dat lees je tochquote:Op maandag 3 maart 2008 22:19 schreef Yasminn het volgende:
Who the fuck is Marielle?
+1quote:Op maandag 3 maart 2008 22:18 schreef Disana het volgende:
Dit was toch het ideale moment geweest om die snuivende breedbekzwerver eruit te zetten. Ruim baan voor de finale, en hij heeft nu immers werk.
Maar ik denk dat ze hem er tot het einde in houden.
Anders ik wel. Hij stoort alleen maar met zijn bemoeienis die kant noch wal raakt.quote:Op maandag 3 maart 2008 22:20 schreef 2live het volgende:
[..]
Ik hoop zo dat hij aan het einde van de week opzout.
quote:Op maandag 3 maart 2008 22:18 schreef Disana het volgende:
Dit was toch het ideale moment geweest om die snuivende breedbekzwerver eruit te zetten. Ruim baan voor de finale, en hij heeft nu immers werk.
Maar ik denk dat ze hem er tot het einde in houden.
quote:Op maandag 3 maart 2008 22:21 schreef Desii het volgende:
[..]
dat lees je toch
een dochter van Eric, bij een oudere vrouw verwekt toen hij nog hetro was
Dat hoef je nou ook niet. Er is toch niemand die jou verplicht deze post te lezen ? Daar hoef je echt niet voor te wachten tot 22 mei.quote:Op maandag 3 maart 2008 22:20 schreef petraa het volgende:
[..]
IK lig in een deuk om jou. Alleen daarom ben ik al blij dat de kooi is afgelopen 22 mei, dan hoef ik jou voortreffelijke commentaren niet meer te lezen.
Ik dacht dat het plakkerig speeksel was...... ik zit bijna te kokhalzen hierquote:Op maandag 3 maart 2008 22:25 schreef petraa het volgende:
Hij doet ook zo irritant met zijn tong die Mike! Bah,
Hou op!quote:Op maandag 3 maart 2008 22:25 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik dacht dat het plakkerig speeksel was...... ik zit bijna te kokhalzen hier
Ach gossie Diedirk aka Sjakies kan het niet alleen, jij moet hem helpen???quote:Op maandag 3 maart 2008 22:25 schreef coldstar het volgende:
[..]
Dat hoef je nou ook niet. Er is toch niemand die jou verplicht deze post te lezen ? Daar hoef je echt niet voor te wachten tot 22 mei.
Oh, ik ben blij dat er nog iemand om kan lachen. Ze zitten hier zo vies te doen dat ik het geluid van die stream uit heb moeten zettenquote:
Vanaf nu geen zender meer voor Mike alsjeblieft! .quote:Op maandag 3 maart 2008 22:25 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik dacht dat het plakkerig speeksel was...... ik zit bijna te kokhalzen hier
je stikt er toch niet in.... mot ik ff mijn ehbo-kissie pakkenquote:Op maandag 3 maart 2008 22:30 schreef PeterNB het volgende:
*SLIK!*
Nou ik weet niet of het de drank is, maar het ging effe niet goed hierquote:Op maandag 3 maart 2008 22:31 schreef Desii het volgende:
[..]
je stikt er toch niet in.... mot ik ff mijn ehbo-kissie pakken
Komop Saantje, nog ff tot 22 mei volhouden, je kannut!quote:Op maandag 3 maart 2008 22:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Oh, ik ben blij dat er nog iemand om kan lachen. Ze zitten hier zo vies te doen dat ik het geluid van die stream uit heb moeten zetten
Dacht het niet hoor, kwam helemaal van mezelf af.....hoe vind je die....knap he Amanda !quote:Op maandag 3 maart 2008 22:27 schreef petraa het volgende:
[..]
Ach gossie Diedirk aka Sjakies kan het niet alleen, jij moet hem helpen???
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |