En Capibara's staan ook wel bekend als waterhaas. Dus dan is de weg naar de pan wat korter mischien.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 22:52 schreef _Arual_ het volgende:
Ach, bij Burgers hoorde ik een man zeggen dat een capibara een vogelbekdier zonder vogelbek was...
Om in de CUL-sferen te blijven: 'Vroegah' toen de christenen Amerika koloniseerden, werd er opeens een regel ingevoerd dat er niet altijd vlees gegeten mocht worden. De plaatselijke bevolking vroeg of ze wel capibara's mochten eten op die dag: dat zijn waterdieren. De Europeanen begrepen het verkeerd, dachten dat capibara's vissen waren - en vis mocht wel gegeten worden.
Sla je slag eens als je in de diereentuin bent, of mogen ze niet meer bewegenquote:Op zaterdag 22 maart 2008 09:33 schreef RedGuy het volgende:
Als we dan toch afwijken, ik zou wel eens Giraffe willen proberen te eten.
wat n fukking onzin. Koeien zijn ook lief.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 21:21 schreef ivetje het volgende:
Volgens mij is het verboden in Nederland, dus een restaurant vinden wat het maakt wordt lastigDaarnaast zijn caafjes gewoon veel te lief om op te eten
Je hebt ook een restaurant waar ze je meegebrachte verse mensen placenta marineren en bakken en dan feestelijk opdienen zodat je hem met het hele gezin gezellig kan opeten bij wijze van baby shower.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 20:32 schreef huhggh het volgende:
Maar denken julie dat het zeer vreemd zou zijn als ik aan een kok, of chef-kok, zou vragen om dit voor mij te bereiden?
Krijgen deze mensen wel eens vreemde verzoeken van gasten?
Wellicht op dit forum wat (chef-)koks die hier wat over kunnen delen?
Leef,quote:Op maandag 24 maart 2008 08:51 schreef Leef het volgende:
[..]
Je hebt ook een restaurant waar ze je meegebrachte verse mensen placenta marineren en bakken en dan feestelijk opdienen zodat je hem met het hele gezin gezellig kan opeten bij wijze van baby shower.
Ik dacht dat dat een soort onsmakelijke 1 april grap was ofzo, maar het is echt waar. Ik heb het zien gebeuren op televisie, kort voor ik naar de wc moest om over te geven.
Dus als dat kan, kan een cavia vast ook nog wel ergens.
Waarom eet jij wat je eet?quote:Op maandag 24 maart 2008 13:14 schreef Leef het volgende:
Ik weet zo geen restaurant wat dat doet.
Als ik het zou doen (en ik heb geen idee waarom jij per se een cavia moet eten) zou ik een vakman van een slager opzoeken en hem vragen om advies.
Ik weet wel een paar goeie slagers in de randstad als ik je daarmee kan helpen. Pm me dan maar.
Een betere vraag is waarom eet ik niet wat ik niet eet.quote:Op maandag 24 maart 2008 17:36 schreef huhggh het volgende:
Waarom eet jij wat je eet?
Eten is nu eenmaal een subjectieve keuze.
Ik kies er simpelweg voor omdat ik het nog niet eerder gegeten heb.
quote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:21 schreef RijstNatie het volgende:
Waar is Biancavia nou?
Opzouten met die immigrantenquote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:24 schreef Mr.Noodle het volgende:
En struisvogels worden geloof ik in NL ook gefokt voor de vleesconsumptie..
Ja dat klopt, er zijn heuse struisvogelfarms.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:24 schreef Mr.Noodle het volgende:
En struisvogels worden geloof ik in NL ook gefokt voor de vleesconsumptie..
Struisvogelquote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:29 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ja dat klopt, er zijn heuse struisvogelfarms.
Op uitzendinggemist.nl kun je de serie: " kijk een koe ' opzoeken, daarin komt ook een struisvogelfarm in voor.
Die mensen aten alles met struisvogel.
Ik geloof dat Siberie een beetje te koud voor ze is.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:03 schreef Morwen het volgende:
als je perse cavia wil eten ga dan in de bergen van Siberie Peru wonen ofzo......
Tja, voor mij hoeft het ook niet.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:31 schreef Morwen het volgende:
[..]
StruisvogelIk kan er niet aan wennen, vogels sowieso, dat geflapper, hoop gedoe weinig vlees.
Wat een eng figuur ben jijquote:Op maandag 24 maart 2008 17:36 schreef huhggh het volgende:
[..]
Waarom eet jij wat je eet?
Eten is nu eenmaal een subjectieve keuze.
Ik kies er simpelweg voor omdat ik het nog niet eerder gegeten heb.
Ik ga dus echt geen vogelvlees eten, vogels worden gevangen en gedood door andere vogels en heel afentoe door een roofdier op de grond. De mens moet met de poten van vogels afblijven, mijn mening. Struisvogels moeten echt neergehaald worden voor consumptie en waarom? Een struisvogel is een wild dier, een koe niet. Nouja, krom misschien, maar laat wilde dieren lekker met rust.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:33 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Tja, voor mij hoeft het ook niet.
Maar het begint vrij algemeen te worden.
Er wordt in de lokale supermarkt "gewoon" struisvogelbiefstuk verkocht..
quote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:44 schreef Morwen het volgende:
[..]
Ik ga dus echt geen vogelvlees eten, vogels worden gevangen en gedood door andere vogels en heel afentoe door een roofdier op de grond. De mens moet met de poten van vogels afblijven, mijn mening. Struisvogels moeten echt neergehaald worden voor consumptie en waarom? Een struisvogel is een wild dier, een koe niet. Nouja, krom misschien, maar laat wilde dieren lekker met rust.
een kip is geen vogel?quote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:03 schreef Morwen het volgende:
...... Hier eten we koe, varken, kip, schaap enzo. Desnoods paard, konijn, hert. Struisvogel vind ik ook zo'n kansloos product, die beesten leven hier niet. Hou je gewoon bij de fauna van je eigen land.
Hier snap ik niets van????? Elke vogel die we eten is in gevangenschap gefokt, dus tenzij jij je eigen eenden en duiven schiet heb je daar weinig last van???quote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:44 schreef Morwen het volgende:
[..]
Ik ga dus echt geen vogelvlees eten, vogels worden gevangen en gedood door andere vogels en heel afentoe door een roofdier op de grond.
Omdatze lekker zijn mischien? Als je zoveel moeite hebt met vlees, wordt dan vegetarier.quote:De mens moet met de poten van vogels afblijven, mijn mening. Struisvogels moeten echt neergehaald worden voor consumptie en waarom?
Wild is lekker.quote:Een struisvogel is een wild dier, een koe niet. Nouja, krom misschien, maar laat wilde dieren lekker met rust.
Ik heb kat op, delicatesse in Helmond (waar een kennis woont)quote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:59 schreef DroogDok het volgende:
Lijkt me opzich wel interessant, zou ook best eens hond of kat willen proeven
Ieder dier is van oorsprong wild natuurlijk, en een struisvogel van een struisvogelfarm is net zo wild als een koe op de boerderij.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:44 schreef Morwen het volgende:
Een struisvogel is een wild dier, een koe niet. Nouja, krom misschien, maar laat wilde dieren lekker met rust.
Kat?quote:Op dinsdag 25 maart 2008 12:24 schreef CraZaay het volgende:
[..]
Ik heb kat op, delicatesse in Helmond (waar een kennis woont)Da's gewoon in NL ja
Ja, kat. Smaakt naar konijn, en ziet er klaargemaakt ook vrijwel hetzelfde uit qua botten en structuur van het vlees.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 12:28 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Kat?![]()
Overigens, roofdieren (katten dus ook) smaken toch niet echt lekker?
Ongetwijfeld. Maar dit is een leuk topic en kan erg handig worden voor mij. Als er tenminste iemand mij kan vertellen waar ik waterkonijn zou kunnen eten. Oud Vlaams recept. Lijkt me extreem smakelijk.quote:Op zondag 9 maart 2008 15:14 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
En Capibara's staan ook wel bekend als waterhaas. Dus dan is de weg naar de pan wat korter mischien.
Nou ja in Vlaanderen dan dus.quote:Op woensdag 26 maart 2008 00:01 schreef Daffodil31LE het volgende:
Ongetwijfeld. Maar dit is een leuk topic en kan erg handig worden voor mij. Als er tenminste iemand mij kan vertellen waar ik waterkonijn zou kunnen eten. Oud Vlaams recept. Lijkt me extreem smakelijk.
Conceptrestaurant, heb er nog nooit belgisch personeel kunnen ontdekkenquote:Op woensdag 26 maart 2008 09:15 schreef Leef het volgende:
In Amsterdam heb je www.restaurantlieve.nl, misschien weten die meer.
Dakhazen zeiden ze in de oorlog.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 12:24 schreef CraZaay het volgende:
Ik heb kat op, delicatesse in Helmond (waar een kennis woont)Da's gewoon in NL ja
Ja, het is een "traditie" die is ontstaan tijdens de oorlog. Ik ken een gezin wat regelmatig konijn eet, terwijl ik weet dat papa stiekem kat staat te kokenquote:Op woensdag 26 maart 2008 09:37 schreef Leef het volgende:
[..]
Dakhazen zeiden ze in de oorlog.
Niet vragen wat het is of van welke buurvrouw die was, gewoon je bord leegeten.
Morgen eten we weer dakhaas.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |