Dank je, jij ook!quote:Op zaterdag 1 maart 2008 15:13 schreef draculettetje het volgende:
[..]
ha ha van de strom lig ik juist wakker
denk dat ik het daarom vanmorgen heb ingehaald
voel me alleen nog niet wakker
en moet wel echt nu gaan!
fijne dag allemaal
dat valt idd wel meequote:Op zaterdag 1 maart 2008 10:42 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
haha nee
uiteindelijk heb ik maar 1 neutje op meer nietdus had niet zon trek
En wederom een nieuw persoon, thnx jij ook hequote:Op zaterdag 1 maart 2008 15:13 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Anders ik wel... Heerlijk! Enne, fijn weekend nog allemaal!
Doei doeiquote:Op zaterdag 1 maart 2008 15:16 schreef draculettetje het volgende:
[..]
dat valt idd wel mee
en nu ben ik er echt weg van
Ja, ik verveelde me gisteren op mijn 'werk', dus ik dacht, ik kom dit topique eens vervuilen!quote:Op zaterdag 1 maart 2008 15:19 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
En wederom een nieuw persoon, thnx jij ook he
Hahaquote:Op zaterdag 1 maart 2008 16:10 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ja, ik verveelde me gisteren op mijn 'werk', dus ik dacht, ik kom dit topique eens vervuilen!
nee achter onze tuin op het veld.. nog geen 10 meter lopen..quote:Op zaterdag 1 maart 2008 17:29 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Haha
@Lynda, heftig!! Bij jou in de tuin?
quote:Op zaterdag 1 maart 2008 18:20 schreef lynda het volgende:
[..]
nee achter onze tuin op het veld.. nog geen 10 meter lopen..
Twee andere bomen takken afgewaaid en bij alkmaardermeer bliksem ingeslagen hele boerderij weg gebrand
werk je er ook 1 dag in het weekend of allebeiquote:Op zaterdag 1 maart 2008 16:10 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ja, ik verveelde me gisteren op mijn 'werk', dus ik dacht, ik kom dit topique eens vervuilen!
En wat denk je? Zou ik die ook voor mijn desktop kunnen gebruiken?quote:Op zaterdag 1 maart 2008 17:58 schreef Dr.Droxz het volgende:
Laat ik dan ook maar even gedag zeggen hier
Heb dat nieuwe toetsenbordje nu,
en er zit zelfs een muis functie op (tochpad)
Collega van je dan?quote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:28 schreef draculettetje het volgende:
[..]
werk je er ook 1 dag in het weekend of allebei
ik ken alleen het nieuwe systeem niet, bij het vorige kon je echt niet op internet....
Ooow zoquote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:32 schreef draculettetje het volgende:
[..]
nee maar ze werkt bij videoland en daar heb ik in een ver verleden ook gewerkt
Kan ik me voorstellenquote:
z'n gangetje, verjaardag was gezellig maar drukquote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:34 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Kan ik me voorstellenHoe gaat alles trouwens?
Niet? Wat dan?quote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:35 schreef draculettetje het volgende:
[..]
z'n gangetje, verjaardag was gezellig maar druk
besloten trouwens nog niet de Dr in te schakelen
ow dat had ik hier nog niet vermeld he,quote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:37 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Niet? Wat dan?
Blij om te horen dat de verjaardag gezellig was
Hmmm dubio dus... Kijk het anders even aan dit weekend, en als het toeneemt. Dan moet je toch echt naar de dokter he.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:40 schreef draculettetje het volgende:
[..]
ow dat had ik hier nog niet vermeld he,
ik heb sinds afgelopen zaterdag duidelijk last dat mn knie, op bepaalde momenten, flink rood, dik en pijnlijk is
dit kan een teken zijn dat de dystrofie zich verder aan het ontwikkelen is
maar ook dat ik bijv zelf te veel heb gedaan, in overleg met fysio een dag niet geoefend met rollator om te kijken of het daar aan lag, maar toen deed mn knie het ook dus dat is het niet
maar ik heb gewoon nog geen zin in de arts, hoogst waarschijnlijk zeggen ze dat het erbij hoort, aan de andere kant als het echt de dystrofie is die bezig gaat is het belangrijk dat ze op de hoogte zijn (en ik evt weer aan het infuus moet)
ik wacht de oproep van nijmegen af, wanneer dat nu nog langer dan een maand duurt moet ik toch de dokter bellen en overleg dan wel met haarquote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:42 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Hmmm dubio dus... Kijk het anders even aan dit weekend, en als het toeneemt. Dan moet je toch echt naar de dokter he.
Werk op dinsdag- en vrijdagavond. En heel soms val ik in, in het weekend, maar dan alleen als er iemand ziek is. Bevalt me prima, zo'n vrij weekend!quote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:28 schreef draculettetje het volgende:
[..]
werk je er ook 1 dag in het weekend of allebei
ik ken alleen het nieuwe systeem niet, bij het vorige kon je echt niet op internet....
of de codes om bij elkaar saldo te boekenquote:Op zaterdag 1 maart 2008 22:17 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Werk op dinsdag- en vrijdagavond. En heel soms val ik in, in het weekend, maar dan alleen als er iemand ziek is. Bevalt me prima, zo'n vrij weekend!
Ja, er is een nieuw systeem, zo'n anderhalf jaar nu. Niet meer dat stomme blauwe systeem (multivideo!!), waarvan ik alle F-functies zo ongeveer nog uit mijn hoofd weet volgens mij...
Jeps... Pasjes aanmaken voor de automaat, klanten wijzigen voor de automaat... Automaatmenu is nog hetzelfde trouwens. Ik zal eens een foto maken voor je van het nieuwe systeemquote:Op zaterdag 1 maart 2008 22:20 schreef draculettetje het volgende:
[..]
of de codes om bij elkaar saldo te boeken
volgens mij ken ik die F functies ook nog aardig, of het aanmaken van pasje voor de automaat
ik ben er zo'n 4 jaargeleden met ontslag gegaan maar ben tot 2 jaar terug nog blijven invallen
heb ik al wel gezien, maar dankquote:Op zaterdag 1 maart 2008 22:23 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Jeps... Pasjes aanmaken voor de automaat, klanten wijzigen voor de automaat... Automaatmenu is nog hetzelfde trouwens. Ik zal eens een foto maken voor je van het nieuwe systeem
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |