Nog geen idee. De verhalen nu gaan vooral over Kalac, die het waarschijnlijk niet gaat redden, en met Dida geblesseerd in Milan (rugprobleem door de bank bij Udinesequote:
Jeujquote:Wenger ziet zestal spelers terugkeren
Arsenal-coach Arsène Wenger mag voor het Champions League-treffen met AC Milan van aankomende woensdag weer een zestal spelers terug verwelkomen. Onder hen ook topscorer Emmanuel Adebayor, die afgelopen weekend in de bekerontmoeting met Manchester United nog last had van blessureleed.
Naast de Togolese aanvaller zijn ook Gael Clichy en Mathieu Flamini fit genoeg om in het eigen Emirates Stadium aan te treden tegen de Italianen. Verdediger Bacary Sagna is ook weer van de partij, terwijl Wenger ook Denilson en Theo Walcott weer aan zijn selectie toe heeft kunnen voegen.
Goed punt, mee eens.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 19:25 schreef Dos37 het volgende:
Arsenal mag van mij wel door.
Als ze uit de champions league liggen, wordt de Premier league hun enige prioriteit.
Claus Bo Larsen (DEN) neemt de fluit ter hand. Laatste keer dat ik die gezien heb was tijdens WK clubteams 2007, toen floot hij waardeloos.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 23:58 schreef -Vaduz- het volgende:
Was meneer de scheidsrechter verantwoordelijk voor, hopelijk morgen niet zo'n wedstrijdverpester.
Inderdaad. Onvoorstelbaar hoe zo'n scheidsrechter een wedstrijd vermoord. Het was meteen al te zien toen hij Chivu voor een licht vergrijp in de beginfase van de wedstrijd direct op een gele kaart trakteerde. Het leek wel alsof de beste man perse íemand een snelle rode kaart aan wilde smeren.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 23:58 schreef -Vaduz- het volgende:
Was meneer de scheidsrechter verantwoordelijk voor, hopelijk morgen niet zo'n wedstrijdverpester.
prima, in San Siro wordt het toch 3-0quote:Op woensdag 20 februari 2008 00:01 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Dat mag als we 4-0 voorstaan
als-ie dan wél speelt... Vanavond hoop ik op PATOOO! Laat hem z'n visitekaartje maar even afgeven op europees niveauquote:Op woensdag 20 februari 2008 17:08 schreef MarkNMGN het volgende:
Ik ben neutraal vanavond.
Al gun ik v. Persie wel een CL-finale...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |