Kas van de overheid niet meer.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 14:14 schreef Wooldoor het volgende:
Maar waarom pakken ze de voetballiefhebber hiermee?
Laat ze gewoon lekker een week stoppen met flitsen en andere NSB taferelen, dan pakken ze hun doelgroep van de stakingen namelijk de overheid.
Dat Concludeer je dan iig lekker snel!quote:Op zaterdag 8 maart 2008 14:38 schreef Dvm86 het volgende:
Ik concludeer dat Heitinga Ajax dit seizoen gaat verlaten uit de bewoordingen in zijn brief. Hopelijk doet Huntelaar er nog een jaartje bij zodat Van Basten wat meer tijd krijgt om een talent/vervanger aan te trekken voor hem.
*zucht*quote:Op zaterdag 8 maart 2008 14:48 schreef Jasza het volgende:
Rechtbank laat het ook niet doorgaan hoorde ik?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |