De enige acties die ik hem heb zien maken waren juist goed hoor.quote:Op donderdag 6 maart 2008 21:19 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
De Britse commentator had hem ge-jinxed. 'Affelay is really a player to watch, light on his feet, not afraid to make the passing dribble'
Een minuut later raakt ie 2x achter elkaar de bal kwijt
Die is gewoon niet beter dan dit hoorquote:
Die wil graag bij psv blijven. Misschien dat als de heren van Chelsea hem vandaag zien dat ie nog even niet terug hoeft te komen naar Londenquote:
Maar het is niet de speelstijl van PSV om zo te spelen zoals bv Barcelona, ze hebben daar de spelers ook niet voor. Wat is er mis met resultaatvoetbal spelen bij Spurs? imo niets.quote:Op donderdag 6 maart 2008 21:20 schreef Blawh het volgende:
[..]
Engeland heeft ook meer kwaliteit dan Kroatië. Veel tegenstanders van AZ onder Co Adriaanse hadden ook meer kwaliteit dan AZ. Etc.
Kwaliteit zegt niet alles, met mindere spelers kan je een beter team zijn. Bovendien denk ik dat je beter voetbalt in een formatie waarin je gewend bent te spelen dan in een formatie waarin je zelden speelt die aangepast is aan de tegenstander.
Wel beter dan dit...quote:Op donderdag 6 maart 2008 21:22 schreef DemonCleaner het volgende:
[..]
Die is gewoon niet beter dan dit hoor
Precies, denk niet dat ik ooit meer onder de indruk was dan de eerste 20 minuten van Chelsea-Barca in 2005quote:Op donderdag 6 maart 2008 21:23 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Countervoetbal kan trouwens ook mooi zijn als je het goed uitvoert imo.
quote:Op donderdag 6 maart 2008 21:24 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Precies, denk niet dat ik ooit meer onder de indruk was dan de eerste 20 minuten van Chelsea-Barca in 2005
Ik ging er niet vanuit dat PSV aanvallend zou spelen, maar je verdedigend aanpassen vind ik gewoon laf. Jij kijkt liever naar een speler als Culina dan Doedelzak?quote:Op donderdag 6 maart 2008 21:23 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Maar het is niet de speelstijl van PSV om zo te spelen zoals bv Barcelona, ze hebben daar de spelers ook niet voor. Wat is er mis met resultaatvoetbal spelen bij Spurs? imo niets.
Trouwens het valt best mee als ik de wedstrijd nu bekijk..
Countervoetbal kan ook mooi zijn als je het goed uitvoert imo.
Lees DIT even door....quote:Op donderdag 6 maart 2008 21:24 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Wel beter dan dit...
[ afbeelding ]
Jouw leven loopt tenminste op rolletjesquote:Op donderdag 6 maart 2008 21:26 schreef denthemen het volgende:
Stand up, if you hate Arsenal
Damn, nu baal ik dat ik niet ken staan
Wat is de reden voor de spelfout dan? "Tugh Life"quote:
Neem me dan niet kwalijk. Het verhaal rondom zijn tattoo is me volledig ontgaan.quote:
Tja, ik zie ook liever doedelzak spelen. maar de coach denkt een beter resultaat te halen vandaag zonder hem. Ze zullen Spurs goed bekeken hebben en daar zo hun redenen voor hebben. Uiteindelijk gaat het om het resultaat, als dat goed is over twee wedstrijden zal je geen PSV supporter horen klagen.quote:Op donderdag 6 maart 2008 21:26 schreef Blawh het volgende:
[..]
Ik ging er niet vanuit dat PSV aanvallend zou spelen, maar je verdedigend aanpassen vind ik gewoon laf. Jij kijkt liever naar een speler als Culina dan Doedelzak?
Ik geloof gewoon niet dat je met Culina ipv Doedelzak meer kans maakt. Zo'n meer creatievere speler kan toch ook gewoon vanuit de organisatie zijn verdedigende taken uitvoeren? En hij heeft een individuele actie waarmee je imo alleen maar meer gevaar kunt stichten dan nu.
quote:Op donderdag 6 maart 2008 21:28 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Wat is de reden voor de spelfout dan? "Tugh Life"![]()
![]()
Zou zomaar lokale gangster shit kunnen zijn... die hebben wel vaker merkwaardig taalgebruik.quote:‘We werden in het donker via een landweggetje ergens anders naartoe gebracht. Daar stonden nog vijf mannen, waaronder hun chef. Ze gooiden ons uit de auto om die helemaal te doorzoeken. Ze vonden het geld, iets van 30.000 euro. Ik zei: dat geld is niet van mij, dat is waarschijnlijk van Alcides.’ ‘Ik hoorde die mannen overleggen. Sommigen zeiden: hij moet dood. Anderen vonden van niet. Ze probeerden me in de kofferbak te stoppen, maar dat lukte niet. Ik voelde dat ze onrustig waren. Misschien omdat ik zoveel tatoeages heb, dat ze dachten: hij is zelf ook lid van een bende. Als we hem iets aandoen, nemen ze misschien wraak.’
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |