quote:Op vrijdag 22 februari 2008 09:34 schreef C_a_K_e het volgende:
Iemand gister gezien? Geweldige aflevering, die man was echt zo geweldig koppig![]()
Volgende week weeer ^_^
nou ik zeg niet snel dat je wat gemist hebt, maar deze was echt verbijsterendquote:Op vrijdag 22 februari 2008 09:52 schreef -moppie- het volgende:
Kut gemist!
\quote:Op vrijdag 22 februari 2008 10:16 schreef Slarioux het volgende:
Stond ook laatst een artikeltje in een of ander vrouwenblad over dit soort klussers.
Nou ja in dat blad ging het er over dat het meer een "taboe" was, het "laatste taboe" zelfs (onder vrouwen denk ik dan) als de man in huis een echte klusser was. Ik heb het programma nog niet gezien maar het zal wel lekker extreem geweest zijn, maar in dat blad ging het echt over veel schrijnender dingen. En daar had vrouwlief ook echt een hekel aan de klusman gekregenquote:Op vrijdag 22 februari 2008 10:23 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
\
noem je dit een klusser? ik zou het eerder een prutser noemen.
als je huis er na 9 jaar "klussen" zo bij staat, wat heb je dan in godsnaam geklust? volgens mij alleen maar afgebroken.
en dan die vrouw haar vent nog verdedigen met: hij is een perfectionist
och, zelfs zware lichamelijke en geestelijke mishandeling is voor de kinderbescherming nog geen reden om in te grijpen, dus hier sta ik niet van te kijken....quote:Op zondag 24 februari 2008 11:08 schreef Leonie het volgende:
Het was gewoonweg te triest voor woorden. Superzielig voor het zoontje, dit was echt een geval van totale krankzinnigheid. Ik snap niet dat hier de kinderbescherming nog niet heeft ingegrepen....wat een ontzettende gek is die man...
en dan heeft die vrouw nog mazzel vrees ik.quote:Op donderdag 13 maart 2008 21:46 schreef Ole het volgende:
Dat duurt nog wel een maandje of 6 ipv 6 weken
ik had vroeger een oudtante die in een oude wijk in rotterdam woonde. die had ook een douche in de keuken. gewoon omdat er nooit één in het huis gezeten had. dus ik kijk er eerlijk gezegd niet van op.quote:Op donderdag 13 maart 2008 20:43 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
OMGDat ze dat al zo lang volhoudt.
En best apart, douchen in de keuken.Terwijl ma de bammetjes smeert, is zoonlief zijn ballen aan het schrobben.
![]()
Voor het geval iemand wilt weten hoe ik erover denkquote:Op maandag 17 maart 2008 15:57 schreef VeX- het volgende:
Tof programma wel.
Idd, hij werd wel lekker boos.quote:
misschien welquote:Op donderdag 3 april 2008 21:22 schreef Sunnythesun het volgende:
Eigenlijk zou dit programma "help, mijn vrouw is een slappe, domme trut dat ze bij me blijft!" moeten heten..
Ja echt zo "ja en amen", dat viel mij ook al op.quote:Op vrijdag 4 april 2008 19:48 schreef FoXje het volgende:
Die vrouw was bang voor die vent. Ik weet bijna zeker dat ze klappen heeft gehad.
Het is ook een type die haar met baby laat zitten.
Engerd
Idd. Hij zei van wel, maar je zag het gewoon niet aan hem. Toen hij na dat stuk op zijn werk in hun huis kwam en ze tegenover elkaar stonden zag het er zo zakelijk uit.quote:Op zaterdag 5 april 2008 00:22 schreef Moppie_1974 het volgende:
Er klopt volgens mij een heleboel niet in hun relatie.
Je kon niet echt zien dat hij van haar houdt.
denk dat daar ook de basis van zijn gedrag ligt. hij WEET dat hij een lekker ding is en dat ze alles zal doen om hem maar te houden.quote:Op zaterdag 5 april 2008 00:22 schreef Moppie_1974 het volgende:
Er klopt volgens mij een heleboel niet in hun relatie.
Je kon niet echt zien dat hij van haar houdt.
Ik heb met verbazing zitten kijken naar zijn achterlijke gedrag.
(ondertussen zat ik zowat te kwijlen want ik vind het een superlekker ding.)
Niet in een grachtenpand hoor; pand in de staatsliedenbuurt eerder.quote:Op zaterdag 5 april 2008 10:13 schreef lady-wrb het volgende:
die makelaar was toch de vorige keer? die eikel in dat grachtenpand bedoel je toch?
het gaat nu over de afgelopen keer.
Nee, ik ben hem > 10 jaar geleden uit het oog verloren, ik ken zijn vrouw niet eens.quote:Op zaterdag 5 april 2008 10:42 schreef lady-wrb het volgende:
weet je ook of dat huis ooit afgekomen is?
Hij zei ook nog dat zijn kind op de eerste plaats zou komen en zij op de 2e.quote:Op zaterdag 5 april 2008 11:24 schreef Ole het volgende:
Die gast spoort echt niet,
maar ja, zij krijgt kindje, heeft ook nog eens MS
Hij weet gewoon dat ze afhankelijk van hem is en daar maakt hij gruwelijk misbruik van
Op rtlgemist.nlquote:Op zaterdag 5 april 2008 19:59 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik zag de vooraankondiging, maar kon de aflevering niet zien. Is het nog ergens te kijken, dat jullie weten?
Ja Ibrahim kan weleens een pittig mannetje zijn.quote:Op dinsdag 8 april 2008 14:46 schreef petraanne36 het volgende:
En niemand wist waar hij was,omdat hij gek werd van Ibrahim...
Ik zou die John dus gewoon linea recta mijn huis uitzetten hè, als man. Broekie komt even vertellen hoe het wél moet.quote:Op dinsdag 8 april 2008 23:32 schreef Ole het volgende:
Er komt "een goed gesprek"tussen John en je man. Dat zit in elke aflevering.
Dus jij bent dat dikke luie mens waar ik mij net aan heb lopen ergeren?quote:Op maandag 7 april 2008 15:20 schreef petraanne36 het volgende:
Hai allemaal!!
Het zal echt shockerend zijn voor mensen om te zien Ik ben benieuwd naar jullie reacties..Jullie hoeven me niet te sparen ik kan tegen kritiek!![]()
groetjes!
het kan wel iets minder toch??quote:
Waarom?quote:
Hij werkt, heeft waarschijnlijk een fulltime baan en zorgt ervoor dat zijn vrouw gewoon in zo'n nijlpaarden-maatje-meer winkel haar kleding kan kopen en dat zijn kinderen keurig naar school kunnen, speelgoed hebben, te eten hebben ect.quote:Ik vind het wel onvoorstelbaar dat je je kinderen zo laat leven en dat je van je man accepteerd dat hij er zo met z'n pet naar gooit.
*Ja maar schat, we krijgen alles GRATIS dus wat maakt het uit??*quote:Op donderdag 10 april 2008 23:35 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Ik ben het helemaal met Loedertje eens, ik vind dat het programma de boel nogal eenzijdig belicht, en die Petra nog wat beweert hier zelfs dat het de insteek van het programma is om de man de zwarte piet toe te spelen. Scoort lekker voor de kijkcijfers, zet John neer als de held, vrouw als slachtoffer met de kinderen, maar zet een man landelijk voor lul.
En dat verdient zo een man niet, laat die John maar eens naar een blijf-van-me-lijf huis gaan en de mannen van die vrouwen confronteren, maar daar schijt ie in zijn smerige broek voor als je het mij vraagt.
Misschien zou iemand het initiatief moeten nemen voor het programma: 'Help! Mijn vrouw gedraagt zich als Napoleon, het varken uit Animal Farm'quote:Op donderdag 10 april 2008 23:39 schreef Loedertje het volgende:
[..]
*Ja maar schat, we krijgen alles GRATIS dus wat maakt het uit??*
Ze zou van mij echt een 2 jarige vakantie naar een siberisch land krijgen met een ultrastrak werkschema zodat ze zelf leert wat werken is en haar zwembanden kwijtraakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |