beter dan de lock episodes waar ie met eten gaat gaaien, triest figuur is dat zegquote:Op zaterdag 1 maart 2008 14:12 schreef Haunter het volgende:
[..]
Klopt. De rest vond ik wat saai en oninteressant.
Locke heeft tenminste nog een interessant verleden (en misschien ook toekomst?).quote:Op zaterdag 1 maart 2008 14:26 schreef Game_Error het volgende:
[..]
beter dan de lock episodes waar ie met eten gaat gaaien, triest figuur is dat zeg
Nee, ik heb goede codecs.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 15:31 schreef BobbyJames het volgende:
M'n 720p versie liep dit keer niet helemaal lekker, meer mensen last van?
VLC heeft bepaald niet de beste codecs voor 720p x264 mkv-bestanden. MKVSplitter + CoreAVC + Media Player Classic (of een andere speler die géén ingebouwde codecs gebruikt voor x264-bestanden) is de beste combinatiequote:
Ah danku. De mijne haperde voor het eerst best vaak.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 16:44 schreef Merkie het volgende:
[..]
VLC heeft bepaald niet de beste codecs voor 720p x264 mkv-bestanden. MKVSplitter + CoreAVC + Media Player Classic (of een andere speler die géén ingebouwde codecs gebruikt voor x264-bestanden) is de beste combinatie.
ja klopt idd, dat vond ik ook beetje nep. Al kreeg ie wel allerlei info over tijdreizen met die rat wat 'm misschien iets geholpen heeftquote:Op zaterdag 1 maart 2008 17:08 schreef Merkie het volgende:
Waarom moest 1996-Desmond nou naar Oxford om daar met Faraday te praten, had hedendaagse Faraday niet kunnen zeggen dat Dessie een constant nodig had?
Zodat hij Desmond kent in zijn verleden en Faraday nu ook een constant heeftquote:Op zaterdag 1 maart 2008 17:52 schreef planethugo het volgende:
[..]
ja klopt idd, dat vond ik ook beetje nep. Al kreeg ie wel allerlei info over tijdreizen met die rat wat 'm misschien iets geholpen heeft [afbeelding]
en, als iemand uit de toekomst hem al die getallen kan geven hoeft hij dat zelf niet uit te fiegelieren. Scheelt hem een hoop kopzorgen en slapeloze nachten gok ik.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 17:53 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Zodat hij Desmond kent in zijn verleden en Faraday nu ook een constant heeft
Dat maakt niet uit, Faraday zei zelf dat de toekomst niet veranderd kon worden.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 18:01 schreef Symer het volgende:
[..]
en, als iemand uit de toekomst hem al die getallen kan geven hoeft hij dat zelf niet uit te fiegelieren. Scheelt hem een hoop kopzorgen en slapeloze nachten gok ik.
Omdat Desmond in het verleden Faraday ontmoet heeft en Faraday daardoor Desmond als constante heeft blijkt dat Faraday het op dat gebied niet helemaal bij het juiste eind had. Je kunt alleen iemands uiteindelijke lot niet wijzigen (Charlie), triviale dingen wel. Dan zal Faraday dus ook niet dezelfde problemen krijgen als Desmond en als dat wel zo is zal Desmond als constante hem niet helpen. Hij kan zijn eigen lot namelijk niet veranderen.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 18:33 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit, Faraday zei zelf dat de toekomst niet veranderd kon worden.
Wel apart trouwens aangezien dat nou precies is wat Dharma probeerde te doen.
quote:Op zaterdag 1 maart 2008 19:25 schreef Marble het volgende:
Waarom zijn Desmond-afleveringen van Lost altijd zo ongeloofwaardig en lame.
Met andere woorden je vindt de main arc ongeloofwaardig ... waarom kijk je dan in vredensnaam?quote:Op zaterdag 1 maart 2008 19:25 schreef Marble het volgende:
Waarom zijn Desmond-afleveringen van Lost altijd zo ongeloofwaardig en lame.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |