Ik vind 'm juist wel cute.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 19:51 schreef Timmai het volgende:
ik hoop dat ze die vriend dumpt, wat een jankebal
Hoorde het ook. Zullen de zenuwen geweest zijn, maar verder was ze zuiver.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 20:40 schreef alwaysthebest het volgende:
Ik vond het soms toch wat fout klinken. Ben ik niet van haar gewend.
Zingen wel, maar Rihanna ziet er best goed uit hoor.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 21:08 schreef Leigh het volgende:
Charlene zingt 10 keer beter en is 10 keer mooier dan Rihanna
Hallelujahquote:Op zaterdag 23 februari 2008 21:36 schreef Leigh het volgende:
Ik het waarrempel eens met Hockeylotje.
Is van Colbie Caillait, Bubbly! Heel erg populair laatste tijd, elke dag minstens 2 keer op Skyradio en 538quote:Op zaterdag 23 februari 2008 21:36 schreef Marble het volgende:
Wat was dat eerste nummer? Ik ken het niet. Ze zong het wel mooi.
Dat tweede nummer blijft een vreselijk kutnummer, of Rihanna het nou zingt of Charlene.
Van mij mag ze ook gaanquote:Op zaterdag 23 februari 2008 21:55 schreef MissBliss het volgende:
Ik hoop dat ze er vanavond uitgaat.
Dat Jerney doodgaat?quote:
Nou, Ze was vele malen beter dan Nathalie vandaag dus dat is niet geheel waar.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 23:06 schreef PeRi het volgende:
Jammer, ze werd steeds beter en minder saai. Maar tegen Nathalie en Nikki kon ze gewoon niet op.
Het scheelde ook maar 300 stemmen.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 23:14 schreef Svensational het volgende:
[..]
Nou, Ze was vele malen beter dan Nathalie vandaag dus dat is niet geheel waar.
Bij de supermarkt misschien, om boodschappen te doen.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 23:55 schreef janimie het volgende:
ze komt er echt heus wel
Wat doe jij ineens gemeen tegen Charlievelingquote:Op zaterdag 23 februari 2008 23:55 schreef Marble het volgende:
[..]
Bij de supermarkt misschien, om boodschappen te doen.
Ik hou nog steeds van haar, maar dat "hij/zij komt er toch wel" is gewoon kul, dat is na de vorige edities wel gebleken. Wat doet een Marlies tegenwoordig, of een Richy, of een Angelique? Je hoort er nooit meer wat van. De markt is gewoon te klein.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 23:58 schreef Svensational het volgende:
[..]
Wat doe jij ineens gemeen tegen Charlieveling!
Ik wel, een uniek stemgeluid. De manier waarop haar stem klinkt is wat haar de beste kandidate maakt. Waar Nathalie haar wilde podiumpresentatie nodig heeft en de ondefinieerbaar irritante Nikki er blijkbaar met dit redelijk goede zingen in slaagt Charlene te verslaan, hoop ik dat Charlene de kans krijgt om een CD te maken met een scherp randje. Toch vrees ik voor de vergetelheid in dit op muzikaal vlak vreemde landje ( Jannesquote:Op zondag 24 februari 2008 01:27 schreef -Vaduz- het volgende:
Ze is wel de enige van de drie waarvan ik een CD zou kopen, Nikki is niet uniek, Nathalie d'r stem hou ik niet van. Charlene heeft iets fijn alternatiefs, al weet ik niet of alternatief het juiste woord is. Iets unieks heeft ze wat ik niet goed kan benoemen.
Dit gaat over Charlene, niet over wannabe-alternatieveling Nikkiquote:Op zondag 24 februari 2008 01:32 schreef OldJeller het volgende:
Een standaard meisje die enigszins kan zingen. Niet speciaal. Niet iemand die je onthoudt, i.t.t. tot die twee anderen.
Vraag me dan ook af waarom ze zover is gekomen. Tuurlijk, er wordt gestemd door het publiek, dus erg subjectief is het niet.
Meisje dat een liedje kan zingen voor d'r oma's verjaardag; leuk en aardig.. maar zeker geen podiumster.
Dat heeft ze dus niet, klinkt aardig.. maar het is erg vlak.quote:Op zondag 24 februari 2008 01:36 schreef VirtualPOM het volgende:
[..]
Geef mij maar een perfecte en werkelijk unieke stem![]()
Dat is geen feit. Charlene's stem is niet vlak, zeker niet in vergelijking met Nikki, die je blijkbaar wel goed vindt.quote:Op zondag 24 februari 2008 01:49 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Dat heeft ze dus niet, klinkt aardig.. maar het is erg vlak.
Dat gaat voor mij iig niet op. Ik vind Nathalie heerlijk als performerquote:Op zondag 24 februari 2008 17:17 schreef robert2006 het volgende:
wat ik hier wel merk dat als je van nathalie houdt je in de meeste gevallen charlene bijna haat of dat ze je in ieder geval flink irriteert, ook vice versa.
I disagree!!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 23:10 schreef ScottTracy het volgende:
OngelofelijkZe was de beste vanavond.
Klopt! Daar zat ik net ook nog aan te denken! Als je ze alle drie in een andere Idols had gegooit, hadden ze alle drie gewonnen!quote:Op zondag 24 februari 2008 17:31 schreef _Arual_ het volgende:
Ik moet wel zeggen dat Charlene pech heeft dat ze uitgerekend in deze reeks van Idols terecht is gekomen. Had ze met deze performances in één van de andere reeksen gestaan, dan was ze zeker weten in de finale belandt. Ik vind haar toch zeker thuishoren bij de besten.
Nou je bent/was niet de enige! Maar ik had het wel verwacht eigenlijk!quote:Op zondag 24 februari 2008 20:07 schreef MisterO het volgende:
Ik was toch boos en chageijnig toen ze er gisteren uit moest
Je moest mij toch tekeer zien gaan, ik sloeg met mn vuisten tegen de deur van de woonkamerquote:Op zondag 24 februari 2008 20:11 schreef Hockeylotje het volgende:
[..]
Nou je bent/was niet de enige! Maar ik had het wel verwacht eigenlijk!
Dat vind ik toch wel erg ver gaan hoor.quote:Op zondag 24 februari 2008 20:50 schreef MisterO het volgende:
[..]
Je moest mij toch tekeer zien gaan, ik sloeg met mn vuisten tegen de deur van de woonkamer![]()
heb je een linkquote:Op zondag 24 februari 2008 20:52 schreef Marble het volgende:
[..]
Dat vind ik toch wel erg ver gaan hoor.
Misschien moet je maar eens op anger management therapie.
Ik denk dat dat de beste uitleg isquote:Op zondag 24 februari 2008 22:47 schreef BVO het volgende:
Muzikaal met kilometers voorsprong de beste van deze 3, qua totaalplaatje bleef ze net wat achter. Voor mij persoonlijk niet, vond d'r geweldig, maar ik vind het overall gezien terecht dat ze binnen deze Idols 3e wordt.
Als zij zich echter ontwikkelt weet ik zeker dat ze absoluut het verst gaat komen van deze 3. Haar muzikale basis vind ik veel groter dan de anderen en ook qua persoon kan ze nog het meeste groeien.
Shut up and Drive was briljant, een van de beste performances deze Idols.
Op rtlgemist.nl staat de complete uitslag, dus heb eventjes gekeken! Het is het nummer Just Hold Me (hoe toepasselijkquote:Op maandag 25 februari 2008 09:56 schreef Nick-GizMo het volgende:
Wat was dat nummer tijdens dat filmpje, waarin ze alle hoogtepunten laten zien?
kan er niet op komen, en kan dat filmpje ook niet terug vinden atm..
Ongelooflijk saai filmpje.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 15:22 schreef Hockeylotje het volgende:
http://www.rtl.nl/(vm=/sh(...)arlene.avi_plain.xml
Thuis bij Charlenee!
Ik houd toch van haar humor
Ja, die werd echt enorm geplugged. Ook lief hoe Nathalie Nikki Charlene noemde. Haha.quote:Op zondag 2 maart 2008 13:31 schreef MisterO het volgende:
Wel grappig hoe vaak Charlene gisteravond werd genoemd
quote:Op zondag 2 maart 2008 13:36 schreef CJ het volgende:
[..]
Ja, die werd echt enorm geplugged. Ook lief hoe Nathalie Nikki Charlene noemde. Haha.
Volgens mij heeft het ook geholpen voor Nikki dat zowel Charlene en Nigel (en in mindere mate Miranda en het vriendje van Charlene) in het gospelkoor mee zaten te zingen/swingen. Allemaal extra stemmen.
Die zong inderdaad niet mee! Dat was haar zusje, die nogal op haar lijkt!quote:Op zondag 2 maart 2008 13:41 schreef MisterO het volgende:
[..]
Charlene zong gisteren toch niet mee?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |