Ja, da's Waldo.quote:Op zondag 20 juli 2008 21:03 schreef ruud-ziek het volgende:
die vent die net aan het stuur zat werd onherkenbaar gemaakt.
Men zal het zien als voorlichting. Koos mag z'n praatjes doen en mede door programma's als Wegmisbruikers en Blik op de Weg weet inmiddels half Nederland de boetebedragen voor rood licht, niet handsfree bellen e.d. uit het hoofd. Net als de gang van zaken bij kleven, meer dan 50 km/u te hard e.d. Dus het werkt wel.quote:Op maandag 21 juli 2008 03:43 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ook verontrustend dat justitie medewerking verleent aan dit soort programma's. De camera beelden dienen als bewijs, niet als entertainment.
Ik denk dat je iets gemist hebt...een jaar of wat geleden. Ik zal het je niet kwalijk nemen.quote:Op zondag 17 augustus 2008 21:04 schreef Stephan123 het volgende:
Is toch die 5 ferrari's ?:P
Ja, met zo'n trilling in z'n stemquote:Op zondag 17 augustus 2008 21:05 schreef ilona-scuderia het volgende:Ik praat niet met landverraders!
Bij de eigenaar van die Ferrari's (dat kleine mannetje) was de stem vervormd en het gezicht onherkenbaar. Ze doen dat dus wel, af en toe.quote:Op maandag 21 juli 2008 03:25 schreef scanman01 het volgende:
Maar de stem nooit. dus de privacy is ver te zoeken. Onbegrijpelijk dat dat allemaal zomaar mag.// em dat allemaal alleen maar om een mooi prgramma te scoren waar veel mensen naar kijken en waar dus redelijk voor de reclames betaald moet worden.
Die kerel heeft er direct een advocaat op gezet. De rijbewijzen waren ook binnen de kortste keren terug.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 13:54 schreef k_man het volgende:
[..]
Bij de eigenaar van die Ferrari's (dat kleine mannetje) was de stem vervormd en het gezicht onherkenbaar. Ze doen dat dus wel, af en toe.
quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 14:24 schreef Stephan123 het volgende:
Vanaf morgen: Gloednieuwe wegmisbruikers om 20:30 bij SBS6 (1 filmpje van paar seconden gezien van 09-05-2008)
quote:Op zondag 24 augustus 2008 18:04 schreef Buitendam het volgende:Jos & Ger
, de absolute top van de verkeerspolitie in ons pitoreske kikkerlandje.
Misschien niet hun echte naam??quote:Op zondag 24 augustus 2008 18:37 schreef veldmuis het volgende:
Jos & Ger spannen de kroon ja, maar Don & Micha kunnen er ook wat van hoor! En wat te denken van Bas & Waldo?
Waarom heeft 50% van die mensen trouwens zo'n aparte naam?
Vreselijk joh. Maar da's net zo erg als 'regels zijn regels'.quote:Op zondag 24 augustus 2008 19:49 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik word echt helemaal gek van dat: "wat de politie zegt is de waarheid dus je kan lullen wat je wil"Ik zal blij zijn als die uitzending is geweest, want dagelijks tig keer zo'n aankondiging is zwaar irritant.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |