Dan heb ik jou gezienquote:Op dinsdag 26 februari 2008 01:10 schreef frame-saw het volgende:
Ik stond op het podium en ging maar in de kont van de zanger knijpen. Toen ineens werd ik omgetrokken en lag ik samen met een vriendin op het drumstel. Oeps. Ik ben wss dan nog in beeld geweest want ik was de laatste die van het podium af werd getrokken, joepie.
Maar het was echt vettttt!
En jakkop heb jij toevallig rode haren? Want ineens stapte een roodharige die er ook was in Nijkerk uit dus dat vond ik verdacht (A)
Zolang ik alleen maar tickets blijf kopen voor het geniaal geprogrammeerde Doornroosje hoef ik me daar geen zorgen om te maken. Al 10 dit jaar.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 10:39 schreef Mr.Brightside het volgende:
Weten jullie wat slim is?
Kaartjes kopen voor eels en hot chip en er daarna achter komen dat het op dezelfde dag is
Hm, dat krijg je als je op een podium duikt hè... (Ik meng me gewoon even heel irritant in het gesprek)quote:Op dinsdag 26 februari 2008 11:24 schreef frame-saw het volgende:
Ik kwam erachter dat Hot Chip, Operator Please en 1990s allemaal in 4 dagen is
Leuk dat jullie me hebben gezien zeg, daar kan ik dus echt niet tegen als ik niet weet wie jullie zijn
Euh, ik wil niet bijdehand doen, maar er staat een link naar je MySpace in je signature, dus met die anonimiteit kan je het wel schudden.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 12:02 schreef frame-saw het volgende:
Haha ja ik werd meegesleurd hoor (A). Maar ik had niet zo moeten uitleggen hoe ik er uitzag want dan was ik nog anoniem.
Maar ik geloof dat jakkop mij zeker heeft gezien in de trein.
Ahjoh, anonimiteit is toch overrated.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 12:33 schreef frame-saw het volgende:
Ohhh bijdehand. Ik dacht dat alleen mijn last.fm in mij handtekening stond, oké heel dom van me. Nouja nu ben ik toch al niet meer anoniem![]()
Ja. Maar er stapten 2 jongens met rooie haren uit in Nijkerk.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 01:10 schreef frame-saw het volgende:
Ik stond op het podium en ging maar in de kont van de zanger knijpen. Toen ineens werd ik omgetrokken en lag ik samen met een vriendin op het drumstel. Oeps. Ik ben wss dan nog in beeld geweest want ik was de laatste die van het podium af werd getrokken, joepie.
Maar het was echt vettttt!
En jakkop heb jij toevallig rode haren? Want ineens stapte een roodharige die er ook was in Nijkerk uit dus dat vond ik verdacht (A)
Krullenquote:Op dinsdag 26 februari 2008 17:19 schreef jakkop het volgende:
[..]
Ja. Maar er stapten 2 jongens met rooie haren uit in Nijkerk.![]()
En er waren maar 2 meisjes-die-ik-bij-los-campesinos-en-in-de-trein-naar-zwolle-heb-gezien, dus waarschijnlijk was jij 1 van de 2. Had je krullen of zwart haar?![]()
quote:Video Nasties, Blood Red Shoes, The Ting Tings, Make Model, Pete and The Pirates, Joe Lean and the Jing Jang Jong, Fryars, let's wrestle, Florence and The Machine, Exile Parade
Ik had gisteren mijn te toffe Daft Punk shirt aanquote:Op dinsdag 26 februari 2008 17:20 schreef jakkop het volgende:
En trouwens JeroenV en Toad, hoe zien jullie er uit? (Zoals Lieke_K al opmerkte, anonimiteit is overrated)
ECHT? HAHAHAHAquote:Op dinsdag 26 februari 2008 18:15 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Ik had gisteren mijn te toffe Daft Punk shirt aan![]()
Ik stond ongeveer in het midden van de zaal, iets aan de rechterkant.
Waar? In Doornroosje? Want die is al uitverkocht.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:22 schreef AMDB het volgende:
Ik heb meer indie vrienden nodig hierNiemand wil naar dEUS met mij
Ja, maar anders had ik ze natuurlijk al lang gehadquote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:42 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Waar? In Doornroosje? Want die is al uitverkocht.
En zowel skippbal als ik hebben tickets!
Waren we dat nog niet dan? Ik dacht dat iedereen hier in dit topic vrienden voor het leven waren.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:30 schreef frame-saw het volgende:
Ik heb ook meer indie-vrienden nodig. Vrienden worden?
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:30 schreef frame-saw het volgende:
Jakkop, ik vond die ander zijn haar wel leuker (a).
Kuch, moet dat niet was zijn?quote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:51 schreef AMDB het volgende:
[..]
Ja, maar anders had ik ze natuurlijk al lang gehad![]()
[..]
Waren we dat nog niet dan? Ik dacht dat iedereen hier in dit topic vrienden voor het leven waren.
Hoe krijg ik/jij het voor elkaar dat mijn twee kameraden wel op de foto's staan maar ik nietquote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:53 schreef jakkop het volgende:
[..]
![]()
Trouwens, hier staan foto's. En ja, ze zijn kut. En nee, ik had geen zin om een selectie te maken. En nee, ik had geen zin om waar nodig uitsnedes te maken.
Wat hier en daar wel aardig gelukt is, zijn de bijschriften.
Als het grotere bekende bands zijn krijg ik wel mensen mee, maar zodra het wat kleiner is haken ze af. Ze vonden 25e voor dEUS teveelquote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:13 schreef jakkop het volgende:
Trouwens (zeg ik dat vaak, trouwens?), jullie moeten niet zeuren met je weinig indie-vrienden, want ik heb er eigenlijk geen. Tenminste niet concert-meegaan-indie-vrienden. dus.
(ik ga denk ik mezelf snijden)
Emoquote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:13 schreef jakkop het volgende:
Trouwens (zeg ik dat vaak, trouwens?), jullie moeten niet zeuren met je weinig indie-vrienden, want ik heb er eigenlijk geen. Tenminste niet concert-meegaan-indie-vrienden. dus.
(ik ga denk ik mezelf snijden)
ja joh, geef mij maar de schuld.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:19 schreef frame-saw het volgende:
[..]
Hoe krijg ik/jij het voor elkaar dat mijn twee kameraden wel op de foto's staan maar ik nietAlleen mijn mislukte haar.
Waarom moet ik me snijden als het jouw favoriete bezigheid is?quote:En ga jij jezelf maar snijden, dat is mijn favoriete bezigheid.
Ik vind 25E ook te veel voor dEUS.quote:[quote]Op dinsdag 26 februari 2008 20:22 schreef AMDB het volgende:
[..]
Als het grotere bekende bands zijn krijg ik wel mensen mee, maar zodra het wat kleiner is haken ze af. Ze vonden 25e voor dEUS teveel
Dát snap ik echt. Dat vind ik juist kut, krijg je alleen maar gezeik.quote:Ook is het voor de meesten een must om minstens met z'n vieren te zijn![]()
Die zag ik ook nog bij de jassenquote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:30 schreef frame-saw het volgende:
Rechtsonderin staat de man met de pornosnor (en het witte shirt).
Ikquote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:35 schreef JeroenV het volgende:
Wie gaat er nog meer naar Reverend vrijdag? Ik krijg er zowaar zin in nu ik de cd een paar dagen luister.
Ik wil nog wel gaan opzich. Maar dan moet ff iemand vinden die kaartjes voorschiet.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:35 schreef JeroenV het volgende:
Wie gaat er nog meer naar Reverend vrijdag? Ik krijg er zowaar zin in nu ik de cd een paar dagen luister.
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:43 schreef frame-saw het volgende:
Oja walgelijk die man.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |