quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 01:39 schreef broer het volgende:[..]
Nou ja, ik kan het niet vergelijken, natuurlijk. Ik heb de basis van een vriend geleerd en heb vervolgens zelf hard geoefend. (Later nog wel les genomen, trouwens.) Maar ik denk dat ik zonder die eerste 'begeleider' niet gemotiveerd was gebleven.
Een kennis (of je oom, in jouw geval) geeft je bovendien praktische tips die specifiek zijn voor wat jij fout doet. (En je gaat dingen fout doen in het begin.) Dit in tegenstelling tot filmpjes die je weliswaar laten zien hoe het wél moet, maar je niet vertellen hoe het níet moet. Dat is een subtiel verschil.
Ok

, Mijn oom woont een eindje weg , maar komt vrij regelmatig deze kant op om bij oma op bezoek te gaan. Denk wel dat ie zin heeft om hier dan ook regelmatig uitleg en commentaar te komen geven

. Maarja voordat ie voor het eerst komt wil ik het natuurlijk al wel een beetje kennen

. Ik denk dat ik vraag of ik 1 van zijn gitaren kan lenen

.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)