Het zou me niet verbazen als er zoiets achter zit.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 18:17 schreef Wooldoor het volgende:
Ik denk dat Cruijff koste wat het kost weer met buitenspelers wil voetballen en dat van Basten nu met het Nederlands elftal al inziet dat dat niet meer gaat werken omdat de spelers er niet voor zijn en ook niet meer opgeleid worden.
quote:Op vrijdag 7 maart 2008 18:28 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
We zijn het eindelijk een keer voor de volle 100% met elkaar eens...
Van Basten moet gewoon z'n bek houden en naar Cruijff luisteren.
Alle ware genieën zijn onbegrijpelijk voor de gewone stervelingquote:Op vrijdag 7 maart 2008 18:32 schreef SCH het volgende:
[..]Het zou wat zijn als alles van 1 persoon af moet hangen en die persoon er niet in slaagt om anderen achter zich te krijgen. Dan is ie misschien wel niet zo geschikt.
Johan heeft Cruijff weggejaagd bedoel je toch?quote:Op vrijdag 7 maart 2008 18:15 schreef M0NTANA het volgende:
Marco van Basten heeft Johan Cruijff weggejaagd, omdat hij het beter denkt te weten. Cruijff eindelijk terug bij Ajax, denkt zo'n snotneus van een trainer/coach hem weer weg te moeten jagen, wat een verschrikkelijk figuur.
Ach, we zagen bij Barca wat voor invloed een paar simpele ingrepen van ene meneer Cruijff kunnen hebben.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 18:35 schreef cultheld het volgende:
[..]
Alle ware genieën zijn onbegrijpelijk voor de gewone sterveling.
Het zou wat zijn als Maradona in z'n eentje Boca Juniors moest runnen.
Barcelona is, toegegeven: net als Cruijff met Maradona, niet één op één met de situatie van Ajax te vergelijken. Als je ongelimiteerd met poen kunt strooien en beslissingen mag nemen over zo ongeveer de beste spelers ter wereld, dan is succes bereiken toch eenvoudiger dan met een club als Ajax.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 18:40 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ach, we zagen bij Barca wat voor invloed een paar simpele ingrepen van ene meneer Cruijff kunnen hebben.
Beetje kansloos om dat met Maradona te gaan vergelijken, maar okay.
Ik snap Cruiff sowieso niet, Cruyff gaf woensdag zelf al toe dat hij geen idee had hoe de jeugdopleiding ervoor stond op dit moment. En was de Jeugd juist niet het pluspunt uit het rapport?quote:Op vrijdag 7 maart 2008 18:58 schreef denthemen het volgende:
Ik neem Van Basten niks kwalijk, die heeft toch ook zijn mening? Cruijff is misschien ook niet veel kwalijk te nemen, hij stond op voor de club.. Helaas mocht het niet zo zijn.
Verder betekent dit écht niet dat we nou opeens hopeloos zijn of wat dan ook. Meer dan adviseren had Cruijff toch ook niet gedaan.Ik ben allang blij dat er koppen zijn gaan rollen bij Ajax
Van Basten heeft er 2 jaar gewerkt dus hij weet het wel. Denk eerder dat Cruijff te ouderwets is geworden.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 19:00 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Ik snap Cruiff sowieso niet, Cruyff gaf woensdag zelf al toe dat hij geen idee had hoe de jeugdopleiding ervoor stond op dit moment. En was de Jeugd juist niet het pluspunt uit het rapport?
En Marco de schuld geven van dit vind ik helemaal vreemd, ze weten beide niet wat er op de toekomst speelt en wel willen ze al plannen maken.
Oja dat is waar, ook al is dat alweer een paar jaar geleden. Mwah, ik hoor de details nog wel en dan oordeel is verder.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 19:11 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Van Basten heeft er 2 jaar gewerkt dus hij weet het wel. Denk eerder dat Cruijff te ouderwets is geworden.
tuurlijk niet. Maar Cruijff moet niet verwachten dat iedereen als een laffe slaaf instemt met zijn gedachtengang. Wanneer een meningsverschil ontstaat moet je niet meteen je biezen pakken. Makkelijkste oplossing zoeken is dat.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 19:53 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Jaaaaa, laten we met zijn allen Van Basten de schuld geven.
We moeten eigenlijk gewoon onze smoel houden, we weten niet alle details.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 19:53 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Jaaaaa, laten we met zijn allen Van Basten de schuld geven.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 19:48 schreef denthemen het volgende:
Hopen dat Leo Zondag in de basis staat
Is toch hetzelfde als met Jaakke/Fontein/Van Geel etc. Daar weten we ook niet alles vanquote:Op vrijdag 7 maart 2008 19:57 schreef Jasza het volgende:
[..]
We moeten eigenlijk gewoon onze smoel houden, we weten niet alle details.
Precies, ik wacht het wel af hoor. Maar je wordt de laatste tijd van het kastje naar de muur gestuurd met die teringverhalen elke keer.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 19:57 schreef Jasza het volgende:
[..]
We moeten eigenlijk gewoon onze smoel houden, we weten niet alle details.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |