Ik vind de M-Side anders allang niet meer zo gaafquote:Op zaterdag 12 april 2008 15:59 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Neu, vriend van de sponsort.
Jullie M-side is gaaf.En leuk dat het jeugdvak gister zo vol zat.
Waarom zit je er dan nog?quote:Op zaterdag 12 april 2008 16:44 schreef Yeahinho het volgende:
Ik vind de M-Side anders allang niet meer zo gaaf. Blije kindercreche...
Omdat ie ons niet kan missen.quote:
Sterker nog, in OBL, tsja, de liefde he.quote:Op vrijdag 11 april 2008 22:42 schreef VoreG het volgende:
[..]
Waarom ga je in godsnaam bij Oud Beijerland in de buurt wonen?!
Had Hellevoetsluis gekozen
Is Den Bosch volgend jaar te 'bewonderen' in de Eredivisie of blijven jullie nog een jaartje in de JL?
Een paar jaar geleden hebben ze Vak M en K omgewisseld. Waar de harde kern zit, heet nu K, daar doelde Yeahinho op denk ik. Maar normaal gesproken noemt iedereen dat vak nog gewoon de M-sidequote:Op zaterdag 12 april 2008 16:51 schreef Stereotomy het volgende:
Nouja, als de M-side er niet was, was het maar een stille bedoeling in De Vliert.
Wij zitten al bijna het hele seizoen op de oude N, K2 of 3 geloof ik, bevalt prima daar.quote:Op zaterdag 12 april 2008 16:53 schreef DutchGooner het volgende:
Omdat ie ons niet kan missen.
Ik zit er trouwens sterk aan te denken om volgend seizoen iig achter de goal te gaan zitten.
Alsof jij uberhaupt iets van een wedstrijd zietquote:Op zaterdag 12 april 2008 16:58 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Wij zitten al bijna het hele seizoen op de oude N, K2 of 3 geloof ik, bevalt prima daar.
Ik heb een aantal jaren achter de goal gezeten, maar ik ben blij dat ik weer op mijn oude plek zit.quote:Op zaterdag 12 april 2008 16:53 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Omdat ie ons niet kan missen.
Ik zit er trouwens sterk aan te denken om volgend seizoen iig achter de goal te gaan zitten.
Omdat ik me tegenwoordig in zit te houden om die tyfusjong niet van de tribune af te meppen met hun o zo irritante gedrag.quote:Op zaterdag 12 april 2008 17:34 schreef Yeahinho het volgende:
Achter de goal?! Hoe kom je daar nou weer bij DG....
Eensgelijks. Maar ST had het niet beter kunnen verwoorden:quote:Op zaterdag 12 april 2008 18:09 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Omdat ik me tegenwoordig in zit te houden om die tyfusjong niet van de tribune af te meppen met hun o zo irritante gedrag.
quote:Op zaterdag 12 april 2008 17:54 schreef ScottTracy het volgende:
Achter de goal is gezellig, dan zit je pas écht in een kindercrèche.
Ik kan beter tegen kids die tikkertje aan het doen zijn op de tribune dan tegen volk dat apengeluiden afwisselt met spelers uitschelden die allemaal kanker hebben.quote:Op zaterdag 12 april 2008 18:20 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Eensgelijks. Maar ST had het niet beter kunnen verwoorden:
[..]
quote:FC DEN BOSCH LEGT PACO VAN MOORSEL VAST
FC Den Bosch heeft speler Paco van Moorsel (18) een contract aangeboden voor twee seizoenen. FC Den Bosch heeft een optie in het contract om Van Moorsel vervolgens voor nóg twee seizoenen te behouden tot medio 2012. De talentvolle middenvelder, die alle jeugdelftallen van FC Den Bosch heeft doorlopen, is akkoord gegaan met de overeenkomst en zal daardoor van 1 juli 2008 tot minimaal medio 2010 aan de Bossche club verbonden zijn.
,,Door het contract wordt Paco fullprof. Dit seizoen was hij op amateur-basis toegevoegd aan de hoofdmacht en heeft hij ons doen beslissen hem een contract te geven. Paco heeft dit seizoen gecombineerd met zijn eindexamen VWO. Komend jaar kan hij zich volledig op het voetbal gaan richten. Het is een van onze speerpunten om spelers uit de regio zelf op te leiden voor het eerste team. En met Paco uit Boxtel hebben we opnieuw een speler die daarin is geslaagd’’, zegt manager voetbalzaken Fred van der Hoorn.
Paco van Moorsel is op 15 december 1989 geboren in Veldhoven. Hij begon met voetballen bij RKSV Boxtel. Als jongen van 11 jaar werd hij gescout door FC Den Bosch, waar hij in het jongste jeugdteam kwam te spelen. Sindsdien heeft Van Moorsel alle jeugdelftallen van FC Den Bosch doorlopen. In seizoen 2006 - 2007 maakte hij als speler van FC Den Bosch zijn debuut in het betaalde voetbal in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Dat voetbaljaar speelde hij in totaal twee wedstrijden in de hoofdmacht. Dit seizoen heeft Van Moorsel 23 duels in het team van trainer/coach Theo Bos gespeeld.
quote:Op maandag 14 april 2008 09:49 schreef TerroRobbie het volgende:
En dat is 2, nog 1 te gaan deze week.
Helaas! Deze heb ik nooit gezien, zat niet bij het eerste van Bennekom toen wij er tegen moesten spelen. Meer dan dat het een 20-jarige aanvaller is die een principe-akkoord heeft met Lienden om langer te blijven weet ik ook niet. Bennekom is ook niet in de regio en ik ken ook eigenlijk niemand bij die club, dus kan ook niet echt goede info inwinnen. Hoogstens deejaylethal in het zaterdag B-topic. En ook al geen zaakwaarnemer die ik ken.quote:Op dinsdag 15 april 2008 17:44 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Tis een kwestie van afwachten totdat MM ons komt overspoelen met info over deze knaap.
Volgens een FC Lienden-fan op het forum van dé zondagamateursite van Nederland is Hol een snelle buitenspeler met een goede passeeractie, leeft hij serieus voor zijn sport en is hij mentaal goed gegroeid.quote:Op dinsdag 15 april 2008 17:49 schreef TerroRobbie het volgende:
Daar kunnen we helaas geen genoegen mee nemen. Je gaat maar op onderzoek uit. Voor vrijdag verwachten we een uitgebreid verslag.
Dat is goed nieuws!!quote:Op vrijdag 18 april 2008 15:56 schreef Yeahinho het volgende:
Vanavond ruim 100 supporters mee naar Dordt, ondanks dat er niks meer op het spel staat.
En alle seizoenkaarthouders hebben gratis toegang bij het 1e play-offt-huisduel.
Kopbal van Van der Biezen ging overquote:Op zaterdag 19 april 2008 02:18 schreef TerroRobbie het volgende:
We hebben de tweede helft geen kans meer gehad volgens het BD
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |