Zo'n quote heb ik ook, uit de JB, ik was net mijn jas uit een locker aan het halen toen iemand zei "Heeeee ben jij niet Leonoor, van Fok!?". Dat was best genant, maar ik bedenk me nu wel spontaan dat ik hem even moeten mailen omdat we nog een date gingen plannen... Mail komt eraan!quote:Op woensdag 16 april 2008 01:12 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
IRL quote, van iemand die ik buiten fok nooit eerder had gezien.
Woeiquote:
quote:
Aww gemenerd, ja hoe moest ik nou weer weten dat jij moderator bent. Ik kom alleen in dit topic.quote:Op dinsdag 15 april 2008 22:33 schreef GlowMouse het volgende:
Iemand zin in een spelletje 'raad de quote'? ... tegen mij: ,,kom jij vaker op fok?".
Hoornse Taart, I presume? J. wil z'n baas omleggen door hem een vergiftigde taart op te sturen, en heeft daarmee tevens ook op de koop toe genomen dat hij de vrouw van z'n baas zou vermoorden, uitleg van opzet.quote:Op woensdag 16 april 2008 10:09 schreef GlowMouse het volgende:
Dan zeg ik ook niet wie het wasze komt hier misschien zo nog wel langs
Weer een arrest dan, een makkelijke, het rechtsgebied zeg ik daarom nog maar niet bij:
[ afbeelding ]
Het arrest Pikmeer CCC. Nadat de Hoge Raad de zaak 299 keer had terugverwezen naar het hof, besloot de Hoge Raad de zaak zelf af te doen en te bepalen dat ambtenaren alleen strafbaar kunnen zijn voor hun ambtelijke handelingen als het een niet-typische overheidshandeling is ofzo.quote:Op donderdag 17 april 2008 17:34 schreef Sessy het volgende:
[..]
Hoornse Taart, I presume? J. wil z'n baas omleggen door hem een vergiftigde taart op te sturen, en heeft daarmee tevens ook op de koop toe genomen dat hij de vrouw van z'n baas zou vermoorden, uitleg van opzet.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja, is goed hoor. Het plaatje komt van de Hoornse bankerbakker Otten, en de slang is natuurlijk giftig.quote:Op donderdag 17 april 2008 17:34 schreef Sessy het volgende:
Hoornse Taart, I presume? J. wil z'n baas omleggen door hem een vergiftigde taart op te sturen, en heeft daarmee tevens ook op de koop toe genomen dat hij de vrouw van z'n baas zou vermoorden, uitleg van opzet.
Heb je daar een nummer/datum of zo van? Ik wilde het eens even nalezen, maar kan het nergens vinden...quote:Op donderdag 17 april 2008 18:25 schreef Pool het volgende:
[..]
Het arrest Pikmeer CCC. Nadat de Hoge Raad de zaak 299 keer had terugverwezen naar het hof, besloot de Hoge Raad de zaak zelf af te doen en te bepalen dat ambtenaren alleen strafbaar kunnen zijn voor hun ambtelijke handelingen als het een niet-typische overheidshandeling is ofzo.
Nou, het was een grapje dat er 300 Pikmeerarresten zijn geweest hoor, maar ik wilde dat nummer uit Sessy's plaatje gewoon gebruiken.quote:Op vrijdag 18 april 2008 11:20 schreef Bartaz het volgende:
[..]
Heb je daar een nummer/datum of zo van? Ik wilde het eens even nalezen, maar kan het nergens vinden...
En een hoop digitale rotzooi: heb al zeker 10 mails gehad van mensen die echt willen dat ik op ze ga stemmen...quote:Op vrijdag 18 april 2008 09:31 schreef Morrigun99 het volgende:
Nou, de propaganda oorlog is wederom begonnen. Wat zal die verkiezingsweek weer een hoop vuilnis opleveren.
Gewoon negeren en op mij stemmen...;)quote:Op zondag 20 april 2008 14:18 schreef bladibladibla het volgende:
[..]
En een hoop digitale rotzooi: heb al zeker 10 mails gehad van mensen die echt willen dat ik op ze ga stemmen...
Die opmerking had ik al verwachtquote:Op zondag 20 april 2008 22:33 schreef Morrigun99 het volgende:
Gewoon negeren en op mij stemmen...;)
Ja dat had ik al gevonden, maar dat zijn slechts een beperkt aantal details. Zoals de naam van de curator, KVK nummer en niet veel meer dan dat. Ik wil wat meer inhoudelijke details over het faillissement. Valt daar nog aan te komen?quote:Op maandag 21 april 2008 00:34 schreef Bartaz het volgende:
Toch op rechtspraak.nl![]()
http://insolventies.rechtspraak.nl/Default.aspx
Ja, via de curator kun je het faillissementsverslag opvragen. Als je op deze site de naam van de curator intypt kun je zien bij welk kantoor hij werkt. Veel kantoren publiceren de faillissementsverslagen op hun website. Als dit niet het geval is kun je hem altijd even mailen met een verzoek. Het duurt overigens wel vaak een aantal weken vanaf de datum faillissement voordat het 1e verslag gepubliceerd wordt.quote:Op maandag 21 april 2008 15:18 schreef KneiterS het volgende:
[..]
Ja dat had ik al gevonden, maar dat zijn slechts een beperkt aantal details. Zoals de naam van de curator, KVK nummer en niet veel meer dan dat. Ik wil wat meer inhoudelijke details over het faillissement. Valt daar nog aan te komen?
Je kan ook op curatoren.nl het faillissement opzoeken. Vaak worden daar ook verslagen opgezet, tenminste het kantoor waar ik werk doet dat altijd.quote:Op maandag 21 april 2008 15:18 schreef KneiterS het volgende:
Ja dat had ik al gevonden, maar dat zijn slechts een beperkt aantal details. Zoals de naam van de curator, KVK nummer en niet veel meer dan dat. Ik wil wat meer inhoudelijke details over het faillissement. Valt daar nog aan te komen?
Omdat de trend is dat men op het HBO de universitaire opleiding onderschat. Niet voor niets haken er op de UvT 6 á 7 van de 10 HBO'ers af....quote:Op dinsdag 29 april 2008 15:35 schreef znarch het volgende:
Hoe komt het toch dat dit vanuit de universiteiten zo afgeraden wordt?
Oke, op die manier. Naja, voorlichting is bij mij niet echt van belang. Ik heb gewoon aan mijn docent recht (tevens studieadviseur) gevraagd of ik moest doen ja of nee.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |