quote:Op zondag 23 maart 2008 09:47 schreef Sjoerd102 het volgende:
Gisteren naar The respectables (www.respectables.nl) gaan kijken in de poptempel van Zjwame: Cafe de Geitesjtal. www.respectables.nl. Leuk bandje en erg gezellig
Enfin bandje is klaar met spelen, ik wil mijn jas pakken in de garderobe..... jas weg Met 5 man nog liggen zoeken. Jassen lagen overal maar die van mij was niet te traceren. Is 2e keer al dat ze in mijn stamkroeg mijn jas meejatten.
quote:Op zondag 23 maart 2008 19:58 schreef Tism het volgende:
[GEZOCHT]
Het ene leuke blonde meisje dat vandaag om 18:30 uur de Chineese Cafetaria Broekhin binnen kwam lopen, en toen ik weg ging op mijn plek ging zitten!..![]()
Ik was die jongen met die mooie rode auto!
Ik kon me ogen niet van je afhouden, je zag er echt zo leuk uit, ik bedacht me later, en te laat dat ik je mijn telefoonnummer wilde geven, maar ik was zo onder de indruk van jou, dat ik daar niet aan dacht op 't goede moment, en ik had geen pen..![]()
Ik wil je beter leren kennen..![]()
Laat even wat van je horen als je dit leest, liefst via een PM-etje?!..![]()
....
Mwha, wie nie waagt, wie niet wint!!..quote:Op zondag 23 maart 2008 20:44 schreef hans26 het volgende:
[..]
haha, hoe groot is de kans dat ze dat hier op dit forum leest, plaats dan een oproep op marktplaats....meer lans van slagen dan![]()
Het is weer allemaal gelukt, paar blaren en zo stijf als een plankquote:Op vrijdag 21 maart 2008 22:29 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Yep, komt allemaal zia zoepe.nl, ik hoor nu bij het bestuur daar
Maar succes met lopen, vooral in dit weer
Ja, iemand er naartoe geweest??..quote:23/24/27 MAART - MONSTERTRUCK SHOW IN ROERMOND
De Monstertrucks komen! Met hun tonnenzware gewicht, en twee meter hoge banden laten deze kolossale voertuigen een alles verpletterende show zien. De show is in het weekend van 23 en 24 maart te zien in de Weerd en in Asselt.
De Bigfoot op de foto (zie bron) maakt onderdeel uit van de show 'Monster-Action', die voor het eerst in Roermond wordt vertoond.
Monster-Action is een live stuntshow met auto's, quads en motoren, zoals bekend van TV. Op 23 en 24 maart wordt er een show gegeven op het parkeerterrein bij de Weerd en op 27 maart geeft de groep een show op parkeerterrein bij de jachthaven in Asselt.
Bij deze nog even de aanvangstijden van de shows. 23 en 24 maart (paasdagen) om 15.00 uur en 27 maart in Asselt-Swalmen om 19.00 uur.
Bron.
Ja, onze bron van muziek had zich verslapen...quote:Op zondag 23 maart 2008 21:55 schreef knep het volgende:
[..]
Het is weer allemaal gelukt, paar blaren en zo stijf als een plank.
Helaas draaiden jullie nog niet toen ik om 11 uur bij Fredje Puts was.
Wilde straks ff scheuren over de Weerd met mijn 2e auto, maar ik zag dat het afgesloten was. Was wel druk daar, stonden veel auto's geparkeerd. Stiekem vind ik zoiets ook wel leukquote:Op zondag 23 maart 2008 22:44 schreef Tism het volgende:
[..]
Ja, iemand er naartoe geweest??..![]()
Deze mafkees gaat morgen even kijken!..![]()
Tis maar dat jullie 't even weten!..
Ga je straks ook kijken?quote:Op maandag 24 maart 2008 03:18 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Wilde straks ff scheuren over de Weerd met mijn 2e auto, maar ik zag dat het afgesloten was. Was wel druk daar, stonden veel auto's geparkeerd. Stiekem vind ik zoiets ook wel leukVroeger in Swalmen ook wel eens naartoe geweest, ditzelfde weekend was er oook een soortgelijke show in Sittard (heb de monstertrucks deze week al tegenover mijn werk zien staan op een trailer) en in Eindhoven.
Neuh, denk het niet, maar zoals ik al zei: stiekem vind ik het toch wel leukquote:
Nha, wie weet, misschien zie ik je straks toch nog wel ergens lopen..quote:Op maandag 24 maart 2008 03:21 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Neuh, denk het niet, maar zoals ik al zei: stiekem vind ik het toch wel leuk
Ja, heb alleen geen flauw idee wie je bentquote:Op maandag 24 maart 2008 03:24 schreef Tism het volgende:
[..]
Nha, wie weet, misschien zie ik je straks toch nog wel ergens lopen..![]()
Lol!..
..quote:Op maandag 24 maart 2008 03:27 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ja, heb alleen geen flauw idee wie je bent
Ben toch maar niet gegaan, zometeen uiteten in Beesel.quote:
Dat is precies wat mijn vriend en ik ook al tegen elkaar zeiden in de auto vandaag.quote:Op maandag 24 maart 2008 15:42 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
En maar iedereen beweren dat ze geen geld hebben...
Mwoh, strompelend kom ik een heel eindquote:
quote:
Mja, ik vond 't weer klote (+kater), ben ook niet geweest!!quote:Op maandag 24 maart 2008 17:13 schreef knep het volgende:
[..]
Mwoh, strompelend kom ik een heel eind. Het gaat op zich wel weer, nog wat last van een blaar.
Maar kreeg vanmiddag een aanval van moeheid en ben dus maar niet meer geweest.
Succes....quote:Op zondag 23 maart 2008 19:58 schreef Tism het volgende:
[GEZOCHT]
Loos brandalarm in Retailpark Roermondquote:Op zaterdag 29 maart 2008 17:00 schreef Sjoerd102 het volgende:
Breaking news: Het retailpark is ontruimd. Een kennis had net afgerekend bij de mediamarkt toen er een alarm afging (en ja hij had betaald) Via de intercom werd omgeroepen dat iedereen het band zsm moest verlaten. Mensen die in de rij aan de kassa stonden moesten ook hun spullen laten staan en later terug komen. Ook de parkeergarages mocht men niet in. Mijn ouders kwamen ook voorbij het retailpark en zagen de brandweer staan.
Ik was net erna daar, hoorde ze er nog over bezig. Het was trouwens wel echt een ramp op de wegen in Roermond vandaag, het leek wel alsof het overal gratis was. In de stad was het druk, in het outlet was het druk en in het retailpark was het weer belachelijk druk.... Kon nog net een parkeerplaatsje vinden bij het outletcentrum.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 17:00 schreef Sjoerd102 het volgende:
Breaking news: Het retailpark is ontruimd. Een kennis had net afgerekend bij de mediamarkt toen er een alarm afging (en ja hij had betaald) Via de intercom werd omgeroepen dat iedereen het band zsm moest verlaten. Mensen die in de rij aan de kassa stonden moesten ook hun spullen laten staan en later terug komen. Ook de parkeergarages mocht men niet in. Mijn ouders kwamen ook voorbij het retailpark en zagen de brandweer staan.
Ja!quote:Op zaterdag 29 maart 2008 18:10 schreef wdn het volgende:
Cool![]()
Iemand gehoord waarom er gisteren meerdere brandweerauto's cs. over de Koninginnelaan raasden?
..quote:Sloopbedrijf in Roermond uitgebrand
In Roermond is vannacht een sloopbedrijf volledig uitgebrand. Ook het kantoorgedeelte van het bedrijf aan de Albert Einsteinweg brandde uit. De oorzaak van de brand, die rond 0.50 uur uitbrak, is onbekend. Vlak daarvoor was bij de eigenaar een alarmmelding binnengekomen.
Er is niemand gewond geraakt. Rond kwart voor 2 gaf de brandweer het sein brand meester. Bron.
Was er weer iemand die in een veel te zatte bui de verkeerde jas heeft aangedaan en vervolgens de dag later thuis erachter kwam dat die toch niet van hem was?quote:Op zaterdag 29 maart 2008 18:24 schreef Sjoerd102 het volgende:
Metalfreak mijn jas is weer terug. Dat even ter info.
Klopt, ben er net van terug! Hoorde van G. dat ie de tent draaide op stroom van de buren en 't bier lag tussen de ijsblokjes in een emmer te koelen! Tis definitief 't einde, idd!..quote:Op zondag 30 maart 2008 04:37 schreef Maureentje het volgende:
wisten jullie al dat Zaal 8 nu definitief dicht is ?![]()
(of vertel ik nu oud nieuws
)
tja krijg je als je je rekeningen niet betaald hequote:Op zondag 30 maart 2008 04:42 schreef Tism het volgende:
[..]
Klopt, ben er net van terug! Hoorde van G. dat ie de tent draaide op stroom van de buren en 't bier lag tussen de ijsblokjes in een emmer te koelen! Tis definitief 't einde!..
Jammerquote:Op zondag 30 maart 2008 04:37 schreef Maureentje het volgende:
wisten jullie al dat Zaal 8 nu definitief dicht is ?![]()
(of vertel ik nu oud nieuws
)
Nog niets van gehoord helaas...quote:Op zondag 30 maart 2008 04:56 schreef Maureentje het volgende:
iemand al gehoord wanneer die BK nou eens open gaat ?
Het schijnt in Swalmen zondag vanaf 13:00u aan een stuk geregend te hebben. Ik zat in de Eiffel met een lekker zonnetje van rond de 18 gradenquote:Op dinsdag 1 april 2008 09:14 schreef Sextreme het volgende:
Hadden jullie lekker weer hier dit weekend? Aan het Gardameer was het iig 25 graden en geen wolkje aan de lucht...
Ziet er nogal amateuristisch uit, maar ach, je moet ergens beginnen. Heb me wel ingeschreven.quote:Op vrijdag 4 april 2008 09:35 schreef Sjoerd102 het volgende:
Nu in Swalmen ook een eigen versie van FOK!
www.zjwame.com
Ik hoop dat de gemeente Roermond de lange middelvinger opsteekt en omhoog houd naar Den Haag, en naar de in 't kabinet zittende kut patijen zoals een CU en CDA, wat dit betreffende!..quote:Roermond vreest banenverlies bij minder koopzondagen
Roermond vreest een groot banenverlies nu het kabinet heeft besloten het aantal koopzondagen terug te dringen.
Op dit moment bepalen de gemeenten zelf hoeveel koopzondagen er zijn, maar het kabinet wil daar paal en perk aan stellen.
Een koopzondag is big business voor de detailhandel. Op een koopzondag haalt een ondernemer ruim 20 procent van de weekomzet, zoals in het centrum van Roermond.
Volgens de wet mag een gemeente officieel maar twaalf koopzondagen per jaar organiseren. Sommige gemeenten, zoals Vaals, Roermond en Valkenburg aan de Geul, bepalen dat hun centrum een toeristisch karakter heeft. Dan mogen er meer koopzondagen worden georganiseerd. Den Haag wil het aantal koopzondagen nu beperken, want vooral regeringspartij ChristenUnie pleit voor 'zondagsrust'.
Bron.
Helemaal met je eens! Ik word ook echt stront en strontziek van dit huidige betuttelende kabinet. Waarom mag iets niet op zondag open zijn?? Zondagsrust?? Ik ben streng niet-gelovig (quote:Op zaterdag 5 april 2008 00:54 schreef Tism het volgende:
[..]
Ik hoop dat de gemeente Roermond de lange middelvinger opsteekt en omhoog houd naar Den Haag, en naar de in 't kabinet zittende kut patijen zoals een CU en CDA, wat dit betreffende!..![]()
Tis toch niet normaal wat deze betutteling voor negatieve invloeden zal en zou hebben op onze gemeente en omstreken als dit doorgaat, echt te triest voor woorden..![]()
Ik vind dat Roermond zich niet meer op Den Haag moet richten, maar op naar de omgeving waarbij wij hier in de regio baad bij hebben, laat ze daar in Den Haag maar kei-hard kapot vallen..!!
Ik maak me hier ook echt druk om!..
Check ook even wat Jos V. Rey erover heeft te zeggen en vind..
Ik ben 't wat dit betreft helemaal eens, met wat hij hier zegt!..
Fucking Hell!!!..quote:"Monstermeerval" op oever Oolderplas
Aan de rand van de Oolderplas is een dode meerval aangetroffen. De vis was 1.80 meter groot. Hoe het gevaarte op de afgelegen plek in de Ooldergreend nabij Roermond terecht is gekomen, is onduidelijk.
Door Frank Buschmann
Volgens beheerder Jos Berends van Stichting het Limburgs Landschap is de meerval niet door een visser gevangen en op de oever achtergelaten. Vermoedelijk is het dier afgedwaald in een inham en is het na het zakken van het hoge waterpeil niet meer op tijd teruggekeerd naar de plassen.
De meerval vertoonde verwondingen aan buik en staart. Berends denkt dat roofdieren aan het kadaver hebben zitten pikken, maar hij sluit niet uit dat de meerval al in het water is verwond, bijvoorbeeld door de schroef van een boot.
Een volwassen meerval, die zich thuis voelt in rivieren en uitgestrekte meren, kan tussen de 1.50 en 1.80 meter worden.
Bron.
Van L1 Nieuws,
De meerval komt sporadisch voor in Nederlandse rivieren, maar dan gaat het om kleinere exemplaren. De vis is waarschijnlijk ontsnapt uit een Belgische kwekerij. Het Limburgs Landschap laat de meerval liggen als voer voor andere dieren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |