Ja echt zo "ja en amen", dat viel mij ook al op.quote:Op vrijdag 4 april 2008 19:48 schreef FoXje het volgende:
Die vrouw was bang voor die vent. Ik weet bijna zeker dat ze klappen heeft gehad.
Het is ook een type die haar met baby laat zitten.
Engerd
Idd. Hij zei van wel, maar je zag het gewoon niet aan hem. Toen hij na dat stuk op zijn werk in hun huis kwam en ze tegenover elkaar stonden zag het er zo zakelijk uit.quote:Op zaterdag 5 april 2008 00:22 schreef Moppie_1974 het volgende:
Er klopt volgens mij een heleboel niet in hun relatie.
Je kon niet echt zien dat hij van haar houdt.
denk dat daar ook de basis van zijn gedrag ligt. hij WEET dat hij een lekker ding is en dat ze alles zal doen om hem maar te houden.quote:Op zaterdag 5 april 2008 00:22 schreef Moppie_1974 het volgende:
Er klopt volgens mij een heleboel niet in hun relatie.
Je kon niet echt zien dat hij van haar houdt.
Ik heb met verbazing zitten kijken naar zijn achterlijke gedrag.
(ondertussen zat ik zowat te kwijlen want ik vind het een superlekker ding.)
Niet in een grachtenpand hoor; pand in de staatsliedenbuurt eerder.quote:Op zaterdag 5 april 2008 10:13 schreef lady-wrb het volgende:
die makelaar was toch de vorige keer? die eikel in dat grachtenpand bedoel je toch?
het gaat nu over de afgelopen keer.
Nee, ik ben hem > 10 jaar geleden uit het oog verloren, ik ken zijn vrouw niet eens.quote:Op zaterdag 5 april 2008 10:42 schreef lady-wrb het volgende:
weet je ook of dat huis ooit afgekomen is?
Hij zei ook nog dat zijn kind op de eerste plaats zou komen en zij op de 2e.quote:Op zaterdag 5 april 2008 11:24 schreef Ole het volgende:
Die gast spoort echt niet,
maar ja, zij krijgt kindje, heeft ook nog eens MS
Hij weet gewoon dat ze afhankelijk van hem is en daar maakt hij gruwelijk misbruik van
Op rtlgemist.nlquote:Op zaterdag 5 april 2008 19:59 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik zag de vooraankondiging, maar kon de aflevering niet zien. Is het nog ergens te kijken, dat jullie weten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |