Ik vind de zin te dubieus om er blind vanuit te gaan dat iedereen voor de duur van zijn/haar verblijf zal worden beloond met een gelijk aantal weg te geven punten...quote:Op donderdag 17 april 2008 00:56 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik geloof er niet in. De uitgangspositie zal redelijk gelijk zijn, al is dat al niet het geval door die vervloekte stelletjes.
Volgens mij was dat een speculatief topic... inmiddels staat vast hoe de finale eruit gaat zien, dus dit nieuwe topic met een duidelijke OP lijkt me niet overdreven.quote:Op donderdag 17 april 2008 00:59 schreef akveor het volgende:
Maar uh er was toch al een topic met precies hetzelfde onderwerp?
Wel wat ouder maar nog wel in leven:
Hoe zal de finale van DGK eruit zien?
Kunnen die samengevoegd worden Of hoe werkt dat?
Dat zou wel heeel oneerlijk zijn. Miljonairquote:Op donderdag 17 april 2008 01:05 schreef riri het volgende:
Zou toch kunnen dat de langstzittende speler meer punten te verdelen krijgt...per week daar zittend bijv. 1 punt...Claire zit er drie maand en krijgt de minste punten te verdelen.
Want hoe kan je iemand die er drie maand zit evenveel stemmen te verdelen geven als iemand die er anderhalf jaar zit....
Beetje zonde dat erbu twee Topics zijn et dezelfde discussie. Zal wel even een mod verwittigen.quote:Op donderdag 17 april 2008 01:01 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij was dat een speculatief topic... inmiddels staat vast hoe de finale eruit gaat zien, dus dit nieuwe topic met een duidelijke OP lijkt me niet overdreven.
Een mod is al verwittigdquote:Op donderdag 17 april 2008 01:09 schreef akveor het volgende:
[..]
Beetje zonde dat erbu twee Topics zijn et dezelfde discussie. Zal wel even een mod verwittigen.
ja en...... hij wil toch zelf winnen.quote:Op donderdag 17 april 2008 01:12 schreef riri het volgende:
nadeel niet....als Brian de meeste punten krijgt omdat hij er het langst zit dan kan hij de meeste punten aan Amanda geven
Dat is niet oneerlijk....oneerlijk zou zijn de kortszittende miljonair (drie maanden) evenveel punten te geven als de langstzittende miljonair (anderhalf jaar)quote:Op donderdag 17 april 2008 01:06 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Dat zou wel heeel oneerlijk zijn. Miljonairis miljonair. Maar het is inderdaad wel febo-logica als het zo zou gaan
ff checken hoeveel topics er zijnquote:Op donderdag 17 april 2008 01:13 schreef Desii het volgende:
Maar het is in het nadeel van Brian als hij meer punten mag verdelen (als je de verblijfsduur mee gaat nemen en dus een variabel aantal punten mag geven)
Hij geeft meer punten weg, dan hij zelf kan ontvangen.... terwijl hij er juist het langste inzit.
Lijkt me logischer dat er, als hetzelfde aantal punten verdeeld zijn.... .er nog een verdeelsleutel overheen gaat in evenredigheid van het aantal dagen.
Maar ook dat vind ik niet eerlijk....... want waarom zou je de langstzittende bevoordelen tov de andere bewoners.
Vind het moeilijk in te schatten........ Ben het wel met jullie eens dat die brief veel onduidelijkheid schept.
edit: lastig zoveel dezelfde topics
ligt eraan hoe hij de punten verdeelt....Amanda zit er ook al lang...ze kunnen besluiten over en weer elkaar evenveel punten te geven....en de rest te verdelen over de anderenquote:Op donderdag 17 april 2008 01:14 schreef Desii het volgende:
[..]
ja en...... hij wil toch zelf winnen.
Ik vind het dubbelop.... degenene die langer zitten hebben ook meer tijd gehad om een fanbase op te bouwen.quote:Op donderdag 17 april 2008 01:15 schreef riri het volgende:
[..]
Dat is niet oneerlijk....oneerlijk zou zijn de kortszittende miljonair (drie maanden) evenveel punten te geven als de langstzittende miljonair (anderhalf jaar)
vóór de eerste stemming kunnen de kijkers niet stemmen,dat is pas na de uitzending van de halve finale op 15 mei het geval....en hoe de kijker zal stemmen daar is van tevoren niets over te zeggenquote:Op donderdag 17 april 2008 01:20 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik vind het dubbelop.... degenene die langer zitten hebben ook meer tijd gehad om een fanbase op te bouwen.
Claire zou dan in beide stemmingen geen enkele kans maken.
Nou geweldig.... Amanda en Brian met Claire door naar de finale. Als dat geen volle zalen trekt. Ik geloof daar niet in. Ik denk dat een stemming met een gelijk aantal punten al erg vervelend kan uitvallen. De truk is denk ik dat of Amanda of Brian wegmoet en dat de ander dus gaat winnen. Claire sprak het uit en Jaap even later.quote:Op donderdag 17 april 2008 01:29 schreef riri het volgende:
[..]
vóór de eerste stemming kunnen de kijkers niet stemmen,dat is pas na de uitzending van de halve finale op 15 mei het geval....en hoe de kijker zal stemmen daar is van tevoren niets over te zeggen
Goed plan.quote:Op donderdag 17 april 2008 01:17 schreef Prospera het volgende:
Ok Py mag hem hebben
Hoe zal de finale van DGK eruit zien?
Hey Riri, ik heb je echt gemist de afgelopen dagen. Hoe kjnne we vrian meer semme toe voten?quote:Op donderdag 17 april 2008 01:29 schreef riri het volgende:
[..]
vóór de eerste stemming kunnen de kijkers niet stemmen,dat is pas na de uitzending van de halve finale op 15 mei het geval....en hoe de kijker zal stemmen daar is van tevoren niets over te zeggen
Joh, alsof je daar nog een stem in hebtquote:Op donderdag 17 april 2008 01:37 schreef akveor het volgende:
[..]
Nou geweldig.... Amanda en Brian met Claire door naar de finale. Als dat geen volle zalen trekt. Ik geloof daar niet in. Ik denk dat een stemming met een gelijk aantal punten al erg vervelend kan uitvallen. De truk is denk ik dat of Amanda of Brian wegmoet en dat de ander dus gaat winnen. Claire sprak het uit en Jaap even later.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |