Klit | maandag 25 februari 2008 @ 19:07 |
quote:SMS'en met vrienden doe je zo vaak, maar waarom zou je dat niet met God doen? Dat was waarschijnlijk het idee van de makers van de nieuwe smsdienst 'God'.
Je kunt namelijk nu een sms sturen naar je Hemelse Vader voor slechts ¤0,70 per ontvangen bericht. SMS GOD naar 4477 en er wordt direct een smsje teruggestuurd.
In het sms-bericht van God vind je onder andere een kleine tekst en een link naar een website waarin God wordt voorgesteld. Volgens de makers van de website en de smsdienst is het geen commercieel initatief, maar slechts bedoeld 'om jongeren bewust te maken van God'. |
HPoi | maandag 25 februari 2008 @ 19:09 |
SMS GOD AAN naar 4777 en ontvang gratis toegang tot de hemel. |
UnderTheWingsOfLove | maandag 25 februari 2008 @ 19:18 |
doneer mij 50 euro en je komt ook in den hemel |
Papierversnipperaar | maandag 25 februari 2008 @ 19:45 |
SMS "Frumsel" naar 8484. |
Suga_Mama | maandag 25 februari 2008 @ 20:07 |
SMS IkBenEenStudentEnIkWilGeld naar 1337 |
Dangel | maandag 25 februari 2008 @ 20:08 |
De moderne vorm van de aflaat? |
OssieMan | maandag 25 februari 2008 @ 20:20 |
Blijf je dan van die ongein steeds ontvangen zoals: Ik weet waar je je nu bevind mijn zoon 
Of moet je ook "GOD UIT" smssen. |
Klonk | maandag 25 februari 2008 @ 20:23 |
wat zou er gebeuren als je god verdom me stuurt  |
Fha | maandag 25 februari 2008 @ 20:35 |
quote: Dan blijven ze continu smsjes sturen zodat je beltegoed/abbonoment eeuwig op zullen zijn! |
Operc | maandag 25 februari 2008 @ 20:43 |
De GoogleAds beginnen meteen met 'gratis hete paginas' Zal wel zijn voor het geval de hemel vol is en de hel even wat extra bezoekertjes krijgt  |
Agiath | maandag 25 februari 2008 @ 21:00 |
Sms je zonden en het smeerbedrag wordt automatisch van je rekening afgeschreven |
Nee | maandag 25 februari 2008 @ 21:15 |
Rot even op met deze indoctrinatie. |
Rene | maandag 25 februari 2008 @ 21:17 |
O my god!
Ik ben dan wel geen gristenen (eerder agnost) maar dit vind ik wel heeeeeel ver gaan ! ! |
Klit | maandag 25 februari 2008 @ 22:09 |
quote: Deze zie ik niet helemaal hoor, m'n beste Nee. |
Nee | maandag 25 februari 2008 @ 22:14 |
quote: quote:maar slechts bedoeld 'om jongeren bewust te maken van God'. Deze God bestaat alleen voor de mensen die erin geloven, net zoals Sinterklaas. Dit soort overtuigingen hou je voor jezelf. Als je wilt dat mensen je geloof respecteren val hun daar dan ook niet mee lastig. |
Klit | dinsdag 26 februari 2008 @ 00:49 |
Als je er niets mee wil, dan SMS je toch gewoon niet? |
SuperrrTuxxx | dinsdag 26 februari 2008 @ 01:07 |
Weet je toevallig ook het nummer van Satan?  |
e2mtr2 | dinsdag 26 februari 2008 @ 01:18 |
quote: Het probleem is dat je er niets wijzer van wordt. Anderen ook niet. Uiteindelijk is het doel altijd om mensen te bewegen te gaan geloven in een "waandenkbeeld" met alle gevolgen vandien. Weet je waarom de ooit machtige Zeus niet meer bestaat? Omdat er niemand meer leeft om in Zeus te geloven. Toen de laatste gelovige Zeus-gelovige stierf, ..... stierf Zeus met hem. En zo zijn er duizenden goden omgekomen. |
Synthesist | dinsdag 26 februari 2008 @ 01:36 |
quote:¤0,70 per ontvangen bericht. SMS GOD naar 4477 en er wordt direct een smsje teruggestuurd. SATAN AAN 0909 666
kost je wel je ziel |
Haushofer | dinsdag 26 februari 2008 @ 16:41 |
Ik kreeg deze via Hyves binnen:quote:Ik geloof...
Vreemd, merkwaardig......MAAR DE WAARHEID !!
Vreemd, dat 100 euro zo veel lijkt als je naar de KERK gaat , maar zo weinig als je ermee gaat shoppen.
Vreemd, hoe lang het duurt God een uur te dienen, maar hoe snel 90 minuten voetbal omgaan.
Vreemd, hoe lang een paar uur in de KERK duurt , en hoe kort dat is, als je naar een film kijkt.
Vreemd, dat we vaak niet weten wat we bidden moeten, maar dat we onze vriend of vriendin altijd wel wat te vertellen hebben.
Vreemd, dat het zo spannend is als de voetbalwedstrijd in de verlenging gaat, en hoe we zuchtend op ons horloge kijken als de kerkdienst langer duurt dan anders.
Vreemd, hoe moeilijk het is om een hoofdstuk uit de HEILIGE BOEK te lezen, maar hoe makkelijk het is om 100 bladzijden van een bestseller te verslinden.
Vreemd,hoe mensen bij een concert dolgraag op de voorste rij willen zitten, en zich in de kerk om een plaats op de achterste rij verdringen.
Vreemd, dat we 2 tot 3 weken nodig hebben om een kerkelijke aangelegenheid in ons drukke schema in te passen, maar een andere aangelegenheid op het laatste moment ingepland kan worden.
Vreemd, hoe moeilijk het is voor de mensen om het Goede Nieuws te vertellen, maar hoe makkelijk het is om de laatste roddels te vertellen
Vreemd dat zich de grappen over internet razendsnel verspreiden, maar als iemand begint nieuws te verzenden waarin God verheerlijkt wordt, denken mensen wel twee keer na of ze het door zullen sturen.
Vreemd... of niet? Lach je... of denk je na?
Verspreidt het goede nieuws en geef God de eer, want Hij is goed!
Vreemd, hoeveel op jouw adreslijst deze mail niet ontvangen omdat jij niet zeker bent of ze dit wel zullen waarderen?
Vreemd? Treurig!
*Stel je voor dat jou het volgende overkomt:*
Op een morgen tijdens een kerkdienst zijn 2000 mensen bij elkaar. Ze worden verrast door 2 mannen,die van hoofd tot voeten in het zwart gehuld zijn en machinegeweren dragen.Een van de mannen roept:'Iedereen, die bereid is om een kogel voor God door zijn lichaam te krijgen: blijf staan waar je staat!'Meteen vluchten de meeste van de aanwezigen.Van de 2000 blijven er ongeveer 20 staan.De man, die gesproken had, trekt zijn zwarte kleding uit, kijkt naar de prediker en zegt: 'Ok pastoor,ik heb alle huichelaars ontmaskerd! Nu kunt u met uw dienst beginnen. Ik wens u een mooie dag!' De beide mannen draaien zich om en vertrekken.
Merkwaardig, hoe makkelijk mensen God verloochenen, en zich verwonderd afvragen waarom de wereld naar de knoppen gaat.
Merkwaardig, dat wij geloven wat er in de krant staat, maar twijfelen aan wat er in de heilige geschriften staan.
Merkwaardig, dat iedereen in de hemel wil komen en dan toch aanneemt, dat men niet hoeft te geloven, te denken, te zeggen en te doen wat er in de HEILIGE BOEK staat. Is dat soms te beangstigend? Merkwaardig, hoe iemand zeggen kan: 'Ik geloof in God.', maar desondanks de duivel volgt (die zelf trouwens ook in God 'gelooft').
Merkwaardig dat de grappen via mail zich als een lopend vuur verspreiden, maar als men begint over God, krabt men zich wel eventjes op het hoofd eer men het doorstuurt, Merkwaardig, hoe het obscene, vulgaire, gewelddadige, en occulte vrij de cyberspace passeren kan, maar een openlijke discussie over GOD in de scholen en werkplaatsen onderdrukt wordt.
Merkwaardig, nietwaar?
Raar, dat je je meer bezorgd maakt over wat de mensen over je denken, dan wat God van je denkt.
Natuurlijk kan je deze mail zo wegklikken, alsof deze je niet geraakt heeft. Raar...... toch?
Merkwaardig, dat, als je deze mail verzendt,je deze niet aan veel van je adressenlijst zult sturen, omdat je weet wat ze geloven of wat ze van jou vinden.
Stuur deze mail door, als je het volgende echt meent:
Ja , ik houd van God. Hij is mijn leven en mijn Redder. Hij zorgt er elke dag voor, dat ik functioneer. Zonder Hem was ik niets. Zonder Hem ben ik niets, maar met Hem kan ik alle dingen doen, door Hem die mij sterk maakt. Ik ben tegen alles ... bestand ... door Hem, Die mij kracht geeft!! Ik word er altijd een beetje kriegel van. Zwart-witte ongenuanceerde devotie, als je het mij vraagt. |
Papierversnipperaar | dinsdag 26 februari 2008 @ 16:46 |
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 16:41 schreef Haushofer het volgende:Ik kreeg deze via Hyves binnen: [..] Ik word er altijd een beetje kriegel van. Zwart-witte ongenuanceerde devotie, als je het mij vraagt. Je hebt rare vrienden op hyves  |
Daywalk3r | dinsdag 26 februari 2008 @ 18:53 |
Je kan niet naar GOD (mij) sms'en want ik ben met een Autobiografie bezig. Genaamd "Bijbel" |
Operc | dinsdag 26 februari 2008 @ 21:23 |
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 16:41 schreef Haushofer het volgende:Ik kreeg deze via Hyves binnen: [..] Ik word er altijd een beetje kriegel van. Zwart-witte ongenuanceerde devotie, als je het mij vraagt. Het is wel jammer dat de mail ervanuit gaat dat mensen het niet doorsturen omdat ze zich schamen. De meeste mensen geloven gewoon niet meer, klaar. Hele rare mail vind ik het, ik zou iemand die het oprecht naar mij zou doorsturen er ook een inhoudelijke reactie op geven waarom diegene dat niet meer zou moeten doen denk ik. |
Hurmpje | dinsdag 26 februari 2008 @ 22:00 |
quote:is het geen commercieel initatief Neuh, tuurlijk niet . |
MrManiak | dinsdag 26 februari 2008 @ 23:33 |
quote:Op maandag 25 februari 2008 20:20 schreef OssieMan het volgende:Blijf je dan van die ongein steeds ontvangen zoals: Ik weet waar je je nu bevind mijn zoon  Of moet je ook "GOD UIT" smssen. STOP GOD  |
GasTurbine | woensdag 27 februari 2008 @ 00:33 |
Tegenhanger gevonden:
Jamballah |
GasTurbine | woensdag 27 februari 2008 @ 00:34 |
SMS Nu Hete Verboden vruchtjes naar 666 en ontvang naaktfoto's van Adam en Eva in het paradijs! Dit wíl je niet missen! |
Klit | woensdag 27 februari 2008 @ 01:19 |
quote:Op woensdag 27 februari 2008 00:34 schreef GasTurbine het volgende:SMS Nu Hete Verboden vruchtjes naar 666 en ontvang naaktfoto's van Adam en Eva in het paradijs! Dit wíl je niet missen! Dacht je dan dat die toen al naar de Zeeman konden gaan om een leuk trainingspak te halen m'n beste GasTurbine? |
GasTurbine | woensdag 27 februari 2008 @ 01:21 |
quote:Op woensdag 27 februari 2008 01:19 schreef Klit het volgende:[..] Dacht je dan dat die toen al naar de Zeeman konden gaan om een leuk trainingspak te halen m'n beste GasTurbine? Geachte Klit,
Ik denk dat ze toen met blaadjes liepen.
Groetjes,
GT |
Papierversnipperaar | woensdag 27 februari 2008 @ 01:25 |
quote: Geachte GT,
Nietus!  Adam en Eva waren schaamteloos.
Groeten van P. Versnipperaar. |
GasTurbine | woensdag 27 februari 2008 @ 01:27 |
quote:Op woensdag 27 februari 2008 01:25 schreef Papierversnipperaar het volgende:[..] Geachte GT, Nietus!  Adam en Eva waren schaamteloos. Groeten van P. Versnipperaar. Beste P. Versnipperaar,
Ik heb hier anders het keiharde bewijs! cumshot-in-magic-garden(WITH DEVILSNAKE)-xXx-DivX.avi
De groeten aan je voeten,
GT. |
SuperrrTuxxx | woensdag 27 februari 2008 @ 01:29 |
quote:Op woensdag 27 februari 2008 01:27 schreef GasTurbine het volgende:[..] Beste P. Versnipperaar, Ik heb hier anders het keiharde bewijs! cumshot-in-magic-garden(WITH DEVILSNAKE)-xXx-DivX.avi De groeten aan je voeten, GT.  |
Papierversnipperaar | woensdag 27 februari 2008 @ 01:36 |
quote:Op woensdag 27 februari 2008 01:27 schreef GasTurbine het volgende:[..] Beste P. Versnipperaar, Ik heb hier anders het keiharde bewijs! cumshot-in-magic-garden(WITH DEVILSNAKE)-xXx-DivX.avi De groeten aan je voeten, GT. Beste GT.
Geyl Veel dank
Groet doet goed |
Klit | woensdag 27 februari 2008 @ 01:44 |
quote: Ja, dat denk ik ook  |
GasTurbine | woensdag 27 februari 2008 @ 11:39 |
quote: Wat snap jij niet? Moet ik het soms in een psalm voor gaan lezen? |
Klit | dinsdag 15 april 2008 @ 02:07 |
quote: Ik wacht nog steeds, als je zo stoer bent om iets te roepen moet je het ook waar maken m'n beste GasTurbine. |
-skippybal- | dinsdag 15 april 2008 @ 02:11 |
Wat is nou die link waarin 'ie zich gaat voorstellen? Site van de eeuw jeweets! |
Klit | dinsdag 15 april 2008 @ 02:32 |
quote:Op dinsdag 15 april 2008 02:11 schreef -skippybal- het volgende:Wat is nou die link waarin 'ie zich gaat voorstellen? Site van de eeuw jeweets! Hier heb je Hem, m'n beste skippybal. |
Magic-IRC | dinsdag 15 april 2008 @ 05:11 |
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 16:41 schreef Haushofer het volgende:Ik kreeg deze via Hyves binnen: [ *Stel je voor dat jou het volgende overkomt:*
Op een morgen tijdens een kerkdienst zijn 2000 mensen bij elkaar. ] Ik word er altijd een beetje kriegel van. Zwart-witte ongenuanceerde devotie, als je het mij vraagt. Dat stellen ze zich in de kerken ook regelmatig voor. |
BrandX | dinsdag 15 april 2008 @ 07:37 |
quote:  |
JDude | dinsdag 15 april 2008 @ 08:54 |
quote: SMS SAT (A)AN naar 4949. |
Viking84 | dinsdag 15 april 2008 @ 09:00 |
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 16:41 schreef Haushofer het volgende:Ik kreeg deze via Hyves binnen: [..] Ik word er altijd een beetje kriegel van. Zwart-witte ongenuanceerde devotie, als je het mij vraagt. Oef idd! Die tekst zag ik in iemands blog staan, maar zoiets moet je écht niet maar me toesturen, want dan heb je ruzie met me . |
ThE_ED | dinsdag 15 april 2008 @ 09:03 |
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 16:41 schreef Haushofer het volgende:Ik kreeg deze via Hyves binnen: [..] Ik word er altijd een beetje kriegel van. Zwart-witte ongenuanceerde devotie, als je het mij vraagt. Het meeste heeft ook geen reet met "geloven" te maken, maar volgens dat soort types is alles natuurlijk terug te voeren op "het geloof".
Trouwens, openlijke discussies over god worden meestal door gelovigen weggestopt, omdat ze zich dan aangevallen voelen. Moet je eens op je werk over god beginnen, geheid dat je de volgende dag bij je manager langs mag.  |
skippy22 | dinsdag 15 april 2008 @ 17:36 |
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 16:41 schreef Haushofer het volgende:Ik kreeg deze via Hyves binnen: [..] Ik word er altijd een beetje kriegel van. Zwart-witte ongenuanceerde devotie, als je het mij vraagt.  |
Timooon | woensdag 16 april 2008 @ 20:33 |
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 16:41 schreef Haushofer het volgende:Ik kreeg deze via Hyves binnen: [..] Ik word er altijd een beetje kriegel van. Zwart-witte ongenuanceerde devotie, als je het mij vraagt.
Vreemd, al die fossielen in de Aarde, die zoveel jaar ouder zijn dan het hele bijbelverhaal. - NEE DIE HEEFT GOD GEPLANT OM ONS GELOOF TE TESTEN!!!!11 
[ Bericht 1% gewijzigd door Timooon op 16-04-2008 20:35:57 (foudje) ] |
Becherovka | woensdag 16 april 2008 @ 21:01 |
Hahah ik heb één biertje op maar ik zit te schaterlachen hier Misschien moet ik even iets eten...  |
GasTurbine | woensdag 16 april 2008 @ 22:44 |
quote:Op dinsdag 15 april 2008 02:07 schreef Klit het volgende:[..] Ik wacht nog steeds, als je zo stoer bent om iets te roepen moet je het ook waar maken m'n beste GasTurbine. Als jij mij bewijs geeft waar die meer dan 10.000-jaar-oude fossielen eigenlijk vandaan komen, geef ik jou bewijs dat mensen vroeger met blaadjes voor de edele delen liepen. |
heiden6 | woensdag 16 april 2008 @ 22:49 |
heY kLiTjuuh iK wiL jE lAtEn wEten dAt ik er AlTijD v00r je zAL ZijN fRieNdS 4eVaHHH gReetz G0d |
Haushofer | donderdag 17 april 2008 @ 11:58 |
quote:Op dinsdag 15 april 2008 09:00 schreef Viking84 het volgende:[..] Oef idd! Die tekst zag ik in iemands blog staan, maar zoiets moet je écht niet maar me toesturen, want dan heb je ruzie met me  . Nou ja, ik kan me er niet zo druk om maken, maar ik vind het zo éénzijdig. Ook jammer, want het geloof kan je veel meer geven dan dit soort drogredenaties  |
Klit | donderdag 17 april 2008 @ 23:17 |
quote:Op woensdag 16 april 2008 22:44 schreef GasTurbine het volgende:[..] Als jij mij bewijs geeft waar die meer dan 10.000-jaar-oude fossielen eigenlijk vandaan komen, geef ik jou bewijs dat mensen vroeger met blaadjes voor de edele delen liepen. Ah, je geeft dus aan dat je het niet kunt bewijzen, er vanuit gaande dat ik het ook niet kan bewijzen. Waarom is jouw waarheid dan meer waarheid dan mijn waarheid? |
GasTurbine | vrijdag 18 april 2008 @ 00:11 |
Nee hoor. Ik ben het alleen zat om maar telkens van de gelovigen te horen dat het listen en trucs van god zijn, zonder bewijs.
Nou, heb je bewijs voor die fossielen? |
ThE_ED | vrijdag 18 april 2008 @ 00:44 |
Ik wordt vooral moe van "ja maar dat is maar een theorie". Vooral van mensen die nooit het wetenschappelijke idee achter "theorie" hebben gehoord en allen maar het alledaagse gebruik van de term kennen. |
Klit | vrijdag 18 april 2008 @ 01:52 |
quote:Op vrijdag 18 april 2008 00:11 schreef GasTurbine het volgende:Nee hoor. Ik ben het alleen zat om maar telkens van de Gelovigen te horen dat het listen en trucs van God zijn, zonder bewijs. Nou, heb je bewijs voor die fossielen? Je wil toch niet beweren dat je echt niet weet hoe fossielen zijn ontstaan he? |
MLI | vrijdag 18 april 2008 @ 01:58 |
quote: Je zult branden in de hel. |
Haushofer | vrijdag 18 april 2008 @ 13:32 |
quote:Op donderdag 17 april 2008 23:17 schreef Klit het volgende:[..] Ah, je geeft dus aan dat je het niet kunt bewijzen, er vanuit gaande dat ik het ook niet kan bewijzen. Waarom is jouw waarheid dan meer waarheid dan mijn waarheid? Het is jammer dat sommige gelovigen hun religieuze bevestiging moeten zoeken in het verdraaien van wetenschap en haar filosofie  |
GasTurbine | vrijdag 18 april 2008 @ 16:58 |
quote:Op vrijdag 18 april 2008 01:52 schreef Klit het volgende:[..] Je wil toch niet beweren dat je echt niet weet hoe fossielen zijn ontstaan he? Neuh. Ik wil vooral weten wanneer ze volgens jou zijn ontstaan. |
Pappie_Culo | vrijdag 18 april 2008 @ 17:02 |
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 21:23 schreef Operc het volgende:[..] Het is wel jammer dat de mail ervanuit gaat dat mensen het niet doorsturen omdat ze zich schamen. De meeste mensen geloven gewoon niet meer, klaar. Hele rare mail vind ik het, ik zou iemand die het oprecht naar mij zou doorsturen er ook een inhoudelijke reactie op geven waarom diegene dat niet meer zou moeten doen denk ik. Ik ook, nadat ik 'm twee blauwe ogen heb geslagen 
En dat is dan 50 euro voor de 'First Hand Jesus Experience'
Crucification sold seperately |
Paaskonijn | vrijdag 18 april 2008 @ 18:07 |
 |
Klit | vrijdag 18 april 2008 @ 19:27 |
quote: Dat is natuurlijk afhankelijk van het fossiel, die zijn niet allemaal tegelijk ontstaan namelijk. |