Is viagra doping ? de stimulatie is toch zeer plaatselijk.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 01:05 schreef wimderon het volgende:
Dit begint toch weer grote omvang aan te nemen [ afbeelding ]
[..]
Wat zit Lefevere nou te huilen. Gewoon niks gebruiken, doe je dat toch, dan mag je van mij letterlijk en figuurlijk helemaal uitgekleed worden.quote:
Ik vind dat iemand die bedriegt in een sport uit die sport moet worden verwijderd, voor mij volstaat dat. Verdere gevolgen vind ik overdreven, want zó ontzettend erg vind ik het nu ook weer niet.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 12:14 schreef wimderon het volgende:
Wat zit Lefevere nou te huilen. Gewoon niks gebruiken, doe je dat toch, dan mag je van mij letterlijk en figuurlijk helemaal uitgekleed worden.
Levefre is altijd de eerste die zit te huilenquote:Op dinsdag 27 mei 2008 12:14 schreef wimderon het volgende:
[..]
Wat zit Lefevere nou te huilen. Gewoon niks gebruiken, doe je dat toch, dan mag je van mij letterlijk en figuurlijk helemaal uitgekleed worden.
Tja, wat mij betreft kunnen de straffen niet zwaar genoeg zijn. Twee jaar schorsing is blijkbaar niet genoeg om de losers af te schrikken. Ik vraag me trouwens af of iemand oprecht blij kan zijn als hij gedopeerd wat wint. Ik zou dat in ieder geval niet zijn.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 13:46 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ik vind dat iemand die bedriegt in een sport uit die sport moet worden verwijderd, voor mij volstaat dat. Verdere gevolgen vind ik overdreven, want zó ontzettend erg vind ik het nu ook weer niet.
Maar het gaat er vooral over dat er steeds meer moet worden ondertekend, dat ze steeds meer paspoorten moeten hebben, het mag eens gaan ophouden.
Ik vind het trouwens maar een zwaktebod: er worden regels overtreden en dat blijft maar gebeuren, het lukt maar niet om dit preventief te bestrijden of de pak-kans vrijwel 100% te maken, dus verzwaren ze de straf nog maar eens. Het is helemaal belachelijk dat het geld naar de Franse bond gaat.
Zelfs als propere renner zou ik nu beginnen denken: "Fuck it, ik teken niets meer."
Zie het ook helemaal voor me al die wielrenners met een harde in hun broekquote:Op dinsdag 27 mei 2008 11:52 schreef icebliss het volgende:
Viagra lijkt me toch vrij makkelijk op te merken
McEwen is ook nogal verrast door Boonen lijkt het welquote:Op dinsdag 27 mei 2008 14:27 schreef maril het volgende:
[..]
Zie het ook helemaal voor me al die wielrenners met een harde in hun broek
[ afbeelding ]
En nu Tom nog een viagro geven, Michiel Wuijts zou er nog van gaan blozen hè.
Ja ik ben geen man, maarre dus sommige die ehh krijgendus op de fiets.....zonder viagraquote:Op dinsdag 27 mei 2008 18:07 schreef horstjan het volgende:
[quote]Op dinsdag 27 mei 2008 14:27 schreef maril het volgende:
[..]
Zie het ook helemaal voor me al die wielrenners met een harde in hun broek
Daar hebben de meesten toch echt geen viagra voor nodig weet ik uit ervring.
Op 5000m hoogte naar het schijnt heeft het enige werking, dus geen wondermiddel. En wat het voorgaande betreft heb ik gezien dat een [bekende] renner bij het inrijden klaar kwam, maar ik weet niet onder invloed van wat.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 19:29 schreef maril het volgende:
maar ff serieus tis natuurlijk wel zo dat viagra iets met je bloed doet, het stijgt
maar wat behalve dat ding tussen hun benen, btw daar moeten ze overigens wel opgewonden voor zijn.
Ik heb ook eens een verhaal gelezen over een sprinter (naam werd niet genoemd) die regelmatig klaarkwam als hij iedereen eruit sprintte, maar of dat waar is of enigzins aangedikt?quote:Op dinsdag 27 mei 2008 20:06 schreef horstjan het volgende:
[..]
Op 5000m hoogte naar het schijnt heeft het enige werking, dus geen wondermiddel. En wat het voorgaande betreft heb ik gezien dat een [bekende] renner bij het inrijden klaar kwam, maar ik weet niet onder invloed van wat.
Ik las iedereen eruit spuittenquote:Op donderdag 29 mei 2008 14:57 schreef Gitanki het volgende:
[..]
Ik heb ook eens een verhaal gelezen over een sprinter (naam werd niet genoemd) die regelmatig klaarkwam als hij iedereen eruit sprintte, maar of dat waar is of enigzins aangedikt?
Vreemde combinatie toch ? Waarom laat hij zich dan ontslaan ?quote:Op zaterdag 31 mei 2008 12:45 schreef horstjan het volgende:
En Igor Astarloa laat zich ontslaan omdat alleen zijn bloedwaarde schommelingen vertoonde?
Er zou van doping geen sprake zijn.
Tja, de wens is de vader van de gedachte.quote:
quote:Hof van Cassatie verbreekt vrijspraak Vdb
di 03/06/08 - De rechtszaak tegen wielrenner Frank Vandenbroucke (33) moet worden overgedaan, nu voor het hof van beroep in Antwerpen. Dat heeft het Hof van Cassatie beslist.
De zaak rond Frank Vandenbroucke (foto) begon in 2002. Speurders vonden in zijn huis onder meer epo, groeihormoon, testosteron, morfine en amfetamines vonden.
De wielrenner stond terecht wegens dopinggebruik.
Het Brusselse hof van beroep had hem vrijgesproken, omdat hij daar al een sportieve schorsing voor gekregen had, maar daar gaat het Hof van Cassatie nu niet mee akkoord.
Het hof van beroep in Antwerpen moet de zaak opnieuw bekijken.
De advocaten van Vdb willen voorlopig niet reageren op deze nieuwe wending.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |