Boefjequote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:19 schreef PeterNB het volgende:
[..]
(Behalve dgk_fan die verdient het om becommentariseerd te worden.............)
Die werkt voor Brian en Amanda.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:22 schreef yellowfirst het volgende:
[..]
Is de uitzendkracht ontslagen die altijd de rozenblaadjes verspreidt?
Ga je nou weer beginnen ??quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:19 schreef PeterNB het volgende:
Behalve dgk_fan die verdient het om becommentariseerd te worden
Aha, een privè-rozenblaadjesverspreider dus.........quote:
Een kleine uitzondering op de regel......het is - becommentarisoreert -quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:19 schreef PeterNB het volgende:
[..]
We leveren hier commentaar op de streams, niet op de users.........
(Behalve dgk_fan die verdient het om becommentariseerd te worden.............)
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:22 schreef trettie het volgende:
[..]
Dat was toch diezelfde Hans die Huub een scheur in zijn rib heeft geslagen?
Als je trainer bent mag dit niet voorkomen!!!!!!
Die geeft Brian les hoe ie Amanda anaal klaar moet maken wie weet word het dit jaar een record van 4 keerquote:
Dat is een DenNIX-fan..............Do I need to say more ?????????quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:26 schreef Ceessie het volgende:
[..]
Wie ben jij dan als ik vragen mag???
Hij heeft haar niet gemept...hij heeft haar heel hardhandig de douche ingeduwd.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:12 schreef trettie het volgende:
[..]
Ja jij laat je buurman ook de buurvrouw in elkaar meppen en zegt dan hij doet het niet tegen ons hij doet het tegen haar
Wie zegt dat dat niet gebeuren gaat...quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:14 schreef petraa het volgende:
[..]
Ik vond het nergens op slaan dat er een terugblik kwam naar het gebeuren met Lieke. Bij Bra het kindje van God geven ze nooit een terugblik of ze verdraaien de beelden. Stelletje eikels de FEBO
Ohhh maar iemand hardhandig de douche in duwen is wel goed. Sorry, maar ik zou me door geen ene vent dat laten aandoen. Tis gewoon een smerige Loverboy en ik ben heel blij dat ze daar vandaag een les aan hebben besteed op de school van me dochter en een informatie brochure hebben gegeven. Ook heb ik haar nog ff het filmpje laten zien van Brian van de douche en van de dag erna. Ik heb haar verteld dit is nou een loverboy, de dag erna doen of hij er spijt van heeft en het voor jou bescherming doet.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:28 schreef riri het volgende:
[..]
Hij heeft haar niet gemept...hij heeft haar heel hardhandig de douche ingeduwd.
Ik heb in het verleden,toen ik zag dat een jongen een meisje heel hard sloeg en ik ingreep zelf daardoor een paar rake klappen gehad,die jongen is er achteraf voor veroordeeld....dus je hoeft mij niet te zeggen wat ik in zo'n geval wel of niet zou moeten doen
Riri jij kijkt ook al langer! Volgens mij weet jij net zo goed als mij, dat Brian en Amanda alles voor elkaar krijgen daar, dat er niet HARD tegen hen gespeeld mag worden. En dat ze in de uitzendingen heel positief worden neergezet!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:31 schreef riri het volgende:
[..]
Wie zegt dat dat niet gebeuren gaat...
Saxay!~!!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:32 schreef Leandra het volgende:
Yavido.. die OP !!!!!![]()
![]()
![]()
Nog 1 keer dan...
Saxay!!!
volgens mij had hij gezegd tegen een uur of tweequote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:31 schreef Ziet het volgende:
wanneer komt eric terug?
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:32 schreef Leandra het volgende:
Yavido.. die OP !!!!!![]()
![]()
![]()
Nog 1 keer dan...
Saxay!!!
Ok ben blij dat je dat weet!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:28 schreef riri het volgende:
[..]
Hij heeft haar niet gemept...hij heeft haar heel hardhandig de douche ingeduwd.
Ik heb in het verleden,toen ik zag dat een jongen een meisje heel hard sloeg en ik ingreep zelf daardoor een paar rake klappen gehad,die jongen is er achteraf voor veroordeeld....dus je hoeft mij niet te zeggen wat ik in zo'n geval wel of niet zou moeten doen
Wat voor naam had die loverboy op school bij jullie???quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:32 schreef petraa het volgende:
[..]
Ohhh maar iemand hardhandig de douche in duwen is wel goed. Sorry, maar ik zou me door geen ene vent dat laten aandoen. Tis gewoon een smerige Loverboy en ik ben heel blij dat ze daar vandaag een les aan hebben besteed op de school van me dochter en een informatie brochure hebben gegeven. Ook heb ik haar nog ff het filmpje laten zien van Brian van de douche en van de dag erna. Ik heb haar verteld dit is nou een loverboy, de dag erna doen of hij er spijt van heeft en het voor jou bescherming doet.
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 00:36 schreef Ceessie het volgende:
[..]
Wat voor naam had die loverboy op school bij jullie???
Hier in Almere heet ie brainless....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |