Nee ik heb een collega met een alu iMac.quote:Op donderdag 28 februari 2008 00:49 schreef JoMo0 het volgende:
[..]
Kan ook. Hoezo ga je een iMac erbij nemen .. ?
Danke!quote:Op woensdag 27 februari 2008 23:11 schreef JoMo0 het volgende:
[..]
Zie onderaan :
[ afbeelding ]
Kwestie van een vinkje.
Het Apple logo is een featurequote:Op donderdag 28 februari 2008 10:57 schreef G.Fawkes het volgende:
Waarom zijn de ACD eigenlijk zo duur? Ik zie geen specs die de prijs rechtvaardigen...
Hij doet het nog prima hooor. Maar er zit nu een scherp randje aan de metalen rand dat bij het bellen je oor half open haalt.quote:Op donderdag 28 februari 2008 09:11 schreef Sjoewe het volgende:
Dan is die iPhone dus niks voor mij
Ik heb m'n huidige telefoon gekozen op basis van de vraag: Als ik 'm nou weer eens laat flikkeren, welke doet het dan nogsteeds na een jaar?
Ik ben echt helemaal verslaafd aan het ding. Bellen, mailen, muziek luisteren, tv series kijken, alles doe ik erop. Nouja, bijna alles.quote:Op donderdag 28 februari 2008 11:43 schreef Norrage het volgende:
Ik zou echt niet kunnen leven met een iphone hoor..beetje een ding van 500 euro in je zak...en een telefoon houdt het per definitie nooit langer dan 2 jaar vol, dat is dan ook nog een beetje zonde...Ik doe het leker met me 50 euro kostende simlockvrije telefoontje die ik elke zoveel jaar opnieuw vervang
Mwah, mij kostte die iets van 280 euro. Da's ook veel geld, maar niet veel meer dan een iPod. En ik vind'm over het algemeen best stevig. Ik heb op de achterkant een paar kleine krasjes, en op het scherm nog helemaal geen. Bij 'normaal' gebruik.quote:Op donderdag 28 februari 2008 11:43 schreef Norrage het volgende:
Ik zou echt niet kunnen leven met een iphone hoor..beetje een ding van 500 euro in je zak...en een telefoon houdt het per definitie nooit langer dan 2 jaar vol, dat is dan ook nog een beetje zonde...Ik doe het leker met me 50 euro kostende simlockvrije telefoontje die ik elke zoveel jaar opnieuw vervang
ik zou het ding supergraag willen hebben hoor, daar niet van...Vind het gewoon wat te prijzig...en hebt net sowieos (naast nieuwe macbook) nieuwe ipod dus dat zou nog een beetje zonde zijn ookquote:Op donderdag 28 februari 2008 11:45 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ik ben echt helemaal verslaafd aan het ding. Bellen, mailen, muziek luisteren, tv series kijken, alles doe ik erop. Nouja, bijna alles.. En ik had er gewoon wat zuinig er op moeten zijn denk ik. Heb er nooit een hoesje omheen gehad of een screenprotector ofzo.
Heb nu een prijsaanvraag voor een reparatie van het scherm en de behuizing gedaan maar dat is gewoon een halve nieuwe van 16GB..
Why not? Daar waar deze motorola telefoon ongeveer 400-500 euro goedkoper is kun je het geen concurentie noemen. Daarnaast is Motorola de fabrikant achter de oer-iPhone.quote:Op donderdag 28 februari 2008 11:30 schreef Norrage het volgende:
beetje in een apple topic over motorola telefoons gaan spreken en bovendien dat ding aanraden
Maar ik heb hem zelf ook even opgezocht hoor
Hoe wat wie?quote:Op donderdag 28 februari 2008 11:52 schreef JoMo0 het volgende:
Zo even de iPhone naar 1.1.4. brengen ..
Ik vond het vooral grappigquote:Op donderdag 28 februari 2008 11:56 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Why not? Daar waar deze motorola telefoon ongeveer 400-500 euro goedkoper is kun je het geen concurentie noemen. Daarnaast is Motorola de fabrikant achter de oer-iPhone.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |