quote:Op donderdag 28 februari 2008 22:34 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Ik zag in med althans enige stofwolken van een rel achter de schermen.
Veeeeeeel loterij kaartjes kopen voor je dribbeliaanquote:Op donderdag 28 februari 2008 23:06 schreef fraubitch het volgende:
Ik ga ook trouwen!!!
Ik zoek alleen nog een rijke kandidaat
*Note to self!!! "Haal de spiegels uit het kantoor PdeH"quote:Op vrijdag 29 februari 2008 08:15 schreef PdeHoog het volgende:
MogguhZo eens kijken op kantoor wat voor ellende ik nu weer aan ga treffen
Bedankt hequote:Op vrijdag 29 februari 2008 08:56 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
*Note to self!!! "Haal de spiegels uit het kantoor PdeH"![]()
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 09:59 schreef Ynske het volgende:
klinkt lekker P
Ik hoor de levensverwachting met de dag minder wordenquote:hoe is t nu met je tante?
ga je vanavond er naar toe?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:18 schreef PdeHoog het volgende:
[..]![]()
[..]
Ik hoor de levensverwachting met de dag minder wordenEerst was het een paar maanden, toen 7-14 dagen en nu blijkt het bloed nog sneller te worden afgebroken dan verwacht. Ze heeft een transfusie gekregen en daar waar de arts verwachtte dat het een dag of 5 zou duren voor het compleet was afgebroken, duurde dat dus maar een dag.
Ik kreeg nog wel een telefoontje. Of ik alsjeblieft een foto wilde laten afdrukken en meenemen. Eentje die ik 2,5 jaar geleden heb gemaakt en die ik zelf erg tof vond. Gister nog snel opnieuw bewerkt en geupload naar de fotoboer. Vanmorgen even gebeld en ik kan ze straks ophalen.
Morgenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:24 schreef Ynske het volgende:
[..]
ga je vanavond er naar toe?
iigen sterkte
Ziet er nog steeds goed uit hier!! Ik check regelmatig de buienradar voor Anquote:Op vrijdag 29 februari 2008 09:22 schreef Yoni het volgende:
Duimen voor onze An en AirwiN dat het droog blijft vandaag!
neeh, te veel moeitequote:Op vrijdag 29 februari 2008 07:18 schreef freud het volgende:
[..]
Veeeeeeel loterij kaartjes kopen voor je dribbeliaan
Als je mijn din slacht hou ik vast weer geld overquote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:15 schreef fraubitch het volgende:
[..]
neeh, te veel moeite![]()
ik zoek er eentje die al geld heeft.
Zit je in dit forum verkeerd denk ik. Elke euro gaat op aan fotozooiquote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:15 schreef fraubitch het volgende:
[..]
neeh, te veel moeite![]()
ik zoek er eentje die al geld heeft.
Das nooit fijn zo voor het weekend...quote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:21 schreef loehoes het volgende:
Oh,oh, volgens mij komt er een griepje op ....
Prioriteiten stellen freud...quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:37 schreef freud het volgende:
[..]
Zit je in dit forum verkeerd denk ik. Elke euro gaat op aan fotozooi.
Weekendquote:
nog een tassendrager nodig?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 17:53 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
WeekendMorgen even autorijden, maar morgenavond Hooverphonic
Leuk man! Hooverphonic is inderdaadquote:Op vrijdag 29 februari 2008 17:53 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
WeekendMorgen even autorijden, maar morgenavond Hooverphonic
Foto ligt netjes 9x in mijn autoquote:Op vrijdag 29 februari 2008 18:24 schreef ..bennie het volgende:
[..]
Leuk man! Hooverphonic is inderdaad.
Is het geluk met de foto? Sterkte man..
ja die ken ik welquote:Op zaterdag 1 maart 2008 00:30 schreef Yoni het volgende:
I.O.S. is een band (beter bekend als: Is Ook Schitterend!), Nederlandstalig, erg leuk. Je herkent ze ws. wel als je bepaalde nummers hoort.
quote:Op zaterdag 1 maart 2008 02:03 schreef Ynske het volgende:
Heb net een ongeluk gehad. in slip geraakt, auto kapot, ik compleet in stress
waarschijnlijk de achteras gebrokenquote:Op zaterdag 1 maart 2008 08:30 schreef PdeHoog het volgende:
[..]Da's schrikken idd
Gaat-ie weer een beetje? Verder niets ernstigs? En de auto heeft alleen blikschade of doet-ie het ook gewoon niet meer?
Hmmmmm....da's mooi klote zegquote:Op zaterdag 1 maart 2008 08:31 schreef Ynske het volgende:
[..]
waarschijnlijk de achteras gebroken
t gaat niet echt hier
ik reed vannacht na t werk naar huis. extra voorzichtig omdat t zo stormde.
in hilversum heb je een vrij rottige bocht, scherp naar rechts. reed daar helemaal niet hard in
en raak in een slip, om vervolgens achterste voren op 5 cm van een boom tegen de stoeprand tot stilstand te komen.
Auto naar de klote, althans naar grote waarschijnlijkheid de achteras gebroken. Hoe en wat er verder moet gaan gebeuren ik zou t niet weten. Weet alleen dat ik vanavond weer meot werken en geen vervoer heb
Met mij gaat t redelijk, heb mijn kop gestote maar dat is t minste. Veel last van mijn pols waar ze in gesneden hebben vorig jaar. Nek zit compleet vast, rug doet pijn, maag is reteirritant, en ben nog altijd misselijk.
Ambulance is geweest. Maar ik mocht gelukkig gewoon gaan, Politie erbij geweest. Takelbedrijf is door de verzekering gestuurd, en ik heb mijn ouders de schrik van hun leven gegeven door ze vannacht compleet in paniek te bellen.
Takelbedrijf heeft me naar huis gebracht, en ik heb de rest van de nacht liggen nashaken.
bergingsbedrijf regelt niets, moet aangeven waar hij maandag naar toe moetquote:Op zaterdag 1 maart 2008 08:44 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Hmmmmm....da's mooi klote zeg![]()
Misschien kan de verzekeringsmaatschappij tijdelijk vervangend vervoer voor je regelen of het schadebedrijf waar je auto naar toe is gebracht. Ik zou daar eens gaan informeren denk ik.
Sterktequote:Op zaterdag 1 maart 2008 08:47 schreef Ynske het volgende:
[..]
bergingsbedrijf regelt niets, moet aangeven waar hij maandag naar toe moet
verzekering ga ik straks weer contact mee opnemen
pap en mam komen vanmiddag deze kant uit, en ik weet nog niet of ik ga werken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |