Ah.. weer caps in de COS... ben blij dat je weer terug bentquote:Op donderdag 21 februari 2008 22:03 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Tis weer gezellig op de bank, filmpje kijken dus ..
Ja van de sfeer hier slaap ik slecht..ik maak mijn eigen sfeer welquote:Op donderdag 21 februari 2008 22:05 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Ook al er van tussen Mokum.Morgen weer naar rotjeknor
![]()
Doei, doei, en tot snel hoop ik.quote:Op donderdag 21 februari 2008 22:03 schreef Mokum020 het volgende:
Ik hou het gewoon helemaal voor gezien voorlopig...adem in-adem uit
quote:Op donderdag 21 februari 2008 22:07 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Ja van de sfeer hier slaap ik slecht..ik maak mijn eigen sfeer wel
Flikker jij ook eens een eind op! Het was net zo lekker rustig....!quote:Op donderdag 21 februari 2008 22:07 schreef riri het volgende:
[..]
Lesje geschiedenis:
Voor de Duitse inval..en ik weet...het klinkt tegenstrijdig...mochten Joden gewoon toetreden tot de NSB
Lesje cos. Kappen nu.quote:Op donderdag 21 februari 2008 22:07 schreef riri het volgende:
[..]
Lesje geschiedenis:
Voor de Duitse inval..en ik weet...het klinkt tegenstrijdig...mochten Joden gewoon toetreden tot de NSB
Doe Mokum, slaap lekker en als je een strijkster nodig hebt....PM evenquote:Op donderdag 21 februari 2008 22:07 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Ja van de sfeer hier slaap ik slecht..ik maak mijn eigen sfeer wel
De Gouden Kooi die films kijktquote:Op donderdag 21 februari 2008 22:12 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Mike geniet met volle teugen van de film
Slaap lekker?quote:Op donderdag 21 februari 2008 22:12 schreef coldstar het volgende:
[..]
Doe Mokum, slaap lekker en als je een strijkster nodig hebt....PM even![]()
Ikke wel!quote:Op donderdag 21 februari 2008 22:12 schreef coldstar het volgende:
[..]
Doe Mokum, slaap lekker en als je een strijkster nodig hebt....PM even![]()
En vannacht, en morgenochtend en morgenmiddag...quote:Op donderdag 21 februari 2008 22:18 schreef T-lex het volgende:
Amanda meld ff aan Brian dat ze niet meer ongesteld is...iets te veel info.
Maar zal wel weer neuken worden dan vanavond.![]()
Laat mij raden...je bent er slecht in?quote:Op donderdag 21 februari 2008 22:15 schreef 2live het volgende:
[..]
Ikke wel!![]()
Lekker als je met Amanda en Melisa een film kijkt, die lullen overal doorheen.
quote:Op donderdag 21 februari 2008 22:19 schreef 2live het volgende:
[..]
En vannacht, en morgenochtend en morgenmiddag...
Ik reken op je verslag.![]()
Hmm, op een of andere manier denk ik bij Brian en Amanda nooit aan wiebelen maar aan Stampertje.quote:
Die komt uit hetzelfde nestquote:Op donderdag 21 februari 2008 22:24 schreef 2live het volgende:
[..]
Hmm, op een of andere manier denk ik bij Brian en Amanda nooit aan wiebelen maar aan Stampertje.
simpel er blijven steeds minder "fans" overquote:Op donderdag 21 februari 2008 21:32 schreef rooie3 het volgende:
Huub dus nog boven aan in de popo.Had al verwacht dat Brian en amanda op 2 en 3 zouden staan.Lieke stemmers zijn nu ineens voor Amanda geworden,hoe raar kan het toch lopen.Amanda was juist de reden dat Lieke en Huub braken,door al die weken met zijn tweeen tegen de rest konden ze niet genieten van hun samenzijn .Zelfs de etentjes werden nog verstoord en daarom kan ik niet begrijpen dat Lieke fans nu voor Amanda en brian zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |