Die spijlen eruit is ook eigenlijk alleen maar om te oefenen. Zodat ie hopelijk straks ook gewoon in bed blijftquote:Op dinsdag 25 maart 2008 21:57 schreef bixister het volgende:
ah OK, dan gaat 't dus gewoon niet zo heel 'prima'.
Mikael krijgt ook meteen een 1 persoonsbed. Niet om het wennen maar gewoon puur om financiele reden. Nu hoef ik maar 1 keer een bed te kopenquote:Op donderdag 27 maart 2008 15:28 schreef _Ingrid_ het volgende:
En ik zit me juist af te vragen of het niet net zo makkelijk is om meteen het 1 persoonsbed neer te zetten. Anders moet ze 2x wennen. Maar zolang het nog goed gaat in het ledikant blijft ze daar in slapen.
Ik was ook niet van plan een peuterbed te kopen.quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:49 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Mikael krijgt ook meteen een 1 persoonsbed. Niet om het wennen maar gewoon puur om financiele reden. Nu hoef ik maar 1 keer een bed te kopen
Zijn dunne ontlasting was een combinatie van allergie en vezels. Zijn darmen reageren fel op vezels en heeft dus een vezelarm dieet en dat gaat goedquote:Op zaterdag 29 maart 2008 19:43 schreef snoopy het volgende:
Dat is goed nieuws Anitra. Hoe is dat goed gekomen met hem?
ik was ook heel trotsquote:Op zaterdag 29 maart 2008 20:23 schreef Anitra het volgende:
[..]
Zijn dunne ontlasting was een combinatie van allergie en vezels. Zijn darmen reageren fel op vezels en heeft dus een vezelarm dieet en dat gaat goed![]()
Wat goed dat ze in het bed bleef liggen Vicky!!
vervang dakterras door tuin en je hebt zo'n beetje wat het hier gaat worden, al verwacht ik weinig van het weerquote:Op woensdag 26 maart 2008 11:58 schreef renzell het volgende:
Tearsong; heb jij al leuke plannen voor de verjaardag van Tomas? Dat is immers al over een paar dagen.![]()
Wij doen as usual een groots festijn, waarbij iedereen welkom is en het de hele dag 1 grote chaos zal zijn in ons krakkemikkige, studentikoze optrekje.Hopelijk is het lekker weer, zoals de voorgaande jaren, want dat enorme dakterras hadden we wél nodig om al dat volk op kwijt te kunnen.
Hier precies zo Vicky! al kwam ze eerst om 01:00 uur, een paar weken later rond 04:00 uur en nu meestal rond 05:30.. Bij Sara komt het van het hoesten, ze is dan gewoon bang, dus laten we haar dan maar bij ons slapen (al 10 weken inmiddelsquote:Op zaterdag 29 maart 2008 20:42 schreef Vicky het volgende:
[..]
ik was ook heel trots
thuis komt ze de laatste tijd weer regelmatig uit bed. Gisteravond hadden we d'r erin gelegd. Ik wilde in bed tv gaan kijken en liep naar de gang. Zag dat haar deur open was en toen ik naar binnen keek was het bed leeg. Liep naar mijn eigen slaapkamer en daar stond ze met al d'r poppetjes in dr handen te leunen op de rand van mijn bed... Het zag er wel schattig uit.. maar ik heb haar naar haar eigen bed gedirigeerd. Uiteindelijk is ze wel in slaap gevallen.
Elke nacht rond een uurtje of 4/5 is ze wakker en komt ze naar ons toe. Hoe kan ik dit doorbreken? Hoe kan ik ervoor zorgen dat ze in haar eigen bed blijft liggen. Ze wil namelijk alijd even bij ons liggen. De ene keer valt ze meteen in slaap, de andere keer niet. Meestal leg ik haar na een half uurtje weer in haar eigen bed en dan blijft ze wel liggen.... maar dan is het gedaan met mijn slaap.
Ben erg benieuwd hoe Isa het gaat vindenquote:Er wordt aandacht besteed aan:grove motoriek (klimmen en springen) fijne motoriek (ballen en blokken) samen spelen (tikkertje en kringspelletjes)
Ook wordt er nuziek gebruikt omdat kinderen bewegen op muziek heerlijk vinden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |