trein is toch veel relaxter?quote:Op maandag 31 maart 2008 20:52 schreef planethugo het volgende:
geen maatwerk? FUCK IT! Net alsof ze 200 bussen gaan controlerenik ga toch niet nuchter een finaledag doorbrengen, dat zijn juist de dagen dat een biertje het lekkerste smaakt en het mede daardoor het gezelligste in de bus is...
Ik zou zowiezo met de bus gaan maar dit is idd echt belachelijk en zo krijgen we die 17.000 kaarten natuurlijk nooit verkocht. Dan moeten feyenoorders ook met de bus gaan van buiten de stad!!!! Het is toch immers neutraal gebied
Misschien niet veel. Maar ik weet zeker dat er een aantal uit de volgende plaatsen komen:quote:Op dinsdag 1 april 2008 09:41 schreef sjimz het volgende:
Alsof er roda fans in andere delen dan Limburg bestaan
Dus Rotterdam kan een finale niet aan.quote:Op dinsdag 1 april 2008 09:42 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
en ze willen met eigen vervoer, ja waar ga je dan 5000 + auto's laten in de omgeving van de kuip
wel met een combi regeling voor de bezoekende ploegquote:Op dinsdag 1 april 2008 09:52 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Dus Rotterdam kan een finale niet aan.
Finale & combi?quote:Op dinsdag 1 april 2008 09:55 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
wel met een combi regeling voor de bezoekende ploeg
denk je dat ajax vorig jaar vrije vervoer hadquote:Op dinsdag 1 april 2008 09:57 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Finale & combi?
Rotterdam can't handle it!
ik vind het vrij normaal dat je een combi krijgtquote:Op dinsdag 1 april 2008 10:01 schreef DarkShine het volgende:
Wij zijn Roda, wij zijn gelukkig geen ajax.
Van het probleem Feijenoord publiek maakt men ons probleem. Fuck off! De hele regeling rondom de finale is een groot ontmoedigingsbeleid.
Maar als iemand die enkel op succes afgaat zul je dit mogelijk niet begrijpen.
Waarom niet Jorien?quote:Op dinsdag 1 april 2008 10:02 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
ik vind het vrij normaal dat je een combi krijgt
of wou je met 17.000 man in het centrum nog eerst zitten
Bij een normale uitwedstrijd valt dat nog te verdedigen, maar dit is de bekerfinale en De Kuip is dus formeel neutraal terrein. Dat dat in de praktijk niet zo is weten we allemaal, maar de KNVB moet er wel zo veel mogelijk naar handelen.quote:Op dinsdag 1 april 2008 09:55 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
wel met een combi regeling voor de bezoekende ploeg
idd vd herik lult maar wat, maar die mag toch al meer dan een jaar niet het stadion in dus die is helemaal niet meer ingevoerdquote:Op dinsdag 1 april 2008 10:40 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Waarom niet Jorien?
Voor mijn part net als die joden tijdens bekerfinales, gewoon een 'plein' voor de RodaJC supporters maken voor de Kuip. Feyenoordsupporters in het centrum, RodaJC-supporters voor de Kuip.
Zet je een paar biertappen er neer en klaar ben je... een combi met een bekerfinale is gekkenwerk.
Jij zegt dat je dan de auto's niet kwijt kan, maar dat is tijdens normale wedstrijden toch ook niet zo'n groot probleem?
quote:Saeijs of Dingsdag zal Heitinga mogelijk opvolgen
Ajax moet, nu John Heitinga volgend seizoen bij Atlético Madrid zal spelen, op zoek naar een opvolger voor de verdediger. De Amsterdammers hopen die te vinden in Jan-Paul Saeijs of Micheal Dingsdag.
Vooralsnog wil Ajax zich alleen nog op de Eredivisie richten voor een opvolger. Daarbij vielen de namen van Roda JC'er Saeijs en sc Heerenveen-speler Dingsdag. Technisch directeur Martin van Geel wil echter nog geen uitspraken doen over de belangstelling voor het duo.
Heitinga groeide dit seizoen weer eens uit tot een belangrijke pilaar in de Amsterdamse defensie, nadat hij enige tijd in een dip zat. Het leverde hem meteen een transfer op naar Spanje, waar hij voor vijf jaar tekende.
Bron: Soccernews
Hij is zelfs zo slecht dat hij compleet ongeloofwaardig is. Saeijs is voor het niveau van Roda een aardige centrumverdediger, meer zit er echter niet in.quote:Op dinsdag 1 april 2008 16:18 schreef DarkShine het volgende:
De Saeijs grap is zelfs zeer slecht.
het is ook nooit leuk geweestquote:Op dinsdag 1 april 2008 16:09 schreef -Vaduz- het volgende:
De 1-april grappen beginnen wel te irriteren.
Leuk toch zo'n 'neutrale finale'?quote:Op dinsdag 1 april 2008 10:01 schreef DarkShine het volgende:
Wij zijn Roda, wij zijn gelukkig geen ajax.
Van het probleem Feijenoord publiek maakt men ons probleem. Fuck off! De hele regeling rondom de finale is een groot ontmoedigingsbeleid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |